Poze
Din pacate la demontare de pe masina a spoilarului nestiind cum se da jos am tras pana cand clema sa crapat(partea asa zis a buna este ca clema aceea se poate schimba)
tinand cont ca bare este originala OEM.....eu zic k este si asa un pret foarte mik.......fata de ce sunt la vanzare in bazar
250 ron poti sa iti ei una stok