Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Anonymous Drag Racing Day 09.10.2010 Ianca - Braila

Reply
 
Thread Tools
Old 18-10-10, 19:25   #46
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Poze/Filme Oficiale Anonymous Drag Race Event 2010

Multumim!!!!
TOBA^ is offline   Reply With Quote
Old 18-10-10, 19:49   #47
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Poze/Filme Oficiale Anonymous Drag Race Event 2010

rover_cabrio ,arata ca TE RESPECTI si straduieste-te sa folosesti la comunicarea scrisa Limba Romana,care are ortografie,gramatica si alte d'astea . La bol, NU ai cum sa te dai cu masina puternica cu O singura punte motoare ! viteza de iesire este Mult mai mare decat permite spatiul ramas pentru franare ! oricine a ajuns la panou cu peste 170km/h stie ce emotii a avut ! ,...eu la aproape ~180 era sa iau calea lui haplea de vreo 2x...am avut Doar noroc,un noroc pe care el din pacate nu l-a mai avut !
Apoi baietii nu prea au eficienta lui Laur sau T la pl.in a tine "publicul" in afara pericolului....iar despre public...no comment,cine a fost stie...din pacate.
Claudia,cazanu' meu de ce nu apare in poze,ca pe ploaie arata tabla aproape dreapta pe ea si culoarea relativ uniforma... ..Vad ca ai tras in cadru ceva masini venite sa parcheze acolo,insa asta a fost o cursa nu un show de styling,asa ca poate era mai nimerit sa tragi masinile care s-au dat si care au mers....eventual puteai sa le tragi in timpul cursei de pe la 200m incadrate pe cat posibil ambele implicate,sa inspire dinamism,cu ceva panning...vezi poze mai vechi d-ale mele ..... Hai ca am fost rau ...insa mi-ai dat ocazia sa fiu
__________________
...
un cumul de idei si de concepte, menite sa ne confere identitate, inglobate intr-un pachet avand capacitatea de a le perpetua...
*Ma destind jongland cu propriile-mi ganduri in vasta cultura de amintiri trecute si viitoare*
Gold_Fm - purest form of entertainment music; Romānia Muzical - only music.
lascarica is offline   Reply With Quote
Old 18-10-10, 20:00   #48
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Poze/Filme Oficiale Anonymous Drag Race Event 2010

Quote:
Originally Posted by lascarica View Post
Claudia,cazanu' meu de ce nu apare in poze,ca pe ploaie arata tabla aproape dreapta pe ea si culoarea relativ uniforma... ..Vad ca ai tras in cadru ceva masini venite sa parcheze acolo,insa asta a fost o cursa nu un show de styling,asa ca poate era mai nimerit sa tragi masinile care s-au dat si care au mers....eventual puteai sa le tragi in timpul cursei de pe la 200m incadrate pe cat posibil ambele implicate,sa inspire dinamism,cu ceva panning...vezi poze mai vechi d-ale mele ..... Hai ca am fost rau ...insa mi-ai dat ocazia sa fiu
Dacă te uiţi mai bine o să vezi că sunt mai multe poze īn care apare maşinuţa ....şi sunt unele poze īn care apari şi tu fără ea

Ştiu ce vrei tu să zici , panning fitze chestii trestii ...am făcut ce am putut că de la 5 dimineaţa pānă la 9 ....am luat doar cāteva pauze micuţe ...+ că nu am avut husă la aparat şi mi s-a umflat o legătură de la obiectiv şi acum trebuie să mă duc cu el la reparat ....

Dacă era soare şi cald ...făceam alte poze dar nu am avut īncotro ..aşa am tras poze pentru toată lumea şi gata ...vrea careva photosesion artistic să mă anunţe
__________________
STEAM - KLawxith
YOUTUBE - ELITE INC.
INSTAGRAM - klawxith666

PHOTOGRAPHY SITE - http://klawxith.wixsite.com/elite-inc

US/RO
DTH is offline   Reply With Quote
Old 18-10-10, 20:23   #49
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Poze/Filme Oficiale Anonymous Drag Race Event 2010

Da,ai dreptate copilu', sunt insa deh...batranetile,vederea slaba...,nu le-am observat ieri....Insa tanti pro cu ochisorii de smarald,Agatha pe nume, nu a centralizat si dansa pozele odata cu tine?

PS: nu am inteles mai nimic din remarca ta legata de "legatura umflata de la obiectiv" ......detaliaza te rog pe pm.
lascarica is offline   Reply With Quote
Old 18-10-10, 20:31   #50
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Poze/Filme Oficiale Anonymous Drag Race Event 2010

Quote:
Originally Posted by lascarica View Post
Da,ai dreptate copilu', sunt insa deh...batranetile,vederea slaba...,nu le-am observat ieri....Insa tanti pro cu ochisorii de smarald,Agatha pe nume, nu a centralizat si dansa pozele odata cu tine?

PS: nu am inteles mai nimic din remarca ta legata de "legatura umflata de la obiectiv" ......detaliaza te rog pe pm.
Cu Agatha m-am īntālnit puţin ...ea stătea cu Afa şi YDT-u īn partea cealaltă pe la parcare dacă nu mă īnşhel la cortul de la PPR ...( cred ) ...dar nu am văzut-o cu aparat ...şi am mai văzut 2-3 fotografi dar nu ştiu cine erau ....
DTH is offline   Reply With Quote
Old 18-10-10, 20:59   #51
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Poze/Filme Oficiale Anonymous Drag Race Event 2010

Agatha nu iese din casa fara aparat ...Insa probabil da poze numai celor apropiati sufletelului domniei sale

PS: am uitat ....legat de lentila,
Cu dezlipitul porcariei aleia ,nu-i bai,ai inteles...
Problema la tras in ploaie fara echipament pro (care este splash-proof,cum sunt majoritatea L-urilor de la canon,etc) ,este ca daca a luat umezeala intre lentile,va face ciuperca(apar niste pete pe lentile)..iar aia poate chiar afecta coatingul de pe lentila,inlaturarea ei fiind posibila in mod evident doar prin demontarea completa a obiectivului,operatiune delicata si care necesita recalibrare in laborator specializat.
lascarica is offline   Reply With Quote
Old 18-10-10, 21:10   #52
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Poze/Filme Oficiale Anonymous Drag Race Event 2010

Quote:
Originally Posted by lascarica View Post
Agatha nu iese din casa fara aparat ...Insa probabil da poze numai celor apropiati sufletelului domniei sale

PS: am uitat ....legat de lentila,
Cu dezlipitul porcariei aleia ,nu-i bai,ai inteles...
Problema la tras in ploaie fara echipament pro (care este splash-proof,cum sunt majoritatea L-urilor de la canon,etc) ,este ca daca a luat umezeala intre lentile,va face ciuperca(apar niste pete pe lentile)..iar aia poate chiar afecta coatingul de pe lentila,inlaturarea ei fiind posibila in mod evident doar prin demontarea completa a obiectivului,operatiune delicata si care necesita recalibrare in laborator specializat.
Ţin să te contrazic , mai sunt şi dăţi īn care iese fără el ) Da , am īnşeles , mulţumesc frumos
DTH is offline   Reply With Quote
Old 18-10-10, 21:47   #53
kimi
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
kimi's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,222
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Poze/Filme Oficiale Anonymous Drag Race Event 2010

Quote:
Originally Posted by tea_radu View Post
Felicitari Claudia pt poze, am si eu o intrebare, totusi, masina mea de ce nu apare in poze?)))
Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Tu vrei să mă enervozezi ? Am o idee...cānd īi mai facem poze , o decupez şi pun fundalu de la Ianca să fi şi tu fericit
Fratele Raducu a vrut doar sa rada un pic de mine ca nu apare si masina mea in poze,,nu te-ai prins..
kimi is offline   Reply With Quote
Old 18-10-10, 21:53   #54
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Poze/Filme Oficiale Anonymous Drag Race Event 2010

Quote:
Originally Posted by kimi View Post
Fratele Raducu a vrut doar sa rada un pic de mine ca nu apare si masina mea in poze,,nu te-ai prins..
cātă răutate ....deci o să mă mai uit īncă odată după poze cu a ta ....nu ştiu ce să zic , ori eram plecată după food cānd te dădeai tu ori eram pe scaun sub cort şi "hibernam" acolo şi eu 10 min din cauza gerului .... laaaaaaaaasă ca să mă ierţi , īţi mai fac un set )
DTH is offline   Reply With Quote
Old 18-10-10, 22:04   #55
kimi
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
kimi's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,222
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Poze/Filme Oficiale Anonymous Drag Race Event 2010

Nu-i problema sormeo, nu sufar eu de poze
kimi is offline   Reply With Quote
Old 18-10-10, 22:09   #56
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Poze/Filme Oficiale Anonymous Drag Race Event 2010

Quote:
Originally Posted by kimi View Post
Nu-i problema sormeo, nu sufar eu de poze
Lasă că sufăr eu ! Deci mai facem poze
DTH is offline   Reply With Quote
Old 18-10-10, 22:21   #57
ClaudyuNSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
ClaudyuNSL's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,391
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Poze/Filme Oficiale Anonymous Drag Race Event 2010

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Lasă că sufăr eu ! Deci mai facem poze
grabestete ca vine iarna si nu mai iese niciunu )))
ClaudyuNSL is offline   Reply With Quote
Old 18-10-10, 22:30   #58
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Poze/Filme Oficiale Anonymous Drag Race Event 2010

Quote:
Originally Posted by ClaudyuNSL View Post
grabestete ca vine iarna si nu mai iese niciunu )))
Ehehehehe ...rāzi tu acolo ...dar eu de-abia aştept să vină , am nişte planuri mari iarna asta la capitolul photosesionuri + snow
DTH is offline   Reply With Quote
Old 18-10-10, 23:13   #59
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Poze/Filme Oficiale Anonymous Drag Race Event 2010

__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 19-10-10, 12:09   #60
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Poze/Filme Oficiale Anonymous Drag Race Event 2010

Multumim, de foarte buna calitate secventa
PS: ...in filmare,daca n-ar fi sunetul (eu nu mai am sunet pe gunoiul asta de lap) s-ar crede ca toate masinile au fost niste bieti melci(mai ales cand ai venit cu zoom dupa fiecare nu-i remarca critica,evident ca asa e normal pt a pune in evidenta pozitiile masinilor la final)... Pune si tu in titlul de pe yotube "PE PLOAIE" =))
lascarica is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -