Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi > AfterDark Racing

Reply
 
Thread Tools
Old 03-10-05, 23:19   #1
luca

Stage 5
 
luca's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1,491
Member of:
[2 Roti]
Default Sfarsit de drum

Ma retrag din clubul AfterDark Racing pe care l-am fondat impreuna cu Silviu acum ceva timp si va doresc sa ajungeti cat mai sus.
Motivele sunt numeroase si nu au nici o legatura cu / clubul sau cu membrii acestuia.
Va doresc numai bine.

P.S. Mersi pt. amintiri
__________________
luca is offline   Reply With Quote
Old 03-10-05, 23:59   #2
B 68 VLD

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,882
Default

Drum bun!
B 68 VLD is offline   Reply With Quote
Old 04-10-05, 00:56   #3
mutzu

Stage 5
 
mutzu's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,242
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"B 68 VLD\"
Drum bun!
HAHA
mutzu is offline   Reply With Quote
Old 13-10-05, 16:05   #4
B 68 VLD

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,882
Default

*******


Shadow - Pt ultima oara, inceteaza cu mishtourile pe sectiunea asta!!!
B 68 VLD is offline   Reply With Quote
Old 13-10-05, 21:57   #5
B 68 VLD

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,882
Default

Ce misto-uri ma?! Esti nebun?! Abuzezi de functia de moderator? Sunt vorbe-n vant ce zice Luca. Este o opinie. Care-i problema ta? Daca a iesit nu inteleg de ce apare ca membru pe lista voastra virtuala. Mai bine v-ati apuca amandoi de alt hobby pe masura voastra. Oricat mi-ai sterge (fara rost) mie mesajele din pacate in viata nu poti sa faci asta spre uimirea ta.
B 68 VLD is offline   Reply With Quote
Old 13-10-05, 23:36   #6
shadow

Presedinte AfterDark Racing

Stage 5
 
shadow's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,876
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

Nu inteleg ce mai vrei de la clubul asta.
Care e problema ta daca Luca mai este in lista???
Vad ca esti mai ingrijorat de club dupa ce ai iesit decat inainte!!!
Deocamdata sunt destu-i oameni care iti contrazic afirmatiile!!!
__________________
De vanzare: Honda Civic Type R FN2 2.0 i-VTEC: https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post3673736

shadow is offline   Reply With Quote
Old 14-10-05, 00:20   #7
Vyruss
AfterDark Racing Member

Stage 5
 
Vyruss's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 477
Member of:
[AfterDark Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[DAEWOO]
Default Re:

Quote:
Sunt vorbe-n vant ce zice Luca
Nu stiu daca trebuie sa-ti dea tie cineva raportul, dar intradevar cristi s-a retras.
Daca mai apare in acea lista virtuala de membrii este poate ca unei persoane ii este lene sa o modifice, si sa treaca si membrii ceva mai noi, care au intrat in clubul nostru virtual.
Vlad, in numele colectivului acestui club inexistent iti multumesc pt ca ne ti la curent cu schimbarile care trebuie sa le facem acolo. Cred ca nu ar strica sa te lse pe tine acolo moderator, desi este ceva cam greu asta aici pe 4tuning, dar daca ti cu tot dinadinsul, te pot pune moderator peste lista cu membrii de pe forumul AfterDark.
__________________
In rezerva
Vyruss is offline   Reply With Quote
Old 14-10-05, 23:41   #8
B 68 VLD

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,882
Default

Asta este sectiunea divertisment?!
B 68 VLD is offline   Reply With Quote
Old 15-10-05, 02:09   #9
luca

Stage 5
 
luca's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1,491
Member of:
[2 Roti]
Default

Vlade eu nu te inteleg, despre ce poate fi vorba? invidie? nu cred deoarece te credeai prea bun pt. acest club, deci daca nu e asta ce poate fi? Oare merg lucrurile mai bine decat atunci cand ai plecat tu si acum iti pare rau si nu ai ce face si te apuci sa postezi aiurea?
Eu nu te inteleg, pe de o parte esti prea bun pt. clubul asta incat ai ales sa-l parasesti si nici sa nu mai tii legatura cu oamenii din el, iar pe de alta parte vad ca te simti ranit in barbatie si in loc sa-ti vezi de ale tale te bagi in seama cand nu e cazul.
Eu zic sa-ti vezi de treaba ta cu cei de la nivelul nasului tau, si sa ii lasi pe oamenii astia sa-si vada de treburile lor.

P.S. Poti sa ai cati bani vrei atata timp cat nu esti om nu o sa dea nimeni 2 lei pe tine, si cred ca incet incet ai observat si tu asta, de ai ajuns iar pe la noi Sa sti ca nu faci cat nici unul dintre baietii astia din club, cu toti banii tai, asta e, caracter de *** ce numai 'baietzii de bani gata' il pot avea.
luca is offline   Reply With Quote
Old 15-10-05, 02:48   #10
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

aiurea , erai ... \"mascota\" acestui club ... asta daca mai tii minte \"mica noastra disputa\" :P the good old times ...
bafta prietene ...
pacat
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 15-10-05, 10:18   #11
shadow

Presedinte AfterDark Racing

Stage 5
 
shadow's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,876
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"luca\"
Vlade eu nu te inteleg, despre ce poate fi vorba? invidie? nu cred deoarece te credeai prea bun pt. acest club, deci daca nu e asta ce poate fi? Oare merg lucrurile mai bine decat atunci cand ai plecat tu si acum iti pare rau si nu ai ce face si te apuci sa postezi aiurea?
Eu nu te inteleg, pe de o parte esti prea bun pt. clubul asta incat ai ales sa-l parasesti si nici sa nu mai tii legatura cu oamenii din el, iar pe de alta parte vad ca te simti ranit in barbatie si in loc sa-ti vezi de ale tale te bagi in seama cand nu e cazul.
Eu zic sa-ti vezi de treaba ta cu cei de la nivelul nasului tau, si sa ii lasi pe oamenii astia sa-si vada de treburile lor.

P.S. Poti sa ai cati bani vrei atata timp cat nu esti om nu o sa dea nimeni 2 lei pe tine, si cred ca incet incet ai observat si tu asta, de ai ajuns iar pe la noi Sa sti ca nu faci cat nici unul dintre baietii astia din club, cu toti banii tai, asta e, caracter de * ce numai 'baietzii de bani gata' il pot avea.
shadow is offline   Reply With Quote
Old 15-10-05, 15:45   #12
B 68 VLD

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,882
Default

Quote:
aiurea , erai ... \"mascota\" acestui club ... asta daca mai tii minte \"mica noastra disputa\" Razz the good old times ...
bafta prietene ...
pacat Sad
Eu am plecat de mult timp din acest club. EvLSant0S, noi doi oricum trebuie sa ne vedem la o bere.

Luca, nu mai sta cu nasu' in curu' lui Silviu ca poate te ineci cu \"ceva\". Tu mai trebuie sa te dezvolti mintal pana sa te bagi in seama cu mine.,
B 68 VLD is offline   Reply With Quote
Old 15-10-05, 16:53   #13
shadow

Presedinte AfterDark Racing

Stage 5
 
shadow's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,876
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

Santos vb cu Luca nu cu tine!!!
Si sa stii ca eu cu Luca am avut o disputa asa ca nu ar avea nici un motiv sa ma ridice pe mine in slavi, si daca obs el acolo a vb de toti mem clubului nu de mine!!!]
Oricum, vad ca tu esti prea superior tuturor ca sa se poarte o discutie cu tine!!! Se pare ca mai trebuie sa crestem ($$$) ca sa se poata purta o discutie normala si fara katerinka cu tine!!!
shadow is offline   Reply With Quote
Old 15-10-05, 18:44   #14
luca

Stage 5
 
luca's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1,491
Member of:
[2 Roti]
Default

Quote:
aiurea , erai ... \"mascota\" acestui club ... asta daca mai tii minte \"mica noastra disputa\" the good old times ...
bafta prietene ...
pacat
Heh daca am parasit clubul nu inseamna ca am parasit si aceasta comunitate, mersi de vorbele frumoase, nu voi uita sa te salut cand ne-om mai vedea
Quote:
Luca, nu mai sta cu nasu' in curu' lui Silviu ca poate te ineci cu \"ceva\". Tu mai trebuie sa te dezvolti mintal pana sa te bagi in seama cu mine.,
Daca tu asta ai inteles din postul meu tocmai ai aratat cat te duce capu, iar daca esti atat de dezvoltat mintal cum de nu ai putut sa-mi raspunzi la intrebari sau macar sa dai un raply ceva mai intaligent?
Quote:
Si sa stii ca eu cu Luca am avut o disputa asa ca nu ar avea nici un motiv sa ma ridice pe mine in slavi
A nu se intelege ca de asta am parasit clubul. Oricum din moment ce nu mai sunt in club nu prea as mai avea de ce sa stau cu nasu pe unde ai zis tu Vlad, dar stiu ca iti e greu, deh bacu asta a fost o adevarata incercare pt tine si se pare ca ai iesit din el mai traumatizat decat ai intrat.
luca is offline   Reply With Quote
Old 15-10-05, 19:06   #15
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

a `nebunit lupu ?!
Al3xius is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -