Se vinde cu 100 ron. Daca e prea mare pretul, faceti o oferta.
Am avut in plan sa pun navi pe e39, dar am renuntat din cauza bataii de cap cu instalatia electrica. Modulul de sunet si displayul s-au vandut si am mai ramas cu asta. Schimb doar cu un mid si cd player pentru care ofer diferenta.
0745486938 sau pm