Quote:
Originally Posted by ///sby
pune o poza te rog daca e cum vreau eu o cumpar ...eu am vazut si pe modelu 2 uite:
|
mah. . .nu zici tu prostii

. . .
90% asta e,dar pana nu merg sa ma uit sigur nu vreau sa vb prostii. . .
o sa iti fac o poza maine poimane daca nu te grabesti. . .
O zi buna