Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Street Racing Squad

Reply
 
Thread Tools
Old 14-09-10, 07:46   #61
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by ionutz_njd View Post
aia stiam ca traiesti da sa nu traiesti trist e problema ...........
bai neaaaaaaaaaaaaaa am si eu o ideee revin la ce a zis grin intalnirea se face la ikeeeaaaaaaaaa sa mancam hot dog:P:P:P nui prea bine????
K veni vb de intalnirea la ikeea nu mi se pare o idee buna deoarece este destul de departe fata de uni membri ai clubului cum ar fi cei din afara bucurestiului e marfa dar sincer nu cred k se merita tocmai acolo.
Respcet SRS
__________________
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 14-09-10, 12:34   #62
ionutz_njd

Stage 5
 
ionutz_njd's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 552
Member of:
[VW]
Wink Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by ald-ul View Post
K veni vb de intalnirea la ikeea nu mi se pare o idee buna deoarece este destul de departe fata de uni membri ai clubului cum ar fi cei din afara bucurestiului e marfa dar sincer nu cred k se merita tocmai acolo.
Respcet SRS
bai frate nu o mai bagati pe aia ca domne e prea departe fata de uni cu 10 km mai mult nu moare nimeni iti zic eu daca faceam intalnirea la brasov mai ziceam si cei care vin pe jos poate sa isi dea intalnire cu cativa mai apropiati din club sa ii ia si pe iei pana acolo ca nu se face la ikea se face in alta parte acelasi lucru e ......... si acum o pun si eu cea cea adevarata vrei sa faci parte din club fa ceva pt el nu sa faci doar cu nr de la masina si cu numele implicate si aia e ...... ne intalnim sa stam funny rau ) asa ne ducem undeva mancam ceva mai o gluma mai o caterinca
pe bune ne simtim mai bine cand ne intalnim in cursul saptamani de cat vinerea
__________________
BMW E 46
ionutz_njd is offline   Reply With Quote
Old 14-09-10, 13:14   #63
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by ionutz_njd View Post
bai frate nu o mai bagati pe aia ca domne e prea departe fata de uni cu 10 km mai mult nu moare nimeni iti zic eu daca faceam intalnirea la brasov mai ziceam si cei care vin pe jos poate sa isi dea intalnire cu cativa mai apropiati din club sa ii ia si pe iei pana acolo ca nu se face la ikea se face in alta parte acelasi lucru e ......... si acum o pun si eu cea cea adevarata vrei sa faci parte din club fa ceva pt el nu sa faci doar cu nr de la masina si cu numele implicate si aia e ...... ne intalnim sa stam funny rau ) asa ne ducem undeva mancam ceva mai o gluma mai o caterinca
pe bune ne simtim mai bine cand ne intalnim in cursul saptamani de cat vinerea
sincer eu nu imi mai permit
sa strabat atata distanta in fiecare vineri pentru un hotdog mai ales k sunt la regim si toate pentru ce dak vrem sa mancam ceva mancam oriunde si facem o caterink propun k toti sa fim membri pana la capat si sa facem ceva dak veneai ep al intruniri sa stii k eu unu am propus mai multe chesti decat multi alti si am reusit sa fac rost si de prieteni care ne pot face materiale publicitare si poze filmulete profesionale prezentari bannere si alte multe prosti de care nu aveai cum sa stii.
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 14-09-10, 22:13   #64
R3d_light

Stage 3
 
R3d_light's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 140
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

mersi verutzo si njd ai fost tare frate cu hot dog'u. sunt de acord numai ca e posibil sa ajung la iarna pe zapada aia mare cu derapaje si alte alea. va sun yo sa va luati masinile din parcari sa nu va treziti cu ele inzapezite grav
R3d_light is offline   Reply With Quote
Old 14-09-10, 22:17   #65
R3d_light

Stage 3
 
R3d_light's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 140
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

si inca o chestie. de ce in cursu saptamanii? mai bine vinerea. ganditi'va ca unii au enorm de mult de munca sau mai suntem si unii cu scoala... the best is friday. my opinion. Thanks
R3d_light is offline   Reply With Quote
Old 14-09-10, 23:36   #66
ionutz_njd

Stage 5
 
ionutz_njd's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 552
Member of:
[VW]
Wink Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by R3d_light View Post
si inca o chestie. de ce in cursu saptamanii? mai bine vinerea. ganditi'va ca unii au enorm de mult de munca sau mai suntem si unii cu scoala... the best is friday. my opinion. Thanks
pt ca in cursul sapt ne vedem noi atia din zona si alti din alte zone cu tot ca lucreaza mult mai mult ei tot vin si incepe sa fie caterina cea ce vinerea nu seface decat bisericute si cam tot aia e .................... era vb si de alte locuri nu numai de polivalenta ikea a fost doar un punct mai sunt si altele ......la o discutie cu grin si tank am propus eu sa se faca intalnirea mai devreme un pic nu la 20-30 frate vine iarna se intuneca mai devreme o sa fie frig nu stiu ramane la decizia conduceri
si oricum cine vrea sa fie membru sa arate ca e membru nu ai nu ai bani viiii...mai sunt si alti prin zona poti sa vb cu ei sa te ia ei cand e intalnire nu ...nu cred ca ar zice unu..... nu te iau frate
ionutz_njd is offline   Reply With Quote
Old 15-09-10, 07:13   #67
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Fratilor,sa va reamintesc,ca mai sunt unii care sunt la liceu....eu vineri ies la 7,deci?....clar o sa mai fac o ora si ceva pana la SUN...sau Afi.......iar,parerea mea,sun plazza mi se pare cel mai ok.Va salut
RESPECT SRS!!!
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 15-09-10, 10:47   #68
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Lightbulb Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by TaZzY E30 View Post
Fratilor,sa va reamintesc,ca mai sunt unii care sunt la liceu....eu vineri ies la 7,deci?....clar o sa mai fac o ora si ceva pana la SUN...sau Afi.......iar,parerea mea,sun plazza mi se pare cel mai ok.Va salut
RESPECT SRS!!!

Salut,
Referitor la acest aspect sunt de parere k ar trebui sa pastram aceeasi ora de intalnire a clubului si ca loc de intalnire parcare complex Sun Plaza.
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 15-09-10, 20:14   #69
ionutz_njd

Stage 5
 
ionutz_njd's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 552
Member of:
[VW]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by ald-ul View Post
Salut,
Referitor la acest aspect sunt de parere k ar trebui sa pastram aceeasi ora de intalnire a clubului si ca loc de intalnire parcare complex Sun Plaza.
de ce sun plaza e mai aproape de uni ....sau cum
daca zic afi imi sariti in cap nu
ionutz_njd is offline   Reply With Quote
Old 15-09-10, 20:49   #70
R3d_light

Stage 3
 
R3d_light's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 140
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

cel mai bun e sun. se ajunge si repede si e si apr de "vechiu" loc de intalnire. yo va propun dupa sa nu va luati de mine ca nu ajung...
R3d_light is offline   Reply With Quote
Old 15-09-10, 20:51   #71
R3d_light

Stage 3
 
R3d_light's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 140
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

si vorba lu tazz. el e si cu liceu si daca vine si o iarna jegoasa pana scoatem masinile din parcari pana se incalzesc. cozi infernale in trafic. asta inseamna sa plecam de la scoli sau servicii mult prea devreme sa ajungem la timp...
R3d_light is offline   Reply With Quote
Old 15-09-10, 22:34   #72
alex.p7m

Stage 5
 
alex.p7m's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 4,699
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
[Opel]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by R3d_light View Post
si vorba lu tazz. el e si cu liceu si daca vine si o iarna jegoasa pana scoatem masinile din parcari pana se incalzesc. cozi infernale in trafic. asta inseamna sa plecam de la scoli sau servicii mult prea devreme sa ajungem la timp...
deja faci )) poeme u ))

mai mult de 10 min nu iti ia sa cureti masina ... dak strada de la bloc o ai ok ... si bulevardele/strazile sunt acceptabile ... drumu e mai greu cu 5-10 min maxim )


eu 1 nu am vazut dif de asta iarna si acum !!! se circula ok doar ca mai usor si automat e mai safe dak esti echipat

si e bine de tinut minte si de evitat stradutele care nu sunt sensuri unice printre blocuri .... ca sigurrrr se ia teapa ... bulevardele/soselele si sensurile unice sunt cele mai ok iarna
__________________
YM alex_p7m sau TEL 0764.944.033
alex.p7m is offline   Reply With Quote
Old 16-09-10, 11:20   #73
Tank

Stage 5
 
Tank's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 695
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

yo zic ca daca vremea e frumoasa sa nu o ardem aiurea in parcari de malluri. si intr-adevar sun e mai aproape de unii... poate unora nu le convine.. knd s-a propus ikea multi au sarit k nu e bn k e departe. de ce sa nu facem la afi? daca stam sa o luam asa...
__________________


My Tank >>> https://forum.4tuning.ro/111-masina-m...tico-95-a.html
Tank Custom Audio >>> https://m.facebook.com/TankCustomAudio
Stickere si Cadouri personalizate >>> https://m.facebook.com/runlexdesign

Vand Kituri Xenon/BiXenon Philips, LED-uri pt pozitii, plafoniere, stopuri etc; angel eyes, LAMBO DOORS, pleoape, faruri, stopuri... raport PRET/CALITATE excelent... pt detalii add idu_lui_alex

Vand PLEOAPE TICO la comanda. Pt detalii PM
Tank is offline   Reply With Quote
Old 16-09-10, 12:41   #74
ald-ul

Stage 3
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 117
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by Tank View Post
yo zic ca daca vremea e frumoasa sa nu o ardem aiurea in parcari de malluri. si intr-adevar sun e mai aproape de unii... poate unora nu le convine.. knd s-a propus ikea multi au sarit k nu e bn k e departe. de ce sa nu facem la afi? daca stam sa o luam asa...
k sa nu suparam pe nimenine vedem odata la sun plaza odata la afi e bine asa k sa numai zik nimeni nimik
si al iarna pe zapada la ikeea.
ald-ul is offline   Reply With Quote
Old 16-09-10, 19:09   #75
ionutz_njd

Stage 5
 
ionutz_njd's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 552
Member of:
[VW]
Default Re: Topic de OFF-TOPIC!

Quote:
Originally Posted by ald-ul View Post
k sa nu suparam pe nimenine vedem odata la sun plaza odata la afi e bine asa k sa numai zik nimeni nimik
si al iarna pe zapada la ikeea.
uite unu care a gandito bine bv ......... acum alta intrebare cand vor fi mai multi la afi sau la sun ?
o sa facem intalnirea in casa la caldurica daca toti o faceti in ambitie
ce pl mea o mai bagati acum ca pana scot masina ca sunt la munca da cu ce raq te duci la munca aaaa suna frata pe cineva si te ia din drum ca e mai simplu ce raq ma nu ganditi trebuiesc asa multe masini la intalnire va cred nene uni chiar nu ai bani de echipare de iarna o scot aia care sunt acum nu mor eu daca am 5 oameni in masina mai bine pt mine ca nu raman inzapezit din partea mea vin oriunde ca ma gandesc si la alti ? ???? chiar daca e mai aporape de 5 insi e mai departe de alti 15 si la afi se poate veni si cu metroul ca e daor politehnica aproape daca zice ca de la metru pana la afi e de mers lasa ca vin eu si va iau pe rand de la metrou sa nu muriti de frig
ionutz_njd is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -