Quote:
Originally Posted by brandex
Am vazut ca ai zis fara bari aftermarkert, dar iti ofer ceva bun, garantez pentru montarea ei fara probleme.
Bara M3 completa cu grila, bandouri, lip evo detasabil = 150 euro, noua
|
man,uite asa frumos arata masina mea cu o bara dinaia de spui tu,venea exact pe suporti totul ok,exact ca una originala dar problema este ca e foarte proasta ca material si nu mai vreau asa ceva...