Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Anonymous Drag Racing Day 09.10.2010 Ianca - Braila

Reply
 
Thread Tools
Old 20-10-10, 07:15   #361
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Discutii generale

asta nu e deranjant nu ??? ca isi fac cursantii USER nou FALS sa dea intr-un eveniment???? si dupa care scrie cu user bun si sunt normali!!!!!dar bishop a vazut ca este tot ip ala !!1)))))))
__________________
Hotel Amphitryon - www.hotelamphitryon.ro
Spalatoria Auto Amphitryon
TOBA^ is offline   Reply With Quote
Old 20-10-10, 09:17   #362
Iulian GTO

Stage 4
 
Iulian GTO's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 180
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Streetline-CCC]
Default Re: Discutii generale

O mie de vorbe,un ban nu fac....dar intotdeuna vor fi pareri pro si contra. Importat este ca de la an la an,in Romania se ridica stafeta si atat in randul participantilor,masinilor cat si al organizatorilor!
Nu mai puneti la suflet ce tot spun toti "tasturici"...poate unii dintre ei,sunt minori,4clase,samantari...clone....
Felicitari pentru toti cei s-au implicat si in acest eveniment,care au indurat acea vreme nedorita,felicitari concurentilor si sa nu mai zic,de acel efect psihologic,cand iesea soarele la linia de start: Tano si Florica,cu manutele lor magice,te facea sa nu mai simti nici frig nici nimic....respect pentru ei ca au indurat in ploaie toata ziua!!!
Cursa asta o consider o loterie,nu a fost nimic concret si plauzibil,in cel mai mare dezavantaj sa nu mai zic riscant,au fost cei cu tractiune spate.
Data viitoare nu mai provoc pe nimeni,ca am provocat si eu pe cineva cursa asta si nu a fost in stare sa ma onoreze cu prezenta,...domnul "Cronometrul"
Iulian GTO is offline   Reply With Quote
Old 20-10-10, 10:01   #363
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Discutii generale

Noi am vrut sa aratam lumii ca Anonymous nu are rivalitate,dusmanie,ura ,etc cu nici un club din romania !Pentru asta au fost la un Eveniment ANONYMOUS la star Tano -MIDNIGHT RACERS,Florica -NO SPEED LIMIT , la organizare ne-au ajutat membrii clubului EXCLUSIV,am fost sustinuti de clubul POLE POSITION RACERS si sper sa nu fi uitat pe cineva !!! Dupa parerea mea la acest eveniment am fost toti uniti pt un singur lucru!
SA II ARATAM UNICULUI LIDER MICUTZU,CA NU L_AM UITAT !!!
TOBA^ is offline   Reply With Quote
Old 20-10-10, 16:19   #364
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by MIHAI_NEBUNU View Post
se pare ca nu am cu cine sa vorbesc e a n-a oara cand incerc sa iti explic ceva si tu nu intelegi.
duminica am ajuns f tarziu pt ca am rupt o planetara si am schimbat (spart )diferentialul spate de la 2 dimineatza pana la 7:30 si nu aveam cum sa ajung mai devreme sau puteam sa stau sa nu muncesc toata noaptea la masina si sa nu vin la curse , puteam sa dorm noaptea ca un om normal
dar asta o fac decat pasionatii de masini nu cei care sunt pasionati de stikere si de consum
cat despre modul mai mult decat vulgar in care iti ies cuvintel;e din tastatura nu am ce sa zic chiar nu pot sa ma cobor la tigania care o scoti tu din gura
si am uitat am citit toate paginile inainte sa scriu dar tu ai sarit calul ca de fiecare data ar trebui sa intelegi ca pt cursa asta s-au facut la fel de multe eforturi ca pt cea de la tulcea care a fost super ok dar din cauza vremii nu a iesit asa . de aici au iesit tot felul de probleme si de aici tot felul de discutii vezi mom vs corvet vezi sbn vezi ....
stiu ce ai facut cu o seara inainte de cursa,eu am adus in discutie asta ptr ca tu te-ai apucat sa faci afirmatii ca eu nu am organizat nimic si etc.[la fel ca si tine de altfel].eu doar mi-am spus un punct de vedere si anume ca m-a deranjat faptul ca am stat degeaba 2 ore in ploaie sa vad o pista goala.am pus problema cat se poate de civilizat si mi s-a raspuns la fel.nu inteleg de ce ai intervenit tu in discutie.
cat despre felul in care ti-am raspuns,chiar nu mai puteam rabda,e a nu stiu cata oara cand te rog sa nu ma mai jignesti si sa nu te mai bagi in discutii care nu te-au vizat direct pe tine.
atata timp cat eu nu am adresat nici macar un cuvant [de bine sau de rau] la adresa ta,ma astept ca si tu sa faci acelasi lucru.
am felicitat organizatorii ptr efortul facut,frumoasa initiativa,pacat ca a fost un mare minus,vremea.
uneori adevarul doare,mai ales spus cu cuvinte mai aspre[ma refer la remarcile facute de mine la adresa ta].
cum spuneam,te-ai schimbat[ca om] si nu in bine.,pacat de calitatile tale deosebite ca si pilot si mecanic.
lasa figurile si harfele ca nu te caracterizeaza felul asta de a fi
numai bine si succes in continuare,pasionatule de masini.
__________________
T@zMania is offline   Reply With Quote
Old 20-10-10, 16:29   #365
xfactor

Stage 5
 
xfactor's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 340
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii generale

Mai incetati ma baieti cu panarama asta pe forum.Chiar nu aveti frana?Haide sa fi-ti barbati.BATETI-VA
xfactor is offline   Reply With Quote
Old 20-10-10, 16:31   #366
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by xfactor View Post
Mai incetati ma baieti cu panarama asta pe forum.Chiar nu aveti frana?Haide sa fi-ti barbati.BATETI-VA
pai ori suntem bagabobti,ori nu mai suntem,de ce a chemat politzia?
T@zMania is offline   Reply With Quote
Old 20-10-10, 16:33   #367
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by xfactor View Post
Mai incetati ma baieti cu panarama asta pe forum.Chiar nu aveti frana?Haide sa fi-ti barbati.BATETI-VA
Comentez eu meciul asta ca ii cunosc pe amandoi tzaranbetzii astia!

Cursa s-a incheiat, s-au spus toate ofurile, s-au descarcat nervii, am si ras o gramada pe diferite teme.
Ar fi cazul sa terminati toti cu injectiile astea.
__________________

If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: donu_vr6@yahoo.com
DONU' is offline   Reply With Quote
Old 20-10-10, 16:39   #368
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by DONU' View Post
Comentez eu meciul asta ca ii cunosc pe amandoi tzaranbetzii astia!

Cursa s-a incheiat, s-au spus toate ofurile, s-au descarcat nervii, am si ras o gramada pe diferite teme.
Ar fi cazul sa terminati toti cu injectiile astea.
bai pipi-n pat de ce bagi? mereu tzii cu ala,nu mai vorbesc cu tine
miki alexandrescu al curselor pe 402,stii doar ca tu esti fratele meu,ptr tine mananc si un pui fript
PS. felicitari maxime ptr gazeta,incredibila retzeta aia
T@zMania is offline   Reply With Quote
Old 20-10-10, 16:47   #369
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Discutii generale

Nu iau apararea nimanui!
Amandoi sunteti fratii mei, desi voi doi sunteti aia smulsi de la tzatza!
Voi ati supt mai mult la tata decat de la mama!
Cretinopatilor. De multe ori ma bag intre voi ca nu-mi place sa va vad certandu-va! Ti-ai draq de simpatici! Sa va pish in freza buey!

Coltzul din stanga in aceasta seara boxeaza pentru dvs la categoria musca beata, T@zmaniaaaa! Acest Cristy Dules al curselor din Romaniaaaa!
Coltzul din dreapta in aceasta seara boxeaza pentru dvs la aceiasi categorie, dar musca fiind beata doar din bere fara alcool, Mihaaaaai Nebunuuuu! Acest Nicu Paleru al liniutzelor pe care in loc sa mearga drept, merge de-a latu!
Meciul a inceput, cei doi se feresc unul de celalalt, le e frica sa nu-i bata ma-sa acasa ca vin batuti si sa nu-i bata si ma-sa apoi mai rau.
Taz il loveste cu un crosheu in Turbina pe Nebunu. Acesta riposteaza si il loveste pe Taz direct in consumul de Clio BicorT si amandoi antrenorii arunca prosoapele.
Meciul s-a incheiat! Amandoi sunt K.O.
Va multumim pentru atentie! Revenim dupa publicitate cu noutati!
DONU' is offline   Reply With Quote
Old 20-10-10, 16:48   #370
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by DONU' View Post
Nu iau apararea nimanui!
Amandoi sunteti fratii mei, desi voi doi sunteti aia smulsi de la tzatza!
Voi ati supt mai mult la tata decat de la mama!
Cretinopatilor. De multe ori ma bag intre voi ca nu-mi place sa va vad certandu-va! Ti-ai draq de simpatici! Sa va pish in freza buey!

Coltzul din stanga in aceasta seara boxeaza pentru dvs la categoria musca beata, T@zmaniaaaa! Acest Cristy Dules al curselor din Romaniaaaa!
Coltzul din dreapta in aceasta seara boxeaza pentru dvs la aceiasi categorie, dar musca fiind beata doar din bere fara alcool, Mihaaaaai Nebunuuuu! Acest Nicu Paleru al liniutzelor pe care in loc sa mearga drept, merge de-a latu!
Meciul a inceput, cei doi se feresc unul de celalalt, le e frica sa nu-i bata ma-sa acasa ca vin batuti si sa nu-i bata si ma-sa apoi mai rau.
Taz il loveste cu un crosheu in Turbina pe Nebunu. Acesta riposteaza si il loveste pe Taz direct in consumul de Clio BicorT si amandoi antrenorii arunca prosoapele.
Meciul s-a incheiat! Amandoi sunt K.O.
Va multumim pentru atentie! Revenim dupa publicitate cu noutati1
te-am pierdut si pe tine
T@zMania is offline   Reply With Quote
Old 20-10-10, 17:06   #371
mihaistan

Stage 5
 
mihaistan's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 1,104
Member of:
[CITROEN]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii generale

pune`ti ma copiilor mana la munca , ca va trag acu karata nimicitoare numa de vrajeli sunteti buni

Daca mai are careva poze cu dricu rosu ... va rog da`ti un pm/mail ! multumesc
__________________
Citroen BX T D12
mihaistan is offline   Reply With Quote
Old 20-10-10, 17:07   #372
SBN 1.9TDI

Stage 1
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 14
Default Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by TOBA^ View Post
ti-am zis SBN-ul ca nu imi este greu sa imi dau seama ca esti? Prea joasa speta... Iti era greu sa zici in fata? Acum nu iti este rusine? Cursantii de azi , misculatiil celor din 2000! Sunt fumate de mult!
ai tras o concluzie proasta ..!!chiar nai vb cu mine...nu te mint!!era un coleg de-al meu care lucreaza cu mine si care a muncit mult la masina...!!si-a spus punctu de vedere foarte politicos cred eu..?!mi-am facut si eu cont pe urma pt ca nu aveam si se vb de mine..pur si simplu...!!nu obosnuiesc sa fiu las...spun in fata ce am de zis...!!asa cum am facut-o si la ianca am venit sa cer o explicatie!!

Last edited by SBN 1.9TDI; 20-10-10 at 17:11.
SBN 1.9TDI is offline   Reply With Quote
Old 20-10-10, 18:02   #373
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by SBN 1.9TDI View Post
ai tras o concluzie proasta ..!!chiar nai vb cu mine...nu te mint!!era un coleg de-al meu care lucreaza cu mine si care a muncit mult la masina...!!si-a spus punctu de vedere foarte politicos cred eu..?!mi-am facut si eu cont pe urma pt ca nu aveam si se vb de mine..pur si simplu...!!nu obosnuiesc sa fiu las...spun in fata ce am de zis...!!asa cum am facut-o si la ianca am venit sa cer o explicatie!!
Atunci explica-i tu colegului tau de munca treaba.

PS. Unde lucrati?
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-10, 19:13   #374
Nemilosu


Stage 5
 
Nemilosu's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,919
Member of:
[DAEWOO]
[AUDI]
[4Tuning International]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by B|shOp-VR6 View Post
PS. Unde lucrati?
la un ciorap, ii termina maneca.
Nemilosu is offline   Reply With Quote
Old 21-10-10, 01:16   #375
SBN 1.9TDI

Stage 1
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 14
Default Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by B|shOp-VR6 View Post
Atunci explica-i tu colegului tau de munca treaba.

PS. Unde lucrati?
frate hai sa punem punct...nu-si au rost atatea discutii!!!...!!yo am spus tot....daca mai vreti voi sa comentatiii nu aveti decat.....
SBN 1.9TDI is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -