Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Street Racing Squad

Reply
 
Thread Tools
Old 19-09-10, 01:15   #91
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

[QUOTE=ionutz_njd;3666587
stati ca vine iarna si va vad eu care cum iese din casa ......... sa vad si eu atunci interes pt clubul asta ....scuze o sa fie ca mia aruncat vecinu zapada in fata masini si nam iesit sau eu mai stiu ce
asa ca nu va mai certati din cauza altora care au iesit din club sau vine din an in paste si atunci cand vine vine cu cativa tovarasi si se dau laoparte[/QUOTE]

Frate,aici ai dat-o cu mucii in fasole.Prima intrunire SRS,s-a tinut pe 15.01.2010.Cine a fost membru adevarat de la inceput,s-a vazut.Eu am zis clar ca oricare ar fii locu de intrunire,eu o sa ma sacrific sa vin.Numai leo sr stie cum faceam cu schimbu in peugeot sa ne incalzim picioarele.NJD....mai ai de aflat muuuulte.Si din nou....pe forum ,toate bune si frumoase...dar...la intruniri dc nu apari?atunci vom putea vorbii mai bn,mai clar si raspicat.In legatura cu iesirile,in seara asta de ce nu ai venit?Noi am iesit,si inca in numar mare
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 19-09-10, 17:19   #92
ionutz_njd

Stage 5
 
ionutz_njd's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 552
Member of:
[VW]
Wink Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by TaZzY E30 View Post
Frate,aici ai dat-o cu mucii in fasole.Prima intrunire SRS,s-a tinut pe 15.01.2010.Cine a fost membru adevarat de la inceput,s-a vazut.Eu am zis clar ca oricare ar fii locu de intrunire,eu o sa ma sacrific sa vin.Numai leo sr stie cum faceam cu schimbu in peugeot sa ne incalzim picioarele.NJD....mai ai de aflat muuuulte.Si din nou....pe forum ,toate bune si frumoase...dar...la intruniri dc nu apari?atunci vom putea vorbii mai bn,mai clar si raspicat.In legatura cu iesirile,in seara asta de ce nu ai venit?Noi am iesit,si inca in numar mare
momentan nu sunt in masura sa iti zic tie de ce nu am venit incarcati tel si da mesaje celor din club si dupaia iti voi spune de ce nu am venit da pt o fac si pe forum
acum 3 sapt nu am putut eram cu amsina montam motorul acum 2 sapt ma sunat vera da naveam cu cine sa ma intorc acasa si nam mai vrut sa vin vinerea asta nam venit ca doar nu imi lasam prietena de ziua ei sa vin pe la voi ca sa ce sa aud un presedinte vb aiurea puteai pur si simplu sa te informezi la membri sau vicepresedinte sau restull mai bine zis dece nu am putu sa vin ,inainte sa vb aiurea k ....u mai bine ocupate cat mai mult de club inafara sa vb pe forum.... parca ai si u un tel suna si u in cursul saptamani ca assta nui club sa nu vb intre noi si in cursul saptamani nu ,,, nu vb doar vinerea
iar in legatura cu aflatul acelor multe nu cred ca mai am ce sa aflu ca deja se stie ....sunt multi membri care nu au nici olegatura cu clubul si asta o sti si u ....avem un regulament da nu se pune in aplicare ......deci?
mai bine afla u ce sa intampla si dupaia mai avem mai multe de vb
__________________
BMW E 46
ionutz_njd is offline   Reply With Quote
Old 19-09-10, 20:57   #93
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by ionutz_njd View Post
momentan nu sunt in masura sa iti zic tie de ce nu am venit incarcati tel si da mesaje celor din club si dupaia iti voi spune de ce nu am venit da pt o fac si pe forum
acum 3 sapt nu am putut eram cu amsina montam motorul acum 2 sapt ma sunat vera da naveam cu cine sa ma intorc acasa si nam mai vrut sa vin vinerea asta nam venit ca doar nu imi lasam prietena de ziua ei sa vin pe la voi ca sa ce sa aud un presedinte vb aiurea puteai pur si simplu sa te informezi la membri sau vicepresedinte sau restull mai bine zis dece nu am putu sa vin ,inainte sa vb aiurea k ....u mai bine ocupate cat mai mult de club inafara sa vb pe forum.... parca ai si u un tel suna si u in cursul saptamani ca assta nui club sa nu vb intre noi si in cursul saptamani nu ,,, nu vb doar vinerea
iar in legatura cu aflatul acelor multe nu cred ca mai am ce sa aflu ca deja se stie ....sunt multi membri care nu au nici olegatura cu clubul si asta o sti si u ....avem un regulament da nu se pune in aplicare ......deci?
mai bine afla u ce sa intampla si dupaia mai avem mai multe de vb
Frate nu stiu ce sa va spun dar m-am saturat sa va tot aud pe forum k vb asa dar la intalniri taceti din gura sincer mi s-a luat si ink ceva referitor al membri care au plecat la alte cluburi bun apreciez k au facut alt pas catre altceva dar totusi sincer numai au nici o legatura cu acest club nici sa numai streseze membri actuali. Sper k am fost destul de clar in declaratii si sincer cred k ar trebui sa puneti osul la treaba toti dak vrem sa facem ceva. Respect SRS si conduceri si la cat mai multe reusite.
__________________
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 19-09-10, 22:12   #94
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

sa dau mesaje???.FRATE,DC P** E FORUM???e greu de tinut minte ca vinerea e intrunire?!!hai ma frate,las-o incolo... ,,sunt multi membri care nu au nici o legatura cu clubul si asta o sti si u(sincer,ia zii si cine?) ....avem un regulament da nu se pune in aplicare"...pai frate cu cat sunt mai multi ca tine,cu atat nu se respecta.Eu cand nu am putut sa vin,au stiut mai multi...in fine,nu are rost sa discutam mai multe.....deja o dam in altele....
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 01:21   #95
bLoNduL

Stage 4
 
bLoNduL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 209
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by TaZzY E30 View Post
sa dau mesaje???.FRATE,DC P** E FORUM???e greu de tinut minte ca vinerea e intrunire?!!hai ma frate,las-o incolo... ,,sunt multi membri care nu au nici o legatura cu clubul si asta o sti si u(sincer,ia zii si cine?) ....avem un regulament da nu se pune in aplicare"...pai frate cu cat sunt mai multi ca tine,cu atat nu se respecta.Eu cand nu am putut sa vin,au stiut mai multi...in fine,nu are rost sa discutam mai multe.....deja o dam in altele....
Sincer eu unu nu ma simt membru SRS, si vreau sa ajut cu ceva dar nu stiu cu ce
bLoNduL is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 16:23   #96
R3d_light

Stage 3
 
R3d_light's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 140
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

nu vreau sa fiu jegos insa njd'ule de ce faci atata zarva pe forum aiurea? ce e asa de greu de tinut minte ca e vineri intrunirea? si in + daca vrei poti sa iei leg cu tazz nu'ti interzice nimeni. el nu are abonament sa dea sms ca am vazut ca te'ai legat si de asta. daca numai vrei omule nu'ti interzice nimeni poti sa iesi sau sa pleci....
R3d_light is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 18:30   #97
green_e30

Stage 5
 
green_e30's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 962
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

tyby taci, NJD ai si tu dreptate, tazz la fel, dar pe bune acuma , liviu are cea mai multa dretptate toti sunteti zmei si tari in gura pe forum ca logic nu iti poate face nimeni nimic si nu te faci de cacat pe forum da cand ajungi face 2 face toti sunteti mileusei, nu e vorba de tine Ionete ca tu mereu ai zis in fata da' vb de altii , de regulament a inceput sa fie respectat, dar deh tu lipsesti de 3 sapt, alte chestii ce mai zice lumea ,plictisita?!
__________________
B 94 DDP (My Ride)
green_e30 is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 18:35   #98
R3d_light

Stage 3
 
R3d_light's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 140
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

ai zis bine multe chestii grin aici insa ai gresit cu una. nu suport sa mi se zica sa tac sau sa mi se comande ceva. nu de alta frate da nu's servitoru nimanui. intelegi?
R3d_light is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 19:14   #99
ionutz_njd

Stage 5
 
ionutz_njd's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 552
Member of:
[VW]
Wink Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by TaZzY E30 View Post
sa dau mesaje???.FRATE,DC P** E FORUM???e greu de tinut minte ca vinerea e intrunire?!!hai ma frate,las-o incolo... ,,sunt multi membri care nu au nici o legatura cu clubul si asta o sti si u(sincer,ia zii si cine?) ....avem un regulament da nu se pune in aplicare"...pai frate cu cat sunt mai multi ca tine,cu atat nu se respecta.Eu cand nu am putut sa vin,au stiut mai multi...in fine,nu are rost sa discutam mai multe.....deja o dam in altele....
bai baiatule ce plm esti ma u in club de unde raq sa stiu eu daca se mai tine intalnirea aaa ia zi
ca veni vb ca nare tazz abonament poi ma fratiorul meu eu am o amarata de cartela si am 1200 de minute si 1200 de mesaje poi sati traiasca tie frate cand majoritatea sunt pe cosmote u imi zici de abonament si chiar daca ar fi ca nu se are bani poi faci pe raq in 4 si faci rost de 31 ron pt o cartela de 6 euro nuti mai iei intro luna 3 pachete de tigari sau beri si aia e
iar daca u tazuule imi zici mie ca nu am respectat regulamentul uite ca vin in clubul asta din placere nu din obligatie , iar cand vezi ca un om nu vine de 3 sapt ,nu cred ca era cazu sa ma iei la rost, ci sa te simiti si sa vb cu frumosul "frate ce ai patit ai probleme ceva de mu mai vi in club ,", ma tem ca asa face un presedinte de club ca de aia suntem o comunitate sa vb intre noi da u, neeeeeee vb cu noi doar vinerea
iar daca ai fi mai destept ai scrie si pe forum ca nu te doare mana sa scri..... ziua ora si locul ...cum vb acum pe forum ,poti scrie si asta macar sa vada lumea ca iti faci datoria de presedinte ,asa ca nu mai sari de cur in sus
iar u R3d_light tineti parerile pt tine cand sti ca nu ai dreptate k ,nu fac zarva pe forum o sa vezi zarva si fata in fata ,eu unu zic in fata ce nu imi convine pt ca alti o lasa asa
iar daca se mai sare ,ca nu vin la intalniri datimi voi bani sa vin eu unu am facut destule eforturi pt a-mi face masina si mai sunt si unele probleme
vreau sa vad si eu cei care au intrat ce modificari au facut la masinile lor de cand au intrat in club sau tot stock sunteti cand veti investi in masini atunci sa vb multi investesc prea mult si nu mai vin pe la intalniri ...da trebuiesc intelesi nu sa se sara cu gura ca nu are dreptate sau eu mai stiu ce ...... gen tazzzzzzzz si mai e si presedinte

Last edited by ionutz_njd; 20-09-10 at 19:18.
ionutz_njd is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 19:54   #100
R3d_light

Stage 3
 
R3d_light's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 140
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

da ma njd'ule. e adevarat frate si ce zici tu. stiu cum e pe criza asta cu banii. insa in fiecare vineri e intrunirea. daca e sa se schimbe ceva o sa afiseze liviu sau cineva din club ziua si ora. ai si tu dreptate intr'un fel insa zii frate daca ti s'a intamplat ceva. fiecare are probleme da zice pe forum sau anuntza...
R3d_light is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 20:02   #101
ionutz_njd

Stage 5
 
ionutz_njd's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 552
Member of:
[VW]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by R3d_light View Post
da ma njd'ule. e adevarat frate si ce zici tu. stiu cum e pe criza asta cu banii. insa in fiecare vineri e intrunirea. daca e sa se schimbe ceva o sa afiseze liviu sau cineva din club ziua si ora. ai si tu dreptate intr'un fel insa zii frate daca ti s'a intamplat ceva. fiecare are probleme da zice pe forum sau anuntza...
si credema ca am anuntat de fiecare data cand nu am venit am vb cu vera am vb cu tank cu grin mai sita si stefan doar ne vedeam zilnic si ma intrebau daca vin sau nu sau cand vin cu masina sau ce am facut cu ea da daca tazzz nu se corespunde cu tank sau cu ceilalti nu e vina mea daca tazz dadea un mesaj ii dadeam replay ca nu ma doare mana sa scriu da data viitoare o sa dau mesaj la mai multi la cei ce am nr lor pt a nu mai fi discuti cu venitul meu la intalnire
eu cred frate ca e criza credema ca si la mine se sinte ft rau si mai ales ca am terminat 34de mil intro luna si acum nu mai am dar ma strang ca sa am niste bani nu ....dar dupa ce ca e criza si uni nu au bani mai si cheltuie aiurea si zic ca nu am bani ..... nu ca nu as face si eu asa ceva da ma si abtin
eu inchei discutia asta restu daca mai e ceva o sa o discut fata in fata vineri
eu sper sa vin cu masina mea daca nu o sa vin cu una din familie
ionutz_njd is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 20:36   #102
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by ionutz_njd View Post
si credema ca am anuntat de fiecare data cand nu am venit am vb cu vera am vb cu tank cu grin mai sita si stefan doar ne vedeam zilnic si ma intrebau daca vin sau nu sau cand vin cu masina sau ce am facut cu ea da daca tazzz nu se corespunde cu tank sau cu ceilalti nu e vina mea daca tazz dadea un mesaj ii dadeam replay ca nu ma doare mana sa scriu da data viitoare o sa dau mesaj la mai multi la cei ce am nr lor pt a nu mai fi discuti cu venitul meu la intalnire
eu cred frate ca e criza credema ca si la mine se sinte ft rau si mai ales ca am terminat 34de mil intro luna si acum nu mai am dar ma strang ca sa am niste bani nu ....dar dupa ce ca e criza si uni nu au bani mai si cheltuie aiurea si zic ca nu am bani ..... nu ca nu as face si eu asa ceva da ma si abtin
eu inchei discutia asta restu daca mai e ceva o sa o discut fata in fata vineri
eu sper sa vin cu masina mea daca nu o sa vin cu una din familie

Frate cred k pana nu ma iau de toti si pana nu va spun ce am pe suflet nu cred k va potoliti nici unu; in primul rand ionut nu te-am ami vazut pe la intruniri fara nici o suparare dar cred k de aproape 5 saptamani nu ai mai venit la nici o intrunire putei veni cu cineva din zona dak doreai; tiby te rog numai spune k nu suporti ceva sau altceva dar in primul rand asta nu e mess sa va ciondana-ti k la usa cortului; tazz in momentul de fata impune regulamentul dar nu prea se face auzit deoarece majoritatea membrilor fac cam ce vor ei la intruniri de asemenea tin sa mentionez k pentru orice greseala pe care membri o fac adik se trag la figuri intre masinile celorlati au deja avertismente aviz tiby si ony la ink 2 greseli pa ne parasiti fara parere de rau si nu va mai primim inapoi cu nici un pret. Cred k veti lua in serios ceea ce am spus pana acum si as vrea sa vad mai multa daruire intre membri si sa incercam sa facem ceva. Respect SRS.
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 20:43   #103
R3d_light

Stage 3
 
R3d_light's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 140
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

ald'ule ai dreptate in cazu asta. mai multa daruire. vineri se stie ca e 70% posibil sa nu ajung insa ceea ce ma deranjeaza chiar daca s'a dus mai incolo ony de ce nu i'a zis nimeni. ba baiatule poate iti cedeaza frana. liviule frate stateam langa tine si erai c**** pe tine. inteleg ca vrem sa ne probam masinile dar dupa parerea mea de membru e sa numai facem deloc acolo. poate un scartz cat mai departe sa nu sara pietre sau o frana de intoarcere micutza. nu de alta fratzilor da masina nu e obiect de joaca. vi'o spun sincer...
R3d_light is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 20:48   #104
ionutz_njd

Stage 5
 
ionutz_njd's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 552
Member of:
[VW]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by R3d_light View Post
ald'ule ai dreptate in cazu asta. mai multa daruire. vineri se stie ca e 70% posibil sa nu ajung insa ceea ce ma deranjeaza chiar daca s'a dus mai incolo ony de ce nu i'a zis nimeni. ba baiatule poate iti cedeaza frana. liviule frate stateam langa tine si erai c**** pe tine. inteleg ca vrem sa ne probam masinile dar dupa parerea mea de membru e sa numai facem deloc acolo. poate un scartz cat mai departe sa nu sara pietre sau o frana de intoarcere micutza. nu de alta fratzilor da masina nu e obiect de joaca. vi'o spun sincer...
mai bine ati sta voi linistiti sa nu mai faceti figuri deloc nu de alta da nu vad in vrun club sa se faca asemenea figuri cum faceti voi intoarceri cu masini veniri in scart sau eu mai stiu ce veniti si voi ca oameni ca mergem sa ne distram sa vb nu sa ne omoram masinile sau doamne fereste pe noi
ionutz_njd is offline   Reply With Quote
Old 20-09-10, 20:50   #105
R3d_light

Stage 3
 
R3d_light's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 140
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

intrebare: cum se pune ce a scris respectivu deasupra ca sa se stie ca fac referire la el/ea si apoi sa scriu?
R3d_light is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -