Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Reply
 
Thread Tools
Old 09-04-10, 02:14   #1
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Multumim Timisoara !!!

Am vrea sa multumim partenerilor de la LOGtuning, care ne-au sprijinit in rezolvarea necesitatilor locale. Ne bucura ca cea mai cunoscuta firma de tuning din Timisoara este langa noi la organizarea acestui eveniment.

Este prima data cand venim in Timisoara, dar deja ne simtim ca acasa, pentru ca din prima secunda in care am anuntat evenimentul, baietii de la ShadowCrew au venit langa noi, la fel ca si alti membri 4tuning din comunitatea locala. Ne bucuram pentru oricine vrea sa fie alaturi de noi.

Tot acest sprijin ne bucura si ne da increderea reusitei primului eveniment ARTA & 4Tuning din Timisoara.

Va multumim inca o data si ne bazam pe voi.
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 02:41   #2
Andu_RacE
Dacia Driver

Stage 5
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 491
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Multumim Timisoara !!!

De mult timp asteapta vestul un astfel de eveniment, speram sa fie pe masura asteptarilor.
Cat despre echipa de sprijin, cred ca oriunde se vor tine astfel de evenimente, va exista si o echipa de la fata locului care sa ajute la organizare, fie ea dintr-un club local sau simpli membri ai acestui forum.
Andu_RacE is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 03:20   #3
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Multumim Timisoara !!!

tocmai spunea santos ca fie firma, fie club, fie membru 4tuning, multumim pentru ajutor
nu va imaginati cum este un eveniment pe teren nou. nu poate fi facut fara ajutor
nu pot uita cluj, oradea, iasi, suceava, pitesti, ploiesti, constanta, arad, si alte orase care au fost langa noi

va mutumim
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 09-04-10, 11:34   #4
TM92VIC

Stage 5
 
TM92VIC's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 753
Member of:
[Honda]
Default Re: Multumim Timisoara !!!

Baietzi buni banatzeni astea )!

La ora 15 voi veni si eu la real sa dau o mana de ajutor :-bd !

BAFTA!
TM92VIC is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 11:52   #5
Razvan_DOI

Stage 5
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 431
Default Re: Multumim Timisoara !!!

SUPER EVENIMENT !!!!!!!!!!!!!!!
Multe felicitari organizatorilor, participantilor si publicului care chiar daca nu a fost foarte numeros, a fost super ok.
Multumesc celor care m-au ajutat sa ajung la Timisoara: Gratian, Mate, Sorin si multumesc mult celor care m-au ajutat cu experienta lor: Calin, Dobre, Traian, Mouse si in special Sorin care s-a dat cu masina mea si a reusit sa-mi explice perfect ce trebuie facut.
M-am simtit extraordinar, ne vedem la etapele urmatoare.
Razvan_DOI is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -