Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Piese Dacia de vanzare

Reply
 
Thread Tools
Old 26-12-10, 00:47   #76
NightClubRacer

Stage 5
 
NightClubRacer's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 5,646
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Dezmembrez 1310 an 99

up!!!! nu am reusit sa fac poza...sper sa fac cat mai rpd. bafta!
NightClubRacer is offline   Reply With Quote
Old 28-12-10, 23:06   #77
NightClubRacer

Stage 5
 
NightClubRacer's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 5,646
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Dezmembrez 1310 an 99

up!!! hai ca vreau sa imi iau petarde
NightClubRacer is offline   Reply With Quote
Old 03-01-11, 23:07   #78
pUmA
VW Driver

Stage 5
 
pUmA's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 726
Member of:
[DACIA]
[VW]
Default Re: Dezmembrez 1310 an 99

poze cu tablou?
pUmA is offline   Reply With Quote
Old 03-01-11, 23:41   #79
NightClubRacer

Stage 5
 
NightClubRacer's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 5,646
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Dezmembrez 1310 an 99

maine te rezolv sigur, fac inventaru la tot ce mai am si fca poze la tot. merci! si sory ca nu am mai raspuns, dar de sarbatorile!
NightClubRacer is offline   Reply With Quote
Old 04-01-11, 22:38   #80
cicisxn

Stage 5
 
cicisxn's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 469
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: Dezmembrez 1310 an 99

Ti-am trimis mesaj prin intermediul mesageriei de aici,te-am sunat pe numarul afisat aici,ti-am lasat mesaj in mesageria vocala...toate pt tabloul ala de sigurante. Daca nu esti realmente interesat sa iti vinzi marfa...nu e bine. Bafta,toate cele bune.
__________________
https://img15.imageshack.us/img15/5434/cnscbr.gif
cicisxn is offline   Reply With Quote
Old 04-01-11, 22:41   #81
NightClubRacer

Stage 5
 
NightClubRacer's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 5,646
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Dezmembrez 1310 an 99

Quote:
Originally Posted by NightClubRacer View Post
up cu piesele!!! Sunati si la 0786 465 234
SUPER OFERTA DE CRACIUN!
-moto complet+anexe(ambreaj nou nout, pompa apa nou, carburator, delcou, elice, curea, alternator, pompa benzina noua) la doar 100ron!!!
-cutie 5 trepte buna la 100ron!!!
daca sunai la numaru asta sigur raspundeam! numai bine! nu am mesagerie la asta din cate stiu...daca te uiti sunt 2 numere, unu de cosmote si unu de orange(ala e inchis!)
__________________
DMX Custom's since 2005!
NightClubRacer is offline   Reply With Quote
Old 04-01-11, 22:43   #82
cicisxn

Stage 5
 
cicisxn's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 469
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: Dezmembrez 1310 an 99

pai,pe cel de orange am sunat. Dar chiar si asa,ti-am lasat mesaj si aici...deci... ? Mai e valabil cu tabloul? Poze?
cicisxn is offline   Reply With Quote
Old 04-01-11, 22:46   #83
NightClubRacer

Stage 5
 
NightClubRacer's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 5,646
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Dezmembrez 1310 an 99

dupa cum am spus si pe celalat forum, azi am facut pozele...dar nu am cablu de date, maine dim pe la 11-12 urc si pozele cu tot ce mai am! Numai bine! revino maine dupa ce vezi pozele

mai sunt:

electromotor 50ron
spoilar fata 50ron
tablou sigurante led 30ron
grila de la stergatoare din CAUCIUC, nu din plastic 30ron
NightClubRacer is offline   Reply With Quote
Old 04-01-11, 22:52   #84
cicisxn

Stage 5
 
cicisxn's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 469
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
Talking Re: Dezmembrez 1310 an 99

daca tabloul de sigurante e ok,il iau eu,deci il poti considera rezervat
cicisxn is offline   Reply With Quote
Old 04-01-11, 22:54   #85
NightClubRacer

Stage 5
 
NightClubRacer's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 5,646
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Dezmembrez 1310 an 99

Quote:
Originally Posted by cicisxn View Post
daca tabloul de sigurante e ok,il iau eu,deci il poti considera rezervat
oky, maine pun pozele si daca iti place...imi lasi pe pm datele si til trimit. Numai bine! Dupa 11 pun pozele, maxim 12
NightClubRacer is offline   Reply With Quote
Old 05-01-11, 17:14   #86
cicisxn

Stage 5
 
cicisxn's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 469
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
Thumbs down Re: Dezmembrez 1310 an 99

Din nou dai dovada de neseriozitate...dupa "11...MAXIM 12"...e ora 18
cicisxn is offline   Reply With Quote
Old 05-01-11, 21:06   #87
NightClubRacer

Stage 5
 
NightClubRacer's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 5,646
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Dezmembrez 1310 an 99

Quote:
Originally Posted by cicisxn View Post
Din nou dai dovada de neseriozitate...dupa "11...MAXIM 12"...e ora 18
frate am avut probleme mai mari decat sa stau pe net sa iti dau tie poze cu un tablou de sigurante....care nou e maxim 60ron am pus si pozele sa vezi ca nu minteam, dar nu am avut cand sa le urc pe net. Deocamdata e rezervat pentru un baiat care l-a vrut inaintea ta. Sti vorba, primu venit, primu servit! In plus vreau sa te asigur ca daca crezi ca micul tau comentariu imi va strica, sa zic asa imaginea te inseli...uitete cate lucruri am vandut si la cati, si nici unu a avut vreo problema, dar asta e tara...m-am obisnuit cu oameni ca tine! Numai bine!

au mai ramas:
spoilar fata 30ron
grila de la stergatoare din CAUCIUC, nu din plastic 30ron

iar panoul de sigurante e REZERVAT, daca maine nu il ridica baiatu...revine la vanzare!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC00919.JPG
Views:	36
Size:	304.0 KB
ID:	1809311   Click image for larger version

Name:	DSC00920.JPG
Views:	31
Size:	199.4 KB
ID:	1809312   Click image for larger version

Name:	DSC00921.JPG
Views:	37
Size:	213.7 KB
ID:	1809313  

NightClubRacer is offline   Reply With Quote
Old 05-01-11, 22:02   #88
cicisxn

Stage 5
 
cicisxn's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 469
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: Dezmembrez 1310 an 99

Quote:
Originally Posted by NightClubRacer View Post
frate am avut probleme mai mari decat sa stau pe net sa iti dau tie poze cu un tablou de sigurante....care nou e maxim 60ron am pus si pozele sa vezi ca nu minteam, dar nu am avut cand sa le urc pe net. Deocamdata e rezervat pentru un baiat care l-a vrut inaintea ta. Sti vorba, primu venit, primu servit! In plus vreau sa te asigur ca daca crezi ca micul tau comentariu imi va strica, sa zic asa imaginea te inseli...uitete cate lucruri am vandut si la cati, si nici unu a avut vreo problema, dar asta e tara...m-am obisnuit cu oameni ca tine! Numai bine!

au mai ramas:
spoilar fata 30ron
grila de la stergatoare din CAUCIUC, nu din plastic 30ron

iar panoul de sigurante e REZERVAT, daca maine nu il ridica baiatu...revine la vanzare!
"FRATE",prima... nu te-ai obosit sa imi raspunzi la mesageria de aici. A doua ...nu te-ai obosit sa iti modifici ultimul numar afisat pe site...pt ca eu te-am sunat pe numarul NOU,postat dupa ce "ai inchis" primul orange. Trei...probleme mai mari avem toti in felul nostru,daca zici ca faci ceva,fa,nu mai gasi scuze stupide in care te victimizezi cum ca ai avut ceva mai important de facut,aici e topic de vanzari si ne intereseaza marfa pe care o ai si pretul,nu dramele tale personale. Patru...nu stiu cat e nou,daca gaseam nou as fi cumparat nou tocmai pt a evita sa platesc la fel pt un produs SH,pt ca produsul plus drum cam tot acolo ma ajunge. Cinci...sincer,nu cred ca e rezervat pt utilizatorul puma,probabil(si e strict opinia mea) si el a renuntat la a-l mai cumpara dupa ce nu te-ai mai obosit sa ii raspunzi. Sase...intentia mea nu era sa iti stric imaginea,vad ca te ocupi personal de asta cu succes prin neseriozitate. Sapte...de oameni ca mine care ce? Nu te mai obosi sa imi raspunzi,era o intrebare retorica.
cicisxn is offline   Reply With Quote
Old 05-01-11, 22:09   #89
NightClubRacer

Stage 5
 
NightClubRacer's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 5,646
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Dezmembrez 1310 an 99

esti penibil! si te rog numai posta doar ca fi in treaba! drama queen mi-a placut faza cu punctele, pacat ca ai invatat sa numeri doar pana la septe'

Last edited by NightClubRacer; 05-01-11 at 22:12.
NightClubRacer is offline   Reply With Quote
Old 05-01-11, 22:26   #90
Andreynyo

Stage 5
 
Andreynyo's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 592
Default Re: Dezmembrez 1310 an 99

Quote:
Originally Posted by cicisxn View Post
"FRATE",prima... nu te-ai obosit sa imi raspunzi la mesageria de aici. A doua ...nu te-ai obosit sa iti modifici ultimul numar afisat pe site...pt ca eu te-am sunat pe numarul NOU,postat dupa ce "ai inchis" primul orange. Trei...probleme mai mari avem toti in felul nostru,daca zici ca faci ceva,fa,nu mai gasi scuze stupide in care te victimizezi cum ca ai avut ceva mai important de facut,aici e topic de vanzari si ne intereseaza marfa pe care o ai si pretul,nu dramele tale personale. Patru...nu stiu cat e nou,daca gaseam nou as fi cumparat nou tocmai pt a evita sa platesc la fel pt un produs SH,pt ca produsul plus drum cam tot acolo ma ajunge. Cinci...sincer,nu cred ca e rezervat pt utilizatorul puma,probabil(si e strict opinia mea) si el a renuntat la a-l mai cumpara dupa ce nu te-ai mai obosit sa ii raspunzi. Sase...intentia mea nu era sa iti stric imaginea,vad ca te ocupi personal de asta cu succes prin neseriozitate. Sapte...de oameni ca mine care ce? Nu te mai obosi sa imi raspunzi,era o intrebare retorica.
Bravo cicisxn !!
Ai foarte mare dreptate !!
Andreynyo is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -