Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Piese BMW de vanzare

Reply
 
Thread Tools
Old 27-02-11, 23:36   #16
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: vand/schimb volan PULSAR victor

Quote:
Originally Posted by kingkahn View Post
salut.. te intereseaza modelul acesta? este fara airbag.. are piele pe el .. este un loc unde lipseste pielea chiar unde scrie titlul anuntului..nu se vede in imagine..dar daca esti interesat iti fac poze mai detaliate numa sa imi zici ca trebuie sa caut volanul in pivnitia..:P
mai bine zi ca e la container si fugi repede dupa el daca e interesat omu )))))))

cum sa faci combinatii cu lucruri din pivnitza uitate de dumnezo????? sau cel putin sa si spui asta .....

PS . daca e in pivnita si avea piele pe el , au trait bine shobolanii iarna asta
__________________
BMW E36 Darth Vader ------>>>>> https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...-by-ricko.html

RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 27-02-11, 23:39   #17
kingkahn

Stage 5
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 633
Default Re: vand/schimb volan PULSAR victor

) nam shobolani in pivnita.. stau in casa.) numa ca nah..eu am dat jos volanul acela de pe masina de vreo 6-7 luni si am lasat in pivnita..unde sa il tin altundeva:P
kingkahn is offline   Reply With Quote
Old 28-02-11, 07:11   #18
bmw_motorsport

Stage 5
 
bmw_motorsport's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,320
Default Re: vand/schimb volan PULSAR victor

mda...interesant
marrrreeeaneee..daca-i faci tu proba la schimbator pe pielea ta il iau ma....halirai covrigu'...nu cu mac....cu ness....stii tu de unde
__________________
new cali in town
bmw_motorsport is offline   Reply With Quote
Old 09-03-11, 11:54   #19
bmw_motorsport

Stage 5
 
bmw_motorsport's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,320
Default Re: vand/schimb volan PULSAR victor

sus
bmw_motorsport is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -