Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Piese BMW de vanzare

Reply
 
Thread Tools
Old 27-11-12, 19:04   #1
radu_nb1

Stage 5
 
radu_nb1's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 935
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Diverse piese de e30!

Dupa cum spun detin mai multe piese de e30! de pe propria masina! E 30-ul meu il folosesc ptr coasta si am dat jos f multe piese de pe el!
Am scaunele si banchetele spate in stare buna .scaunele fata au f putin tapiteria deteriorata pe sezut. vand si aeroterma si orice piesa care a facut parte din bord( cutie acte, cutia centrala cu caloriferul) In iarna asta urmeaza sa dau jos si fetele de usi culoare maro impecabile , inclusiv macarele mecanice fata si spate cu incuietoriile. si trapa manuala perfect functionala! Aproape toate plasticele din interior ! si tot ce apartine de bord

O sa fac preturi corecte! sau dau piese la schimb cu alte piese de urs( ex grup spate-sau caseta directie cu servo+diferenta din partea mea)
O sa revin cu poze! trebuie sa scap de ele ptr ca imi ocupa f mult spatiu
__________________
e 30 my love
radu_nb1 is offline   Reply With Quote
Old 27-11-12, 19:28   #2
DanielSRE

Stage 5
 
DanielSRE's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 599
Default Re: Diverse piese de e30!

Quote:
Originally Posted by radu_nb1 View Post
Dupa cum spun detin mai multe piese de e30! de pe propria masina! E 30-ul meu il folosesc ptr coasta si am dat jos f multe piese de pe el!
Am scaunele si banchetele spate in stare buna .scaunele fata au f putin tapiteria deteriorata pe sezut. vand si aeroterma si orice piesa care a facut parte din bord( cutie acte, cutia centrala cu caloriferul) In iarna asta urmeaza sa dau jos si fetele de usi culoare maro impecabile , inclusiv macarele mecanice fata si spate cu incuietoriile. si trapa manuala perfect functionala! Aproape toate plasticele din interior ! si tot ce apartine de bord

O sa fac preturi corecte! sau dau piese la schimb cu alte piese de urs( ex grup spate-sau caseta directie cu servo+diferenta din partea mea)
O sa revin cu poze! trebuie sa scap de ele ptr ca imi ocupa f mult spatiu
mocheta interior?culoare?
DanielSRE is offline   Reply With Quote
Old 27-11-12, 19:51   #3
radu_nb1

Stage 5
 
radu_nb1's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 935
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse piese de e30!

maro tin eu minte da nu stiu sigur daca o mai am in weekend revin cu poze si cu o lista completa de piese
radu_nb1 is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -