Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Piese BMW de vanzare

Reply
 
Thread Tools
Old 24-03-11, 15:01   #16
christian222

Stage 5
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 407
Default Re: DEZMEMBREZ BMW 2,5TDS BERLINA KIT M FULL

ATENTIE!!!!!!!!!!!§§ laur m3 sau laur_4_pupici (id de messenger) acest baiat pe numele lui MARIUS PARVA este un mare TEPAR ....Imi voi justifica afirmatia ::::La sfarsitul lunii februarie m-a contactat si m-a rugat insistent sa ii tin o pereche de faruri ca vrea sa le cumpere dar inca nu avea bani pe 3 martie m-a sunat sa i le pun la posta colet cu ramburs pt o valoare de 420ron el urmand sa suporte transportul........L-am intrebat de cateva ori daca sa i le pun si daca e sigur ca le vrea ....era foarte sigur pe el ........Pe data de 3 martie le-am pus la posta (unde am platit eu transportul deoarece posta nu accepta ca transportul sa fie platit la destinatie ;;;dar l-am sunat si i-am zis)............peste cateva zile l-am sunat nu mi-a raspuns la tel..si nici la mesaje ...cand in sfarsit l-am gasit la tel a zis ca se duce a doua zi sa le ia ........;ideea e ca acest colet mi s-a intors inapoi eu platind tranportul tur retur .......Eu nu am gresit cu nimic in fata lui i-am trimis exact ce a dorit la pretul pe care l-a dorit iar el nu numai ca nu le-a luat dar a pus pe un site ca le are si le vinde cu 700ron fix...(pe craiovaforum )..desi el nu le avea ba mai mult a pus poze cu masina mea .....ATENTIE DACA INTENTIONATI SA CUMPARATI DE LA EL ASIGURATI-VA CA EL CHIAR ARE PRODUSUL SI CA VA TRIMITE CE URMEAZA SA PLATITI SI DACA VREA SA CUMPERE DE LA CINEVA CEVA EU M-AS GANDI DE DOUA ORI INAINTE SA FAC O COMBINATIE CU ACEST BAIAT
TOT CE AM SCRIS AICI EU POT DEMONSTRA (AM CHITANTELE CATRE EL ADRESA LUI NR DE TEL MESAJELE LUI )
christian222 is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -