Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 48H SHOW DAY&NIGHT la Real Pallady

48H SHOW DAY&NIGHT la Real Pallady Show total pe 3-4 Iulie 2010 la Real Pallady

Reply
 
Thread Tools
Old 02-07-10, 10:18   #31
10nu7z

Stage 2
 
10nu7z's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 52
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Premiera nationala: 48h de SHOW Total, 3-4 iulie, Real Pallady

Am si eu o intrebare : zona de drift va fi mai mare ca dimensiune fata de cea de la vitantis ?
10nu7z is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 10:37   #32
buldogu

Stage 5
 
buldogu's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 422
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[2 Roti]
[BMW]
Default Re: Premiera nationala: 48h de SHOW Total, 3-4 iulie, Real Pallady

din ce am vazut eu parcarea este mult mai mare ca la vitan...daca se va desfasura acolo unde am vazut eu...adica [parcarea dinspre intrarea laterala, parcarea cu stalpi de lumina....deci este foarte mare...de altfel sunt si multi stalpi, multe obstacole...o sa fie super ^^
__________________
buldogu is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 15:38   #33
fistaccio

Stage 5
 
fistaccio's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 723
Default Re: Premiera nationala: 48h de SHOW Total, 3-4 iulie, Real Pallady

taxa e pt ambele zile?, intreb pt k toate evenimentele sunt sambata si duminica doar spectacol si taxi drift (pt care vin special).
fistaccio is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 16:50   #34
Sc0ic4

Stage 2
 
Sc0ic4's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 53
Default Re: Premiera nationala: 48h de SHOW Total, 3-4 iulie, Real Pallady

Quote:
Originally Posted by buldogu View Post
este o suma imensa santos...tinand cont ca la KOE a fost tot 20 de lei...deci asta 1 la mana. 2 la mana vitantis, la carrefour sau cora pitesti nu mai stiu exact, nu au cerut bani...a fost gratis...si a fost parcarea varza dupa eveniment....acum realul vine cu pretentii de DOUAZECI DE LEI pentru ca eu sa vin sa ma uit la o etapa nationala de drift bani care vezi doamne ii cer pentru reamenajarea parcarii de urme de cauciuc etc??? hai...sa fim seriosi.... scz dar e mult..si repet mult in cazul in care EI cer banii astia. daca erau pentru voi participantii jur ca as fi dat banii cu mare placere...poate as fi dat si 50 de lei...crede-ma ca si eu am masina si stiu ce inseamna uzura, benzina etc...asta in cazul de sofer...in cazul vostru de participanti la evenimente se tripleaza sumele de intretinere...bafta!!
Ai dreptate man bine zis!!! multora nu le convine chestia asta cu plata, ca le revine real'ului...real'ul ar trb sa fie multumiti ca vine lumea acolo,mai ales ca la astfel de show-uri faci vanzare ca nu extista spectator sa nu isi ea un pachet de tigari un suc etc!! nu trebuia sa ai si pretenti de plata pt renovarea pistei in fine multi spectatori o sa lipseasca...din cauza asta
oricum sa auzim numai de bn...
__________________

Last edited by Sc0ic4; 02-07-10 at 17:07.
Sc0ic4 is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 16:56   #35
Sc0ic4

Stage 2
 
Sc0ic4's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 53
Default Re: Premiera nationala: 48h de SHOW Total, 3-4 iulie, Real Pallady

Quote:
Originally Posted by Hondarul View Post
In urma (ne)intelegerii cu Real, biletul este 20 de lei din pacate, nu 10 lei cum ne doream initial. Daca era dupa organizator, intrarea era gratuita, insa costurile de organizare, promovare si reconditionare a pistei ulterior evenimentului sunt foarte mari.

Se vor pune stampile la intrare pentru ca oricine sa poate intra/iesi din spatiul amenajat.
de asemenea, sambata seara trebuie sa terminam pe la 2 se pare, acum suntem in discutii
oricum, pana la 2-3 noaptea sigur terminam

Speram insa ca toata lumea se va simti bine si ca SHOW-ul va depasi toate asteptarile voastre!
deci din cate inteleg io de aici se plateste si sambata si duminica!! daca sambata vin ziua automat platesc 20 de lei...sambata pe la 2 noaptea se termina!! si duminica cand vin platesc iar? veniti si voi cu date mai precise...ca multa lume nu stie nu ne'ati lamurit mai deloc
Sc0ic4 is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 17:13   #36
CobrA4cS

Stage 2
 
CobrA4cS's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 46
Member of:
[DACIA]
Default Re: Premiera nationala: 48h de SHOW Total, 3-4 iulie, Real Pallady

Din ce se dorea a fi un show pe cinste, 48h de spectacol s-au transformat in ... prea multe pretentii pe capul celor de la real...iar 20x2 zile este destul de mult....macar sa fie multe masini expuse si masini modificate...nu cateva si restul 90% stock ca la vitantis....pe de asupra au fost si foarte putine...
CobrA4cS is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 19:50   #37
rizea.vlad

Stage 3
 
rizea.vlad's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 161
Unhappy Re: Premiera nationala: 48h de SHOW Total, 3-4 iulie, Real Pallady

Cica duminica o sa ploua! Asa zic mai multe site-uri: http://www.vremea.com/
http://vremea.ido.ro/Bucuresti.htm
rizea.vlad is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 20:27   #38
mihai88


Stage 5
 
mihai88's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,590
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Premiera nationala: 48h de SHOW Total, 3-4 iulie, Real Pallady

citit cu atentie
o sa va puna o stampila si puteti intra/iesi oricand
mihai88 is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 20:56   #39
rizea.vlad

Stage 3
 
rizea.vlad's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 161
Default Re: Premiera nationala: 48h de SHOW Total, 3-4 iulie, Real Pallady

Top nu am inteles, ma poate lamuri cineva, e pana sambata la 2 sau NON-STOP? Cu stampila pusa sambata poti intra si duminica?
rizea.vlad is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 22:04   #40
georgis74

Stage 4
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 183
Default Re: Premiera nationala: 48h de SHOW Total, 3-4 iulie, Real Pallady

in cazul in care nu se prezinta suficienti spectatori din diferite motive cu ce isi acopera costurile de reparatii ale parcarii ? Cand biletul il plateste spectatorul TU cel care pretinzi si incasezi aceasta suma ar fi normal sa oferi conditii minime cel putin o tribuna .
georgis74 is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 22:17   #41
Billy c25xe

Stage 5
 
Billy c25xe's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 846
Default Re: Premiera nationala: 48h de SHOW Total, 3-4 iulie, Real Pallady

In seara asta ce stateam si eu ca omul la o samanta pe scari , in fata blocului si l-am vazut pe Razvan LKN , Mouse cu o remorca plina cu cauciucuri si pe MC Mate , daca nu ma insel .

Se strange lumea usor usor
Billy c25xe is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 22:17   #42
rizea.vlad

Stage 3
 
rizea.vlad's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 161
Default Re: Premiera nationala: 48h de SHOW Total, 3-4 iulie, Real Pallady

Quote:
Originally Posted by georgis74 View Post
in cazul in care nu se prezinta suficienti spectatori din diferite motive cu ce isi acopera costurile de reparatii ale parcarii ? Cand biletul il plateste spectatorul TU cel care pretinzi si incasezi aceasta suma ar fi normal sa oferi conditii minime cel putin o tribuna .
Ar fi, dar din pacate noi traim intr-o tara de rahat, sunt sigur ca pentru banii aia nu ne ofera decat intrarea. Costuri de reparatie, dar nu se strica nimic,poate dor niste urme de cauciuc pe asfalt care se curata usor, or sa cheme doar niste gunoieri sa dea cu apa si cu matura si asta e. Curatatul e doar un pretext!
rizea.vlad is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 22:54   #43
victorBMW

Stage 3
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 108
Default Re: Premiera nationala: 48h de SHOW Total, 3-4 iulie, Real Pallady

firar mama lor cu taxa lor auzi la ei... 20 ron daca ne strangem 1000 de oameni , mai amenajeaza vreo 2 parcari
victorBMW is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 22:59   #44
adyna

Stock
 
adyna's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1
Default Re: Premiera nationala: 48h de SHOW Total, 3-4 iulie, Real Pallady

Quote:
Originally Posted by rizea.vlad View Post
Top nu am inteles, ma poate lamuri cineva, e pana sambata la 2 sau NON-STOP? Cu stampila pusa sambata poti intra si duminica?

Sambata incepe programul la ora 10:00(dimineata) si se termina in jur de ora 2 (noaptea). Duminica incepe din nou la ora 10 (dimineata) si inca nu se stie cand se termina. Intrarea este 20 ron pt ziua de sambata si ALTI 20 ron pt ziua de duminica. Asa a fost tot timpul la 4Tuning....in plus se vor pune stampile ca sa puteti intra si iesi de cate ori vreti in ziua respectiva.Stampilele se schimba de la o zi la alta. Deci...sper ca acum a inteles toata lumea....Ne vedem maine....
adyna is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 23:24   #45
expres
Renault Driver

Stage 5
 
expres's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,028
Member of:
[RENAULT]
[Competitor CNCA]
Default Re: Premiera nationala: 48h de SHOW Total, 3-4 iulie, Real Pallady

am fost in seara asta acolo , au ingradit cu gard , si gardul are o plasa alba cap coada peste tot , nu vezi nimic ma nimic )
expres is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -