Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi > AfterDark Racing

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 04-10-05, 01:13   #676
B 68 VLD

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,882
Default

Ceva de genu' asta scrisesem si eu dar Silviu a sters post-ul meu. Tipic. Eu vreau sa subliniez ca nu incurajez pe nimenea sa iasa din club. Este super club. Pacat ca sunt multi membrii de valoare care si-au pierdut timpu' in acest club.
B 68 VLD is offline  
Old 04-10-05, 01:16   #677
mutzu

Stage 5
 
mutzu's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,242
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"B 68 VLD\"
Ceva de genu' asta scrisesem si eu dar Silviu a sters post-ul meu. Tipic. Eu vreau sa subliniez ca nu incurajez pe nimenea sa iasa din club. Este super club. Pacat ca sunt multi membrii de valoare care si-au pierdut timpu' in acest club.
TRUE!
Am adus o gramada de membrii in club, si ei pleaca acum, de ce?
Pt ca nu avem nici macar sigle? Oare deaia?
MI SE RUPE!
mutzu is offline  
Old 04-10-05, 10:57   #678
shadow

Presedinte AfterDark Racing

Stage 5
 
shadow's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,876
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

Mutzule tu platesti vreo cotizatie???
Cand a fost vb sa facem ceva care sa necesite bani, d c toata lumea se da la o parte???
Ati sarit in sus pt nr, am teancul de nr acasa, voi ati luat doar 3 sau 4!!!
Acum avem si siglele facute, prima data a fost o incurcatura, se mai intampla!!!
Tricouri o sa ne facem miercuri, cei din Buc care vor!!!
Cat despre intalnire, tocmai de asta am stabilit intalnirea de pe 29-30 oct la Paltinish!!!!
Si sa nu o dam cu vizitele ca nu e chiar asa pt ca nimeni pana acum nu a venit decat cu treaba prin Buc, ceea ce este un lucru de inteles pt ca sunt cheltuieli considerabile!!!
Tu zici ca aia fac petreceri & shit, aia platesc cotizatie si au din ce sa dea petrecerile alea. Daca vreti adoptam si noi un alt exemplu practicat la alte cluburi: sigle, nr, tricouri, sepci gratis, cotizatie lunara 150.000 strangem cu sutele de mem doar ca sa avem de la cine sa strangem bani si sa avem destule resurse sa dam o petrecere si o sa ajungem sa nu ne mai stim intre noi!!!
Eu am plecat cu ideea ca in acest club toata lumea sa se cunoasca si la o adica sa se ajute la nevoie, si am luat ca ex cluburile mici(Insomnia), nu cluburile imense gen NSL, MR.
In fine trageti ce concluzii vreti!!!
__________________
De vanzare: Honda Civic Type R FN2 2.0 i-VTEC: https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post3673736

shadow is offline  
Old 04-10-05, 11:55   #679
xxdadixx
BMW Driver

Stage 5
 
xxdadixx's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 6,369
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[BMW]
Default

Eu raman, la care nu-i convine sa se care, ce plm!!
xxdadixx is offline  
Old 09-10-05, 19:23   #680
Corbu`

Stage 5
 
Corbu`'s Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 253
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"xxdadixx\"
Eu raman, la care nu-i convine sa se care, ce plm!!
eu sunt de acord cu tine....shi io' raman!!!
Corbu` is offline  
Old 12-10-05, 23:58   #681
GYM

Stage 5
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 933
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Corbu`\"
Quote:
Originally Posted by \"xxdadixx\"
Eu raman, la care nu-i convine sa se care, ce plm!!
eu sunt de acord cu tine....shi io' raman!!!
Bafta....
GYM is offline  
Old 15-10-05, 08:22   #682
criss
Old School Cars

Stage 5
 
criss's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,994
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
[Old School Cars]
Default

Am decis sa ies din club,nu sunt suparat pe nimeni si nu m-a deranjat nimeni ,dimpotriva, tot respectul pt SILVIU(SHADOW) pt ajutorul acordat mie si mai ales lui TRISTAN cand am fost la Bucuresti,dar distanta isi spune cuvantul,a trecut aproape un an de cand sunt in club si nu am reusit sa ne intalnim decat o data cu o parte din baietii din Bucuresti, tot distanta va ingreuna f mult si activitatea dupa legalizare si mai ales procesul legalizarii clubului.
De aceea fac apel la intelegerea celor din Bucuresti ,pt a mentine in continuare relatia de prietenie dintre noi.

pt. Silviu: stiu ca e un moment neplacut ,am trecut si eu prin el dar te rog mult sa ma intelegi,si inca o data iti multumesc pt ca ne-ai ajutat cand am fost la Bucuresti si sper sa ajungi si tu prin Arad ca sa ne revansam.
__________________
criss is offline  
Old 15-10-05, 22:12   #683
morghen

Stage 5
 
morghen's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,142
Member of:
[Moderators]
[Racing Syndicate]
[PORSCHE]
Default


YEY !! sunt noul shef After Dark Arad !!! mwuuahahhaah !!!

toata lumea culcat !!! shi laudatzi PORSCHE ! mwuuahahhaah !!!
morghen is offline  
Old 15-10-05, 23:24   #684
shadow

Presedinte AfterDark Racing

Stage 5
 
shadow's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,876
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

As dorii sa stiu si eu daca o sa mai existe un ADR Arad si daca restul mem din Arad mai doresc sa ramana in club???
shadow is offline  
Old 20-10-05, 12:06   #685
RCS.

Stage 5
 
RCS.'s Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,070
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"criss\"
Am decis sa ies din club,nu sunt suparat pe nimeni si nu m-a deranjat nimeni ,dimpotriva, tot respectul pt SILVIU(SHADOW) pt ajutorul acordat mie si mai ales lui TRISTAN cand am fost la Bucuresti,dar distanta isi spune cuvantul,a trecut aproape un an de cand sunt in club si nu am reusit sa ne intalnim decat o data cu o parte din baietii din Bucuresti, tot distanta va ingreuna f mult si activitatea dupa legalizare si mai ales procesul legalizarii clubului.
De aceea fac apel la intelegerea celor din Bucuresti ,pt a mentine in continuare relatia de prietenie dintre noi.

pt. Silviu: stiu ca e un moment neplacut ,am trecut si eu prin el dar te rog mult sa ma intelegi,si inca o data iti multumesc pt ca ne-ai ajutat cand am fost la Bucuresti si sper sa ajungi si tu prin Arad ca sa ne revansam.
....eu din cate stiu ,,capitanul de vas paraseste ultimul vasul in caz de naufragiu''. Se pare ca vorbele mele legat de acest club se adeversc...incet dar sigur.
RCS. is offline  
Old 20-10-05, 13:48   #686
tristan

Presedinte RACING SYNDICATE

Stage 5
 
tristan's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,358
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Racing Syndicate]
[VW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"morghen\"

YEY !! sunt noul shef After Dark Arad !!! mwuuahahhaah !!!

toata lumea culcat !!! shi laudatzi PORSCHE ! mwuuahahhaah !!!
Porsche 924=40%VW+40%AUDI+20%Porsche
tristan is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -