vreau un volan foarte ieftin de e30 NUMAI Mtech2
intentionez sa l retapitzez deci pielea poate fi uzata!nu ma deranjeaza nici daca i lipseste capacul central pt ca-l voi comanda nou!
vreau un volan foarte ieftin de e30 NUMAI Mtech2
intentionez sa l retapitzez deci pielea poate fi uzata!nu ma deranjeaza nici daca i lipseste capacul central pt ca-l voi comanda nou!