31-03-12, 20:27
|
#1
|
Stage 3
Join Date: Nov 2011
Posts: 89
|
Vand 2xOBC e36
Vand 2 OBC-uri e36 amandoua cu 18 butoane,sunt de 4 cilindrii si provin de pe 18is m44.Unul este cu tastatura in Germana iar celalalt cu tastatura in engleza.Fiecare are mufe,maneta si gong+mufe gong.Amandoua sunt impecabile ,nu sunt sparte sau zgariate, fara pixeli morti.
400 ron/buc neg. doar cash fara schimburi
0765453476
|
|
|
04-04-12, 20:14
|
#2
|
Stage 3
Join Date: Nov 2011
Posts: 89
|
Re: Vand 2xOBC e36
Sa vandut cel cu tastatura in Germana, a mai ramas doar cel in engleza.
|
|
|
05-04-12, 08:47
|
#3
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,401
Member of: [BMW]
|
Re: Vand 2xOBC e36
recomand acest utilizator...spor la vanzare, obc-urile arata f bine..fac toti banii! si mai sunt si de 4 pistoane..
|
|
|
07-04-12, 21:04
|
#4
|
Stage 3
Join Date: Nov 2011
Posts: 89
|
Re: Vand 2xOBC e36
Valabil in continuare!
|
|
|
14-04-12, 20:07
|
#5
|
Stage 3
Join Date: Nov 2011
Posts: 89
|
Re: Vand 2xOBC e36
Se mai adauga inca 2 OBC-uri ,fiecare de 6 pistoane,Unul impecabil complet(mufe,maneta,gong,mufe gong)-400 ron, si inca unul incomplet fara maneta si gong are doar mufele si cateva zgarieturi pe tastele 10.100.1000 dar este funtional din orice pct de vedere-240ron,amandoua fara pixeli morti-preturile sunt negociabile in limita bunului simt,fara schimburi doar cash-tel.0765453476
|
|
|
16-04-12, 20:48
|
#6
|
Stage 3
Join Date: Nov 2011
Posts: 89
|
Re: Vand 2xOBC e36
Sa vandut cel de 6 cil fara maneta(cel cu tastele zgariate).Valabil in continuare cel de 4 cil cu tastatura in engleza+ cel de 6 cil cu tastatura in germana.
|
|
|
16-04-12, 22:26
|
#7
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,468
Member of: [BMW] [Toyota]
|
Re: Vand 2xOBC e36
Quote:
Originally Posted by CLR36
Sa vandut cel de 6 cil fara maneta(cel cu tastele zgariate).Valabil in continuare cel de 4 cil cu tastatura in engleza+ cel de 6 cil cu tastatura in germana.
|
salut , imi poti rezerva te rog obc ul in engleza [ cel pentru 4 cilindri ] pentru o zi doua daca se poate? trebuie sa ma consult cu un electronist initial sa vad daca e potrivit pentru ceea ce doresc eu sa fac. stima !
|
|
|
18-04-12, 00:02
|
#8
|
 Stage 4
Join Date: Feb 2009
Posts: 173
|
Re: Vand 2xOBC e36
Quote:
Originally Posted by CLR36
Sa vandut cel de 6 cil fara maneta(cel cu tastele zgariate).Valabil in continuare cel de 4 cil cu tastatura in engleza+ cel de 6 cil cu tastatura in germana.
|
recomand omul, OBC-ul a ajuns la mine, functioneaza perfect. mi-a oferit si scheme si indicatii pentru montaj.
|
|
|
18-04-12, 00:07
|
#9
|
Stage 3
Join Date: Nov 2011
Posts: 89
|
Re: Vand 2xOBC e36
Quote:
Originally Posted by DEVIL's Style
salut , imi poti rezerva te rog obc ul in engleza [ cel pentru 4 cilindri ] pentru o zi doua daca se poate? trebuie sa ma consult cu un electronist initial sa vad daca e potrivit pentru ceea ce doresc eu sa fac. stima !
|
Devil's Style : sigur ca da rezervat pt tine atunci.
|
|
|
18-04-12, 14:16
|
#10
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,468
Member of: [BMW] [Toyota]
|
Re: Vand 2xOBC e36
OBC ul in engleza , adjudecat de mine !
|
|
|
18-04-12, 17:03
|
#11
|
Stage 3
Join Date: Nov 2011
Posts: 89
|
Re: Vand 2xOBC e36
Vandut si cel de 4 cil cu tastatura in engleza lui Devil's Style.
|
|
|
18-04-12, 17:04
|
#12
|
Stage 3
Join Date: Nov 2011
Posts: 89
|
Re: Vand 2xOBC e36
Valabil in continuare de 6 cil impecabil.
|
|
|
19-04-12, 12:08
|
#13
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,468
Member of: [BMW] [Toyota]
|
Re: Vand 2xOBC e36
OBC ul a ajuns la mine , frumos impachetat iar piesele erau intr o conditie excelenta ! recomand !
|
|
|
19-04-12, 20:33
|
#14
|
Stage 3
Join Date: Nov 2011
Posts: 89
|
Re: Vand 2xOBC e36
Cu mare placere, oricand Devil's Style.Ma bucur ca ti-a placut.
Last edited by CLR36; 19-04-12 at 20:41.
|
|
|
21-04-12, 16:48
|
#15
|
Stage 3
Join Date: Nov 2011
Posts: 89
|
Re: Vand 2xOBC e36
Valabil in continuare de 6 pistoane impecabil complet( mufe, maneta, gong, mufe gong,obc)-Negociabil.0765453476.
|
|
|
|
|