Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Piese BMW de vanzare

Reply
 
Thread Tools
Old 12-11-11, 15:59   #1
Sir 10

Stage 5
 
Sir 10's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 719
Default De vanzare diverse !

In urma unor mici modificari mai mi-a ramas cate ceva pt e36...vand:
Bara fata stock facelift
Conducte clima pt 4 cilindrii
Electrocupla(cea care vine in locul vascocuplajului)
Semnalizari orange oem (coupe)
Semnalizari aripi facelift(albe)
Toba stock de pe un 2.3
Carlig+armatura+priza
aripa stanga facelift (coupe)
1 singura nara(pasager)facelift
Nari E46 facelift
1 far partea dreapta (fara lupa)
Capitonaj capota(nerupta) pt coupe

Preturile nu sunt afisate deoarece le discut cu posibilul cumparator astfel incat sa fim amandoi multumiti


Contact:PM sau sir_cedry2k
Multumesc!
Sir 10 is offline   Reply With Quote
Old 14-11-11, 20:05   #2
maxx4you

Stage 5
 
maxx4you's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 524
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: De vanzare diverse !

ce pret ai pe semnalele de coupe?
maxx4you is offline   Reply With Quote
Old 14-11-11, 20:22   #3
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: De vanzare diverse !

Electrocupla(cea care vine in locul vascocuplajului)
cat????
D o n n is offline   Reply With Quote
Old 14-11-11, 21:48   #4
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: De vanzare diverse !

Carlig+armatura+priza pret ?
GOGU_VL is offline   Reply With Quote
Old 16-11-11, 19:37   #5
N3v373m0

Stage 3
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 128
Default Re: De vanzare diverse !

salu!o nara stanga?
N3v373m0 is offline   Reply With Quote
Old 16-11-11, 20:48   #6
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: De vanzare diverse !

prietene ti-am trimis coaja de bord cu airbag de coupe si ai zis ca nu e buna ca era de sedan,ok. Ai zis sa-ti trimie electroventilatorul in loc de aia si imi trimiti coaja dupa aceea. Nu mai raspunzi la telefon si nu mai dai nici un semn cu bord-ul,mai rau acuma vad ca vinzi ce ti-am trimis eu moca. Chiar asa rau o duci sau e doar un obicei de-al tau ? te plangi la telefon si te victimizezi iar eu merg pe incredere cu tine si tu faci un ciubuc de pe mine !
De curios bord-ul unde este ca un l-ai pus la vanzare iar electrocupla cum ii zici tu este prezenta in lista ta de vanzare.

Last edited by BMnWA; 16-11-11 at 20:51.
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 16-11-11, 23:26   #7
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: De vanzare diverse !

Quote:
Originally Posted by BMnWA View Post
prietene ti-am trimis coaja de bord cu airbag de coupe si ai zis ca nu e buna ca era de sedan,ok. Ai zis sa-ti trimie electroventilatorul in loc de aia si imi trimiti coaja dupa aceea. Nu mai raspunzi la telefon si nu mai dai nici un semn cu bord-ul,mai rau acuma vad ca vinzi ce ti-am trimis eu moca. Chiar asa rau o duci sau e doar un obicei de-al tau ? te plangi la telefon si te victimizezi iar eu merg pe incredere cu tine si tu faci un ciubuc de pe mine !
De curios bord-ul unde este ca un l-ai pus la vanzare iar electrocupla cum ii zici tu este prezenta in lista ta de vanzare.
Haha....buna asta vere tare sunt curios de raspunsul lui.

Si totusi poate imi raspunzi si mie la ce te-am intrebat mai sus.....dar e sigur al tau carligul? Sa nu vina peste mine fostul proprietar sa mi-l ia.......
GOGU_VL is offline   Reply With Quote
Old 20-11-11, 09:08   #8
Sir 10

Stage 5
 
Sir 10's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 719
Default Re: De vanzare diverse !

Nu vreau sa intru in polemica aici pe forum...electrocupla este doar motorasul acesteia plus palele,ramasa de la a mea.a ta este montata pe masina.Bordul este in garaj,impachetat,imediat cum ajung acasa ti-l expediez,precizez ca nu am mai ajuns acasa de ceva timp.legat de telefon,in locul unde ma aflu nu pot intra cu el,nu pot vorbii.In ultimul rand,te rog nu aduce argumente nefondate despre cineva,gen asa rau o duci,nu ne cunoastem personal si din punctul meu de vedere trebuie respectata linia bunului simt,de la bun simt la nesimtire este doar un pas,se pare ca tu ai trecut in cealalta extrema.BMnWa,lasa-mi adresa completa,peste 1 sapt cand ajung acasa sa iti inapoiez coaja de bord.tin sa precizez ca imi asum greseala de a nu iti inapoia la timp coaja de bord,daca abordai altfel subiectul imi ceream si scuze....dar nu se merita.Numai bine!

Last edited by Sir 10; 20-11-11 at 09:10.
Sir 10 is offline   Reply With Quote
Old 20-11-11, 09:11   #9
Sir 10

Stage 5
 
Sir 10's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 719
Default Re: De vanzare diverse !

Quote:
Originally Posted by jm3k3rd3mik View Post
Haha....buna asta vere tare sunt curios de raspunsul lui.

Si totusi poate imi raspunzi si mie la ce te-am intrebat mai sus.....dar e sigur al tau carligul? Sa nu vina peste mine fostul proprietar sa mi-l ia.......
100 lei si lasa te rog ironiille,multumesc.Numai bine!
Sir 10 is offline   Reply With Quote
Old 20-11-11, 11:04   #10
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: De vanzare diverse !

Nu stiu pe ce continent esti,luna,soare etc , dar de 4 luni de cand e faza asta nu mi-ai raspuns deloc la telefon,ba chiar ti-am scris si pe mess si sms dar acolo unde erai cred ca nu se folosesc tastaturile ) nu conteaza,ai facut cum ai crezut tu ca era mai bine si la fel o sa fac si eu. Pastreaz-o si sarbatori fericite sa ai.
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 20-11-11, 11:09   #11
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: De vanzare diverse !

Pune-mi si mie poze cu piese care ma intereseaza te rog !!!
GOGU_VL is offline   Reply With Quote
Old 20-11-11, 11:25   #12
Sir 10

Stage 5
 
Sir 10's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 719
Default Re: De vanzare diverse !

Quote:
Originally Posted by jm3k3rd3mik View Post
Pune-mi si mie poze cu piese care ma intereseaza te rog !!!
Dupa cum am precizat si mai sus,nu am acces la mare lucru unde ma aflu...in cazul in care esti in continuare ironic si vrei sa vezi poza doar pt simplul fapt de a te convinge ca nu este furat,teapa etc...este vorba de carligul de pe masina mea,iti poti face o idee din pozele prezentate la masina mea,in cazul in contrar scuzele de rigoare.numai bine
Sir 10 is offline   Reply With Quote
Old 20-11-11, 11:28   #13
Sir 10

Stage 5
 
Sir 10's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 719
Default Re: De vanzare diverse !

Quote:
Originally Posted by BMnWA View Post
Nu stiu pe ce continent esti,luna,soare etc , dar de 4 luni de cand e faza asta nu mi-ai raspuns deloc la telefon,ba chiar ti-am scris si pe mess si sms dar acolo unde erai cred ca nu se folosesc tastaturile ) nu conteaza,ai facut cum ai crezut tu ca era mai bine si la fel o sa fac si eu. Pastreaz-o si sarbatori fericite sa ai.
Ce sa faci,nu toata lumea are parte de tehnologie cum pozezi tu,sincer imi pare rau ca s-a ajuns in situatia de fata.bafta
Sir 10 is offline   Reply With Quote
Old 20-11-11, 11:48   #14
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: De vanzare diverse !

Quote:
Originally Posted by Sir 10 View Post
Ce sa faci,nu toata lumea are parte de tehnologie cum pozezi tu,sincer imi pare rau ca s-a ajuns in situatia de fata.bafta
da colegu,o tastatura e tehnologie,totusi ma mir cum prinzi wireless acolo in pesterea cand tu nu ai nici tastatura )) si uite nerusinare,urez sarbatori fericite si nici nu ma baga in seama ) dupa ce i-am facut cadou o plansa cu airbag )
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 03-12-11, 23:03   #15
Sir 10

Stage 5
 
Sir 10's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 719
Default Re: De vanzare diverse !

.......
Sir 10 is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -