Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Piese Dacia de vanzare

Reply
 
Thread Tools
Old 19-07-12, 11:02   #1
sprite

Stage 5
 
sprite's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 687
Default Vand flanse 4x100

vand flanse 4 prezoane pentru dacia 1310..... pret 150ron negociabil. urgent
Detalii la id: george_tnx
nr: 0732984801 mai multe detalii vorbiti cu el !
sprite is offline   Reply With Quote
Old 19-07-12, 12:17   #2
Jackass

Stage 5
 
Jackass's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,857
Member of:
[DACIA]
Default Re: Vand flanse 4x100

oooo baiatu care se ocupa cu telepe, iar vrei sa tapesti si pe altii? se invart bine jantele de la mine neplatite, nu? sa le invarti sanatos pana in primul stalp fmm de mincinos.
__________________
Ni se maresc pupilele cand se zdruncina tabla
Stie dracu daca o sa ne tina rabla....
Jackass is offline   Reply With Quote
Old 19-07-12, 12:43   #3
sprite

Stage 5
 
sprite's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 687
Default Re: Vand flanse 4x100

Quote:
Originally Posted by Jackass View Post
oooo baiatu care se ocupa cu telepe, iar vrei sa tapesti si pe altii? se invart bine jantele de la mine neplatite, nu? sa le invarti sanatos pana in primul stalp fmm de mincinos.
de ce-mi spui mie? ) dai lui add pe mess sau suna-l.. am specificat ca nu-s ale mele
Mi-a spus pe mess daca-i pun un anunt ...

Code:
George TNX: sal imi pui si mie cf pe 4tuning?
Adi :o3 !: jantele le-ai dat?
George TNX: da 
Adi :o3 !: asa sa stiu sa scriu acolo 
Adi :o3 !: ce sa pun?
George TNX: dap de acolo ma sunat
George TNX: flanse 
George TNX: treceri in 4 prez
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	13141441.png
Views:	107
Size:	108.3 KB
ID:	2500161  
__________________

LRV

Last edited by sprite; 19-07-12 at 12:48.
sprite is offline   Reply With Quote
Old 19-07-12, 14:07   #4
Jackass

Stage 5
 
Jackass's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,857
Member of:
[DACIA]
Default Re: Vand flanse 4x100

da pai asa face el jegosul, pune pe altii sa dea anunturi ptr el si apoi da tepe la lume... vezi ce faci si cu flansele astea ca poate pici si tu de fraier ca vrei sa-l ajuti. daca zici ca tu esti altul atunci cuvintele mele se indreapta spre el (nu am nimic cu tine)
Jackass is offline   Reply With Quote
Old 19-07-12, 16:27   #5
georgetnx

Stage 1
 
georgetnx's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 12
Default Re: Vand flanse 4x100

poi cand le pui si poresti masina ridicata pe cric si te uiti cum se invarte roata ..... cand la stanga cand la dreapta .... zici ca a dat peste ia un tren....... daca stiam ca e asa nici nu le mai ridicam ... am dat si bani p transport degeaba .......
georgetnx is offline   Reply With Quote
Old 19-07-12, 16:28   #6
georgetnx

Stage 1
 
georgetnx's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 12
Default Re: Vand flanse 4x100

ce ai zis las cal fac p fraeru asta ...... cand mam dus cu ele la echilibrat....... mau sfatuit aia sa nu le pun..... numi zice tu ca ai mers cu ele pe masina si nuti facea volanu la 80 de parca se rupea.......
georgetnx is offline   Reply With Quote
Old 19-07-12, 17:51   #7
sprite

Stage 5
 
sprite's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 687
Default Re: Vand flanse 4x100

Quote:
Originally Posted by Jackass View Post
da pai asa face el jegosul, pune pe altii sa dea anunturi ptr el si apoi da tepe la lume... vezi ce faci si cu flansele astea ca poate pici si tu de fraier ca vrei sa-l ajuti. daca zici ca tu esti altul atunci cuvintele mele se indreapta spre el (nu am nimic cu tine)
cred ca se poate vedea ca nu-s el ? uitate prin posturile mele din profil... n-am eu treaba cu ce face el eu doar i-am pus anunt , ce vorbeste respectivul cu el la telefon nu ma intereseaza este fix problema lui
sprite is offline   Reply With Quote
Old 19-07-12, 17:53   #8
Jackass

Stage 5
 
Jackass's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,857
Member of:
[DACIA]
Default Re: Vand flanse 4x100

Quote:
Originally Posted by georgetnx View Post
poi cand le pui si poresti masina ridicata pe cric si te uiti cum se invarte roata ..... cand la stanga cand la dreapta .... zici ca a dat peste ia un tren....... daca stiam ca e asa nici nu le mai ridicam ... am dat si bani p transport degeaba .......
bine mah acu te scoti cu minciuni si alte prostii inventate, pana una alta tu nu ai trimis pachetul tau la schimb pe acele jante. sa zici mersi ca le-ai luat gratis si nu ai dat nimic la schimb, asa strambe cum ai zis ca sunt tot le-ai pus pe masina si mergi cu ele fara probleme.
Jackass is offline   Reply With Quote
Old 15-01-13, 17:24   #9
sprite

Stage 5
 
sprite's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 687
Default Re: Vand flanse 4x100

confirm.. m-am convins si eu de el ce persoana este ii cam plac tepele... george.. ploiesti-ul nu e chiar asa mare ti-am propus sa rezolvam frumos .. daca nici asa nu vrei o sa incercam prin alte moduri.. bafta.
sprite is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -