Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Street Racing Squad

Reply
 
Thread Tools
Old 08-11-10, 00:25   #1
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Exclamation Sugestii si Reclamatii!

Poate ca suntem unul din primele/putine cluburi prezente pe 4Tuning,care are in topic un astfel de thread.L-am deschis pentru ca vrem sa mai auzim idei,sfaturi(critici din care putem invata) de la cei mai mari ca noi,mai experimentati in acest domeniu decat noi.
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 08-11-10, 00:41   #2
KENZO
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
KENZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,161
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
[Pole Position Racers]
Default Re: Sugestii si Reclamatii!

Participati la evenimente!!!

Bafta in continuare
KENZO is offline   Reply With Quote
Old 08-11-10, 00:59   #3
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Sugestii si Reclamatii!

Multumim mult,Kenzo.Bafta si voua!!
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 02-12-10, 20:17   #4
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Sugestii si Reclamatii!

Quote:
Originally Posted by TaZzY E30 View Post
Poate ca suntem unul din primele/putine cluburi prezente pe 4Tuning,care are in topic un astfel de thread.L-am deschis pentru ca vrem sa mai auzim idei,sfaturi(critici din care putem invata) de la cei mai mari ca noi,mai experimentati in acest domeniu decat noi.
da as vrea sa reclam si eu ceva cu referire la acest club cu toate k sunt si eu membru dar nu inteleg de ce nu ne strangem odata sa vb si noi despre problemele pe care le avem si ce ar trebui sa facem pentru k ne pleac amembri si nu e ok inseamana k cineva nu se implica si nu prea pune piciorul in prag.
__________________
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 02-12-10, 21:02   #5
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: Sugestii si Reclamatii!

Quote:
Originally Posted by ald-ul View Post
da as vrea sa reclam si eu ceva cu referire la acest club cu toate k sunt si eu membru dar nu inteleg de ce nu ne strangem odata sa vb si noi despre problemele pe care le avem si ce ar trebui sa facem pentru k ne pleac amembri si nu e ok inseamana k cineva nu se implica si nu prea pune piciorul in prag.
k toate k nu sunt membra srs incerc sa ma implic totusi si deceva vreme ii zik lu tazz sa facem o intanlire deurgenta dar deh,nu ma baga nimeni in seama:>
apropo nice to meet u je suis morfi :>...:sh ock:
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 02-12-10, 23:54   #6
green_e30

Stage 5
 
green_e30's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 962
Default Re: Sugestii si Reclamatii!

Stiu ca ma bag ca musca-n lapte dat fiind faptul ca nu mai sunt membru al acestui club dar as avea si eu ceva de zis si tazz nu sterge mesaju asta..te rog frumos...mersi anticipat!!!
Deci cel mai bine v-ati axa in primul rand pe un cartier anume pentru ca daca sunt mai multi din acelasi cartier de placere o sa vina la intrunire ...vedeti unde stau majoritatea cartierul X ok..acolo faceti intrunirea...cautati un supermarket...cu subterana(e iarna) si faceti acolo ca sa fie frumos...Eliminati toti pustanii tot ce este sub 18 ani...cum crezi tu ca se vad 20 de pustani si 2 masini...sincer acuma...incercati sa va faceti masini pentru minim 2 categorii...drag-drift-expo-sound-SPL-VTM-rally-slalom paralel...etc.
Daca sunt anumiti membrii ce au sub 18 ani nu au carnet dar au o masina care stiti sigur ca sunt lasati sa umble la ea... nu ca a zis tata ca azi pun stickeru ca altceva nu ma lasa...nu nu asa daca se poate umbla la masina acceptati-l va fi un membru bun in viitorul apropiat...cei ce au planuri hmmmm vorba multa saracia omului io zic ca vrei fapte nu vorbe tazz...pana una alta
Va urez multa bafta in continuare si acuma luati-ma la injuraturi ca am postat pe topic si v-am dat 3-4 sfaturi
Cu respect...Grin
__________________
B 94 DDP (My Ride)
green_e30 is offline   Reply With Quote
Old 03-12-10, 15:31   #7
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Sugestii si Reclamatii!

Nu-i panica.Pentru asta a fost creat acest topic,pentru sugestii,sfaturi si nu numai.Grin,sincer......tu stii mai bine care e situatia,doar ca o sa intram intr-o mica vacanta,de pe 19 decembrie,si o sa revenim,de ziua clubului,pe 15 ianuarie!
Discutam atunci ce si cum.Multumim oricum pentru sfaturi
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 06-12-10, 10:13   #8
bLoNduL

Stage 4
 
bLoNduL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 209
Default Re: Sugestii si Reclamatii!

Quote:
Originally Posted by green_e30 View Post
Io zic mai bine sa taci si sa-ti vezi de viata ta in continuare...cand o sa ai cunostintele mele atunci sa te ridici la nivelu' meu si sa incepi sa ma injuri...si asa tu nu ai nici o treaba cu masinile deci taci din gura...
Si de unde la tine atata respect pentru SRS? de cand esti tu in SRS? de cate ori ai venit la intruniri la SRS?De cate ori ai inghetat pana la 1 noaptea sau alergai de politie in SRS?Eu inca am respect pentru unii membri SRS...Respect Tazz'u, Tank , Leo SR., Liviu(fratioru meu),Bobo,Tyby,si restul care a-ti mai ramas si aveti carnet si planuri cu unele masini...restu vedeti-va de treaba voastra!!!

Si daca stie TAZZ cum sa se descurce de ce a mai creat acest topic de dragu de al avea? nu cred , pentru a i se aduce sfaturi sugestii reclamatii & stuff...
Tazz din partea mea numai bafta iti urez cu clubul...si asculta macar unu din sfaturi si da afara pustanii parerea mea!!!
Sa te ard la biscuiti, iti aduci amine numai de tiby pe mine mereu ma uiti !!!
bLoNduL is offline   Reply With Quote
Old 06-12-10, 10:16   #9
green_e30

Stage 5
 
green_e30's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 962
Default Re: Sugestii si Reclamatii!

nu te-am uitat frate da' vorbeam cu tine pe mess si am uitat vezi cu restu nu vorbeam la momentu respectiv te-am vazut in bara si am crezut ca te-am notat)))!
Scuzele de rigoare fratioru)))!!!
green_e30 is offline   Reply With Quote
Old 11-12-10, 22:39   #10
crazy rock

Stage 4
 
crazy rock's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 177
Default Re: Sugestii si Reclamatii!

Quote:
Originally Posted by green_e30 View Post
nu te-am uitat frate da' vorbeam cu tine pe mess si am uitat vezi cu restu nu vorbeam la momentu respectiv te-am vazut in bara si am crezut ca te-am notat)))!
Scuzele de rigoare fratioru)))!!!
auzi ma u sa taci pt ca u ai fost un mareee tradator dak chiar te int de srs nu plecai din el asa una 2 asa ca nu te mai da mare cocos ca sase elimine pustani sub 18 ani ca nu uita ai fost unu dintre ei .........!!!! scuzati scrisul

ink cv ar trebui sa te expulzeze si pe tn ozn-ul ca din cate stiu nu ai 18 ani
__________________
BMW e30
RENAULT MEGANE 1.9dti my videos

Last edited by crazy rock; 11-12-10 at 22:41.
crazy rock is offline   Reply With Quote
Old 12-12-10, 10:46   #11
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: Sugestii si Reclamatii!

Quote:
Originally Posted by crazy rock View Post
auzi ma u sa taci pt ca u ai fost un mareee tradator dak chiar te int de srs nu plecai din el asa una 2 asa ca nu te mai da mare cocos ca sase elimine pustani sub 18 ani ca nu uita ai fost unu dintre ei .........!!!! scuzati scrisul

ink cv ar trebui sa te expulzeze si pe tn ozn-ul ca din cate stiu nu ai 18 ani
nu te cunosc bwai da a fost tare asta=)))...i'ai dat'o la ficati=)))
ia sa'mi dai si mie id tau))
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 12-12-10, 16:23   #12
green_e30

Stage 5
 
green_e30's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 962
Default Re: Sugestii si Reclamatii!

Quote:
Originally Posted by crazy rock View Post
auzi ma u sa taci pt ca u ai fost un mareee tradator dak chiar te int de srs nu plecai din el asa una 2 asa ca nu te mai da mare cocos ca sase elimine pustani sub 18 ani ca nu uita ai fost unu dintre ei .........!!!! scuzati scrisul

ink cv ar trebui sa te expulzeze si pe tn ozn-ul ca din cate stiu nu ai 18 ani
Tazz aici intervine ce me-ai zis tu pe mess!
Nu mai zic nimic!!!
green_e30 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-10, 11:56   #13
Tank

Stage 5
 
Tank's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 695
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Sugestii si Reclamatii!

hai sa lamurim o chestie... faptul ca grin a ales sa plece din srs... e fix alegerea lui, a avut motivele lui, e decizia lui si ar trebui sa respectam asta... morfi si crazy rock, sincer, prea mult offtopic si va cam bagati aiurea, fara suparare. si daca nu merge clubul... unul dintre multele motive ar fi lipsa de comunicare intre membrii conducerii si intre conducere si membrii. sambata a fost intrunire de urgenta.. adevarat...o ora m-am intalnit singur acolo.. am discutat problemele grave ale clubului, am facut si caterinca de m-a durut burta... de UNU SINGUR... intrebarea e...de ce nu a venit nimeni? sper sa raspunde-ti voi. tazzule... ti-am mai zis, daca vrei respect ca si presedinte de club, respecta-i si u pe ceilalti membrii, fi punctual (nu sa zici ca e intrunire la 16:30 si u ajungi la 17:27...trebuia sa fi primul acolo...), incarca-ti cartela ca sa poti sa iei legatura cu oamenii... am vorbit cu liviu sambata si mi-a zis ca nu l-ai mai intrebat nimic de intrunire, daca vine sau chestii de genu.. omu a avut niste probleme. si inca ceva.. eu sunt vicepresedinte..da? ok..s-au luat decizii asupra clubului de care eu unu habar n-am avut... si te-am sunat (tazz) dupa fiecare intrunire la kre am lipsit sa te intreb ce a-ti discutat si ce s-a stabilit.. si imi ziceai de cu totu altceva.. asa am aflat de la vera dupa vro 2 sapt ca liviu e purtator de cuvant si ce s-a mai stabilit pe acolo... a fost cam urat asa..sincer. acum ce sa mai zic...vine iarna, ma gandeam k facem vro kterink mare prin parcari ... o sa fac singur cu liviu si leo si blondu. ... hai k am scris prea mult... bafta si astept sugestii despre club in acest topic, nu despre asasinarea lui grin sau mai stiu yo ce..
__________________


My Tank >>> https://forum.4tuning.ro/111-masina-m...tico-95-a.html
Tank Custom Audio >>> https://m.facebook.com/TankCustomAudio
Stickere si Cadouri personalizate >>> https://m.facebook.com/runlexdesign

Vand Kituri Xenon/BiXenon Philips, LED-uri pt pozitii, plafoniere, stopuri etc; angel eyes, LAMBO DOORS, pleoape, faruri, stopuri... raport PRET/CALITATE excelent... pt detalii add idu_lui_alex

Vand PLEOAPE TICO la comanda. Pt detalii PM
Tank is offline   Reply With Quote
Old 13-12-10, 14:46   #14
morph_e30
Dacia Driver

Stage 3
 
morph_e30's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 125
Member of:
[DACIA]
Default Re: Sugestii si Reclamatii!

Quote:
Originally Posted by Tank View Post
hai sa lamurim o chestie... faptul ca grin a ales sa plece din srs... e fix alegerea lui, a avut motivele lui, e decizia lui si ar trebui sa respectam asta... morfi si crazy rock, sincer, prea mult offtopic si va cam bagati aiurea, fara suparare. si daca nu merge clubul... unul dintre multele motive ar fi lipsa de comunicare intre membrii conducerii si intre conducere si membrii. sambata a fost intrunire de urgenta.. adevarat...o ora m-am intalnit singur acolo.. am discutat problemele grave ale clubului, am facut si caterinca de m-a durut burta... de UNU SINGUR... intrebarea e...de ce nu a venit nimeni? sper sa raspunde-ti voi. tazzule... ti-am mai zis, daca vrei respect ca si presedinte de club, respecta-i si u pe ceilalti membrii, fi punctual (nu sa zici ca e intrunire la 16:30 si u ajungi la 17:27...trebuia sa fi primul acolo...), incarca-ti cartela ca sa poti sa iei legatura cu oamenii... am vorbit cu liviu sambata si mi-a zis ca nu l-ai mai intrebat nimic de intrunire, daca vine sau chestii de genu.. omu a avut niste probleme. si inca ceva.. eu sunt vicepresedinte..da? ok..s-au luat decizii asupra clubului de care eu unu habar n-am avut... si te-am sunat (tazz) dupa fiecare intrunire la kre am lipsit sa te intreb ce a-ti discutat si ce s-a stabilit.. si imi ziceai de cu totu altceva.. asa am aflat de la vera dupa vro 2 sapt ca liviu e purtator de cuvant si ce s-a mai stabilit pe acolo... a fost cam urat asa..sincer. acum ce sa mai zic...vine iarna, ma gandeam k facem vro kterink mare prin parcari ... o sa fac singur cu liviu si leo si blondu. ... hai k am scris prea mult... bafta si astept sugestii despre club in acest topic, nu despre asasinarea lui grin sau mai stiu yo ce..

eu una nici nu ma mai bag sincer....daca a iesit grin din club ma doare fix in %#@$...sa faca ce vrea...si faza e ca nu numai tazz nu se ocupa...da nici membrii(unii)nu isi dau interesu...io chiar daca nu sunt membra tot vorbesc cu tazz si il bat la cap cu niste rahaturi doar ca sa aducem clubu la un stadiu cat mai ok...da pana mea am ajuns la concluzia ca degeaba imi racesc gura de pomana nimeni nu ma baga in seama....si cu asta incheiam discutia aici.:>
bafta si fortza SrS ><:X
morph_e30 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-10, 17:27   #15
bLoNduL

Stage 4
 
bLoNduL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 209
Default Re: Sugestii si Reclamatii!

Quote:
Originally Posted by morph_e30 View Post
eu una nici nu ma mai bag sincer....daca a iesit grin din club ma doare fix in %#@$...sa faca ce vrea...si faza e ca nu numai tazz nu se ocupa...da nici membrii(unii)nu isi dau interesu...io chiar daca nu sunt membra tot vorbesc cu tazz si il bat la cap cu niste rahaturi doar ca sa aducem clubu la un stadiu cat mai ok...da pana mea am ajuns la concluzia ca degeaba imi racesc gura de pomana nimeni nu ma baga in seama....si cu asta incheiam discutia aici.:>
bafta si fortza SrS ><:X
Te`ai intrebat vreodata de ce nimeni nu te baga in seama? Te`ai intrebat vreodata de ce clubu asta nu urca un nivel? Te`ai intrebat vreodata de ce membrii nu`si dau interesu?
PS: As ruga ca toti membrii sa`si pastreze ideile pentru intalnire ca sa avem ce vb fata in fata, nu le mai postati pe forum sau mess, pentru ca atunci cand ne intalnim vb pe dinafara, si niciodata de problemele legate de club, nu stiu daca au fost 3 intalniri cand am vb despre problemele de club, doar cand a fost leo jr s`au vorbit si liviu, dar na ce s faci pe mine nu ma asculta nimeni pentru ca sunt prea zambarest si sunt mai cu caterinca si tot ma privesc ca pe o gluma asa ca... atunci cand sunt serios sunt luat in gluma
__________________

Last edited by bLoNduL; 13-12-10 at 17:31.
bLoNduL is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -