iti pot oferii una,albastra.nu este perfecta,dar si pretul reflecta asta.este oem,lip detasabil.fara proiectoare,are doua crepaturi,se repara usor,te pot indurma unde.300ron.nu am acum cablu la telefon sa pun poze,daca esti interesat,da-mi un pm si maine ai pozele.pret:300ron
))))))....ce maxim ai fost)))...bara oem inseamna cu stanta bmw.pentru cei interesati asta e bara,cu defecte cu tot.lipseste bandoul acela mic de la cui si nu se dau acele"proiectoare".am sa fac un thread separat oricum pt vanzare
))))))....ce maxim ai fost)))...bara oem inseamna cu stanta bmw.pentru cei interesati asta e bara,cu defecte cu tot.lipseste bandoul acela mic de la cui si nu se dau acele"proiectoare".am sa fac un thread separat oricuam pt vanzare