Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 03-04-12, 13:07   #106
Lulaa

Stage 5
 
Lulaa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 695
Default Re: E36 - am trecut de la opel la bmw

Quote:
Originally Posted by vlad.pop View Post
Sincer din intamplare am intrat aici.
Nu stiu care a fost treaba ta sa te bagi aici, si chiar nu inteleg persoanele ca voi!
asa este eu unul nu comentez la altcineva pe post sa il critic sau altceva
Lulaa is offline  
Old 03-04-12, 13:10   #107
Lulaa

Stage 5
 
Lulaa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 695
Default Re: E36 - am trecut de la opel la bmw

Quote:
Originally Posted by meciu02 View Post
pai in prima pagina au fost doar vise sa inteleg cu suspensie si lambo dors si asa mai departe??? eu nu ma cert cu tine iti spun doar pe fata de am de zis , nu ma ascund , si 2 da am avut dacie si care-i problema ??? ui acuma am 2 bmw-uri si e30 si e36 eu ti-am zis parerea mea daca o iei in nume de rau bine daca nu iarasi bine , te salut
bv tie frate ca i 2 masini acuma dar prea putin ma intereseaza si la prima masina nu au fost vise,chiar am vrut sa fac ceva cu masina aia dar am desfacutto din toate oasele si avea prea multa rugina si instalatia electrica facuta praf si nu isi avea rostul sa mai continui....cu alte cuvinte daca ai vreun sfat sau vreo idee esti liber sa postezi daca vii cu chestii de genu mai bine ramaneai la opel mai bine lasa-ma.......
Lulaa is offline  
Old 03-04-12, 13:34   #108
meciu02

Stage 5
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 454
Default Re: E36 - am trecut de la opel la bmw

Quote:
Originally Posted by vlad.pop View Post
Sincer din intamplare am intrat aici.
Nu stiu care a fost treaba ta sa te bagi aici, si chiar nu inteleg persoanele ca voi!
din intamplare poate era mai bine sa nu intri nu te-ai gandit ?
meciu02 is offline  
Old 03-04-12, 13:43   #109
Lulaa

Stage 5
 
Lulaa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 695
Default Re: E36 - am trecut de la opel la bmw

Quote:
Originally Posted by meciu02 View Post
din intamplare poate era mai bine sa nu intri nu te-ai gandit ?
din intamplare eu sunt inaintea ta pe forum si cred ca si mai in varsta ca tine asa ca lasa pliscu mic si nu te mai baga unde nu trebuie.....si sa sa o incheiem ca asta este un post unde se prezinta masina nu sa vb despre gandurile tale care te bantuie...
Lulaa is offline  
Old 03-04-12, 14:02   #110
SAX1987
4Tuning International Member


Stage 5
 
SAX1987's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,804
Member of:
[4Tuning International]
[2 Roti]
[BMW]
Default Re: E36 - am trecut de la opel la bmw

Un topic care merita urmarit ....

























Sau mai bine nu
SAX1987 is offline  
Old 03-04-12, 14:05   #111
meciu02

Stage 5
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 454
Default Re: E36 - am trecut de la opel la bmw

mie imi plac persoanele care se agita din nimica era parerea mea ) in fine , chiar merita sa urmarim topicu!!!
meciu02 is offline  
Old 03-04-12, 14:25   #112
Lulaa

Stage 5
 
Lulaa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 695
Default Re: E36 - am trecut de la opel la bmw

da va multumesc ptr ca ma urmariti
Lulaa is offline  
Old 03-04-12, 14:41   #113
fan3xxl

Stage 5
 
fan3xxl's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,471
Default Re: E36 - am trecut de la opel la bmw

ca de obicei...2 persoane intre care exista divergente si 1000 de aplaudaci care ii intarata si comenteaza aiurea...eu zic sa lasati oamenii sa isi rezolve problema intre ei...scuze de off...dar....
spor in continuare cu masina
__________________
BMW. Sheer Driving Pleasure
LIFE`S HARD, BUT IS EVEN HARDER WHEN YOU`RE STUPID!!!
DACA ESTI PROST DE MIC, CAND ESTI MARE DOAR TE JOCI
Bacteriile sunt singura cultura pe care o au unii oameni!
fan3xxl is offline  
Old 03-04-12, 15:29   #114
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: E36 - am trecut de la opel la bmw

Quote:
Originally Posted by fan3xxl View Post
ca de obicei...2 persoane intre care exista divergente si 1000 de aplaudaci care ii intarata si comenteaza aiurea...eu zic sa lasati oamenii sa isi rezolve problema intre ei...scuze de off...dar....
spor in continuare cu masina

Frate tu nu vezi ce porcarie de topic a iesit aici? am trecut de la opel la bmw , usi lambo , da tzepe la oameni , isi permite ce masina vrea el , ba mai mult a facut si cerere de aderare la grupul bmw , pai plm , hai sa inceapa iar samsareala , ca vad ca e la moda ! Nu stie sa asculte 2 sfaturi de la baieti care chiar au lucrat la masinile lor , ce poti sa mai spui?
DEVIL's Style is offline  
Old 03-04-12, 15:43   #115
Lulaa

Stage 5
 
Lulaa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 695
Default Re: E36 - am trecut de la opel la bmw

Quote:
Originally Posted by DEVIL's Style View Post
Frate tu nu vezi ce porcarie de topic a iesit aici? am trecut de la opel la bmw , usi lambo , da tzepe la oameni , isi permite ce masina vrea el , ba mai mult a facut si cerere de aderare la grupul bmw , pai plm , hai sa inceapa iar samsareala , ca vad ca e la moda ! Nu stie sa asculte 2 sfaturi de la baieti care chiar au lucrat la masinile lor , ce poti sa mai spui?
in primul rand prima masina pe care am avuto a fost un opel vectra b dupa accident mi am luat un bmw la care am vrut sa ii fac cateva modificari(masina a primit multe de la motor interior kit exterior m)avea prea multa rugina si mam decis so vand sa imi iau altceva....am facut 2 combinatii si mi am luat un bmw coupe 318 is......nu am vrut sa deschid alt topic ci sal continui pe cel care lam inceput......intre timp am avut si 2 bmw la dezmembrat,unul al meu si unul al unui tovaras.....pe bmw tov meu a avut de M,am aflat dupa ca erau replici....ma contactat un user din timisoara care era interesat de ele....iam spus ce oglinzi sunt si a fost deacord sa i le trimit prin posta.....dupa ce au ajuns oglinzile nu iau placut ca sunt replici ca sunt prinse cu horsuruburi....oglinzile nefiind ale mele......am vb cu baiatu si eu trebuia sa ajung la timisoara si am stabilit sa ne intalnim sa imi dea ogl si sa ii dau bani inapoi......am aflat ca vanduse sau schimbase oglinzile....cu ce am gresit eu in treaba asta??????si de ce ma critica toata lumea????am 31 ani casatorit cu familie cu afacere propie cu fff multi prieteni pe internet si la mine in oras vazut bine de toata lumea si vrea omu sa adere la un club avand si pasiune ptr bm si sare toata lumea in cap ca tepar ca de ce nu ai pus lambo ca samsareala,si imi mai da si sfaturi de genul MAI BINE RAMANEAI LA OPEL,ce sfat este asta eu chiar nu stiu.....o sa imi deschid alt post ca sa pot prezenta masina pe care o am
Lulaa is offline  
Old 03-04-12, 16:35   #116
SAX1987
4Tuning International Member


Stage 5
 
SAX1987's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,804
Member of:
[4Tuning International]
[2 Roti]
[BMW]
Default Re: E36 - am trecut de la opel la bmw

Quote:
Originally Posted by fan3xxl View Post
ca de obicei...2 persoane intre care exista divergente si 1000 de aplaudaci care ii intarata si comenteaza aiurea...eu zic sa lasati oamenii sa isi rezolve problema intre ei...scuze de off...dar....
spor in continuare cu masina
Ca de obicei .... nu-i ajunge destul oxigen la creier si posteaza cacaturi...

Deschide geamu sa intre aer curat
SAX1987 is offline  
Old 03-04-12, 16:40   #117
fan3xxl

Stage 5
 
fan3xxl's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,471
Default Re: E36 - am trecut de la opel la bmw

Quote:
Originally Posted by DEVIL's Style View Post
Frate tu nu vezi ce porcarie de topic a iesit aici? am trecut de la opel la bmw , usi lambo , da tzepe la oameni , isi permite ce masina vrea el , ba mai mult a facut si cerere de aderare la grupul bmw , pai plm , hai sa inceapa iar samsareala , ca vad ca e la moda ! Nu stie sa asculte 2 sfaturi de la baieti care chiar au lucrat la masinile lor , ce poti sa mai spui?
eu te inteleg frate, am vazut ce se intampla, dar mai bine ignori, sa isi rezolve ei problemele intre ei...ideea era ca multi intarata oamenii sa se certe si nu numai aici...in general...daca el viseaza lambo doors....le viseaza pe banii lui...asta e...fiecare e cu gusturile lui.
oricum toti ciumpalacii si toti shaorii si`au cumparat BMW`uri(CA IE MASINI BUNE) pe bulgaria sau alte tari exotice...merg cu ele de pica tablele de pe ele, bat/troncane din toate articulatiile si se sparg in figuri la volan...

Last edited by fan3xxl; 03-04-12 at 16:43.
fan3xxl is offline  
Old 03-04-12, 16:54   #118
Lulaa

Stage 5
 
Lulaa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 695
Default Re: E36 - am trecut de la opel la bmw

Quote:
Originally Posted by fan3xxl View Post
eu te inteleg frate, am vazut ce se intampla, dar mai bine ignori, sa isi rezolve ei problemele intre ei...ideea era ca multi intarata oamenii sa se certe si nu numai aici...in general...daca el viseaza lambo doors....le viseaza pe banii lui...asta e...fiecare e cu gusturile lui.
oricum toti ciumpalacii si toti shaorii si`au cumparat BMW`uri(CA IE MASINI BUNE) pe bulgaria sau alte tari exotice...merg cu ele de pica tablele de pe ele, bat/troncane din toate articulatiile si se sparg in figuri la volan...
vad ca majoritate de aici sunt facuti pe misto dar sincer mie mi se rupe.....
Lulaa is offline  
Old 03-04-12, 16:55   #119
Lulaa

Stage 5
 
Lulaa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 695
Default Re: E36 - am trecut de la opel la bmw

Quote:
Originally Posted by SAX1987 View Post
Ca de obicei .... nu-i ajunge destul oxigen la creier si posteaza cacaturi...

Deschide geamu sa intre aer curat
deschide la tine sa intre aer curat dar nu in casa ci in creier ca e afumat rau
Lulaa is offline  
Old 03-04-12, 16:57   #120
Lulaa

Stage 5
 
Lulaa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 695
Default Re: E36 - am trecut de la opel la bmw

voi intreceti si femeile)))))))))))))))))))) mahalagiiiii...pe marginea santului cu seminte in poala si la barfa si la criticat de tot cacatu...
Lulaa is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -