Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Anonymous Drag Racing Day 09.10.2010 Ianca - Braila

Reply
 
Thread Tools
Old 19-10-10, 17:29   #346
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by MIHAI_NEBUNU View Post
aici sunt de acord cu tine si eu am apreciat stoicismul cu care stateau unii spectatori desi afara ploua de ceva ore
aici ai dovedit inca odata ca esti pe langa.ghilimelele alea[virgulele alea 4,inainte si dupa fraza]inseamna ca e un citat care nu imi apartine.tie trebuie sa iti explic ca la clasa 1,dar pana la urma sper sa intelegi.
tu ai vazut ca am postat eu ceva si hop te-ai gandit sa arunci si tu putin rahat pe forum,pun pariu ca nici macar nu ai citit tot ce s-a discutat pe topicul asta,caci altfel vedeai ca citatul ala ii apartine lui bishop
dar cum spuneam pretentii multe si de la cine???
__________________

Last edited by T@zMania; 19-10-10 at 17:31.
T@zMania is offline   Reply With Quote
Old 19-10-10, 17:47   #347
chuckie

Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 338
Default Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by SBN 1.9TDI View Post
intamplator niki u nai vb k mine...!!si nu team vazut in preajma mea....nu m-am uitat in public!!
pai nu prea aveai cum sa ma vezi in public...ca eu m-am dat....si nu ma milogesc acum pt ca nu am avut noroc la tragerile la sorti..
scrie si tu "klumea niki"
chuckie is offline   Reply With Quote
Old 19-10-10, 20:29   #348
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by TOBA^ View Post
Fiind asa criticati am si uitata sa multumesc si eu pt ajutorul acordat domnilor : Sandu si Donu !!!
mersi mersi oricand pot cu mare placere

maaa voi nu va mai incetati vreodata?sau aveti mofturi plictisite toti?care are de comentat pe viitor sa stea acasa sau sa fie intelegator daca vede live ca chiar e o problema.
si pe mine vedeti ma critica unu si sta sub cort cu mine dar acolo nu zice nimic fuge acasa si ma face cersetor cand habar nu are daca am o ceapa in buzunar o ba infinee live e greu sa vorbim intre noi
data viitoare voi comenta mai controlat ca vad ca avem si masculi femele in public \de obicei la asemenea evenimente vin nebuni pasionati interesati de automobilism nuu primadone masculine cu figuri in ceruri si vor conditii atat ceresti cat si atmosferice totul pentru 15 lei
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 19-10-10, 20:40   #349
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Discutii generale

Nu Sandule, ii notam si la urmatoarea legala ne luam de fiecare in parte!
Si poate nu mai vii si tu imbracat in pijamale!
Si cand te gandesti totusi ca era o pijama UMBRO!

Eu o sa vin in frac si cu joben!
__________________

If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: donu_vr6@yahoo.com
DONU' is offline   Reply With Quote
Old 19-10-10, 20:58   #350
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Discutii generale

Poate la anul vom avea parte de 2 Mc Sandu & Donu...pe mine m-au amuzat rau ,daia le-am si adus benzina ca nu mai era viatza fara ei acolo

Inca odata tin sa FELICIT clubul Anonymous Motorsport pt munca depusa si organizare!
__________________
KNZ Performance
KENZO is offline   Reply With Quote
Old 19-10-10, 22:09   #351
SBN 1.9TDI

Stage 1
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 14
Default Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by chuckie View Post
pai nu prea aveai cum sa ma vezi in public...ca eu m-am dat....si nu ma milogesc acum pt ca nu am avut noroc la tragerile la sorti..
scrie si tu "klumea niki"
nu ma milogesc prietene...!!ceream o explicatie...si atat...!!nu stiu cum te-ai dat daca ai auzit discutia mea cu B B N....!!
SBN 1.9TDI is offline   Reply With Quote
Old 19-10-10, 22:44   #352
radubmw

Stage 4
 
radubmw's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 294
Default Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by DONU' View Post
Nu Sandule, ii notam si la urmatoarea legala ne luam de fiecare in parte!
Si poate nu mai vii si tu imbracat in pijamale!
Si cand te gandesti totusi ca era o pijama UMBRO!

Eu o sa vin in frac si cu joben!
,,deci cand este urmatoarea legala??? abia astept".
Cam asa as vrea sa fie cele mai multe thread-uri pe forum... Din pacate prea multe nemultumiri la o singura cursa.Hai sa terminam odata...Bafta.
__________________
Condusul e ca si dragostea: intai te dai pe doua trei harburi si apoi ramai pe BMW...

Last edited by radubmw; 19-10-10 at 23:03.
radubmw is offline   Reply With Quote
Old 19-10-10, 23:02   #353
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by SBN 1.9TDI View Post
salut! problema e ca nai vb k mine nimik....nu stiu cu cine ai vb si ai avut impresia ca vb k mine.....yo akum mi-am facut cont pt ca a inceput lumea s ama sune si sa-mi zika ca vb prosti pe net...deci nu ai vb k mine acuma poti sami ziki ce vrei....
Prietene..

1. Invata sa vorbesti romaneste, mai exact sa scrii
2. Ca sa vorbesc pe limba ta... Te bate IP-ul
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IP1.jpg
Views:	212
Size:	448.3 KB
ID:	1702972   Click image for larger version

Name:	IP2.jpg
Views:	163
Size:	473.0 KB
ID:	1702973  

Last edited by B|shOp-VR6; 19-10-10 at 23:20.
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 19-10-10, 23:51   #354
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by SoundIdentity View Post
mersi mersi oricand pot cu mare placere

maaa voi nu va mai incetati vreodata?sau aveti mofturi plictisite toti?care are de comentat pe viitor sa stea acasa sau sa fie intelegator daca vede live ca chiar e o problema.
si pe mine vedeti ma critica unu si sta sub cort cu mine dar acolo nu zice nimic fuge acasa si ma face cersetor cand habar nu are daca am o ceapa in buzunar o ba infinee live e greu sa vorbim intre noi
data viitoare voi comenta mai controlat ca vad ca avem si masculi femele in public \de obicei la asemenea evenimente vin nebuni pasionati interesati de automobilism nuu primadone masculine cu figuri in ceruri si vor conditii atat ceresti cat si atmosferice totul pentru 15 lei
Nu-ti mai face griji sandule, cei care conteaza ,te-au apreciat si te apreciaza indiferent daca vii in haine de 20ron sau 2000ron ...macar daca ar fi cei care se iau de aspecte d'astea niste modele de urmat la capitolul vestimentatie .
Comenteaza natural,asa cum iti vine ca iese foarte bine .Si de imbracat,din partea mea poti veni si'n chiloti daca vrei ,oamenii pasionati nu vin la curse sa analizeze vestimentatie....sau poate unii sunt mai pasionati de ...alti barbati decat de masini ,deh ce sa le faci ,suntem ioropeni ....
__________________
...
un cumul de idei si de concepte, menite sa ne confere identitate, inglobate intr-un pachet avand capacitatea de a le perpetua...
*Ma destind jongland cu propriile-mi ganduri in vasta cultura de amintiri trecute si viitoare*
Gold_Fm - purest form of entertainment music; România Muzical - only music.
lascarica is offline   Reply With Quote
Old 20-10-10, 00:05   #355
TOBA^

Vicepresedinte Anonymous MotorSport

Stage 5
 
TOBA^'s Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,688
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Discutii generale

ti-am zis SBN-ul ca nu imi este greu sa imi dau seama ca esti? Prea joasa speta... Iti era greu sa zici in fata? Acum nu iti este rusine? Cursantii de azi , misculatiil celor din 2000! Sunt fumate de mult!
__________________
Hotel Amphitryon - www.hotelamphitryon.ro
Spalatoria Auto Amphitryon
TOBA^ is offline   Reply With Quote
Old 20-10-10, 00:14   #356
danutz_87mvd

Stage 2
 
danutz_87mvd's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 36
Default Re: Discutii generale

sal sunt nou pe forum dar vreau sa sp caci cursa asta a fost super reusita este prima mea cursa care am vazut-o live si sunt ffffffffffffffff multumit sper ca si la anu sa se mai organizeze la ianca bafta in continuare anonymous motorsport
danutz_87mvd is offline   Reply With Quote
Old 20-10-10, 00:40   #357
haplea

Stage 5
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 356
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Smile Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by TOBA^ View Post
ti-am zis SBN-ul ca nu imi este greu sa imi dau seama ca esti? Prea joasa speta... Iti era greu sa zici in fata? Acum nu iti este rusine? Cursantii de azi , misculatiil celor din 2000! Sunt fumate de mult!
Fratilor............nu va mai certati!!!..........puteam sa fiu eu in locul lui sbn,poate-mi sarea un furtun de la turbo,cum sa si intamplat si nu mai ieseam pe locul 1......intradevar la grupa s7 am fost 5sau6 concurenti,normal cei care nu sau prezentat cand sa facut tragerea la sorti,trebuiau descalificati cum sa facut si la alta grupa,si ramaneam decat 4 :ibiza,leon,citroen si audi, eu am cazut cu leonul,castigator am iesit eu si citroenul cadea cu audi,iar eu ma dadeam pentru locul 1 sau 2 cu unul din castigatori dintre citroen si audi,iar pentru locul 3 ceilalti concurenti ramasi la grupa s7.............din punctul meu de vedere nu are rost sa nu va mai certati,in primul rand sunteti cursanti si al doilea rand prieteni si nu trebuie sa va dusmaniti, cand va vedeti pe strada sau oriunde........La tulcea, a fost un caz asemanator tot la aceasi grupa,cu skoda octavia(sio)care is-a spart motorul si nu a mai putut concura....din cauza neconcurari lui, s-au refacut perechile de concurenti...........

Last edited by haplea; 20-10-10 at 00:56.
haplea is offline   Reply With Quote
Old 20-10-10, 00:55   #358
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by lascarica View Post
Nu-ti mai face griji sandule, cei care conteaza ,te-au apreciat si te apreciaza indiferent daca vii in haine de 20ron sau 2000ron ...Si de imbracat,din partea mea poti veni si'n chiloti daca vrei
Las-o dracu bai Sandule! 2000 Ron sa cheltui pe o pijama? Inteleg ca era Umbro, dar chiar asa! Prea multe fitze domne!

Eee, asta ar fi culmea, sa vina Sandu in chiloti!
Ma gandesc cum ar fi fost sa apara Sandu pe ploaia aia si pe frigul ala in chilotzi!
DONU' is offline   Reply With Quote
Old 20-10-10, 01:23   #359
MIHAI_NEBUNU

Stage 5
 
MIHAI_NEBUNU's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,048
Default Re: Discutii generale

Quote:
Originally Posted by T@zMania View Post
acum deja mi-am dat seama cat esti de incult ca sa nu te fac direct prost.e a nu stiu cata oara cand iti spun ca e un forum public si ca si user imi pot expune o parere.2 la mana,ai organizat tu,care ai fost prezent duminica dimineatza?[si ai ajuns si tarziu]si trei la mana,dintele ala il am in C U R si cat de curand o sa te musc cu el de nas.esti un tzaranush cu 4 clase care s-a simtit bagat in seama.hai vede-ti de treburile tale si nu te mai baga in seama precum chilotzii prin alte orificii.intrebarile care le-am pus pe forum nu te priveau pe tine,dar cum tu de ceva timp te simti miezul,nu am ce iti face.
imi cer scuze ptr limbaj in fata celorlalti,ptr tine......ai devenit cantitate neglijabila.
am vb serios,de data asta nu a mai fost o gluma cum ne permiteam noi candva.....chiar esti penibil.
se pare ca nu am cu cine sa vorbesc e a n-a oara cand incerc sa iti explic ceva si tu nu intelegi.
duminica am ajuns f tarziu pt ca am rupt o planetara si am schimbat (spart )diferentialul spate de la 2 dimineatza pana la 7:30 si nu aveam cum sa ajung mai devreme sau puteam sa stau sa nu muncesc toata noaptea la masina si sa nu vin la curse , puteam sa dorm noaptea ca un om normal
dar asta o fac decat pasionatii de masini nu cei care sunt pasionati de stikere si de consum
cat despre modul mai mult decat vulgar in care iti ies cuvintel;e din tastatura nu am ce sa zic chiar nu pot sa ma cobor la tigania care o scoti tu din gura
si am uitat am citit toate paginile inainte sa scriu dar tu ai sarit calul ca de fiecare data ar trebui sa intelegi ca pt cursa asta s-au facut la fel de multe eforturi ca pt cea de la tulcea care a fost super ok dar din cauza vremii nu a iesit asa . de aici au iesit tot felul de probleme si de aici tot felul de discutii vezi mom vs corvet vezi sbn vezi ....
MIHAI_NEBUNU is offline   Reply With Quote
Old 20-10-10, 01:45   #360
haplea

Stage 5
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 356
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Smile Re: Discutii generale

Ca sa nu va mai certati.....................https://forum.4tuning.ro/16-curse-acc...ie-2010-a.html
haplea is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -