Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningDAYS 2010

Reply
 
Thread Tools
Old 19-03-10, 23:19   #31
cristacheadi88

Stage 1
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 22
Default Re: Voteaza masina preferata prin SMS!!

Nu am nimic cu nimeni dar comenteaza niste oameni care sunt sigur ca nu au trimis nici macar un sms...Daca nu va convine clasamentul de ce nu ati trimis niste sms-uri pentru masinile care va asteptati voi sa iasa?
Este adevarat ca nu sunt niste masini deosebite dar totusi uite ca sunt in clasament.

P.S. :da,pe locu 2 este un PEUGEOT 206.
cristacheadi88 is offline   Reply With Quote
Old 20-03-10, 01:14   #32
CataNOS

Stage 5
 
CataNOS's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 1,376
Default Re: Voteaza masina preferata prin SMS!!

inteleg ca ala e peugeotul tau, dar au fost multe masini la salon mult peste masina ta. Sincer, tu ti-ai pune masina pe locul 2 in topul celor mai tari masini din salon?
Am zis si in alte posturi, votul prin sms nu a fost o idee foarte buna..
CataNOS is offline   Reply With Quote
Old 20-03-10, 02:14   #33
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Voteaza masina preferata prin SMS!!

Cu riscul de a fi criticat, ma amuz ca puya (proprietarul EOSului, masina dp locul 1) tot intreaba "da rezultatele??? cand se pun rezultatele???" ), fapt ce denota ca sa votat din greu impreuna "cu gasca". Sa nu fiu inteles gresit, nu acuz nimic doar ma amuz

P.S. Man, sper ca nu teai suparat pe mine. Felicitari pt premiu, tie si baietilor dp locul 2/3. Indiferent de mijloace sau modificari (ce conteaza???) ati castigat si sunt meritele voastre. Acu sa va primiti premiile :-"
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 20-03-10, 09:08   #34
Georg1q

Stage 2
 
Georg1q's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 40
Default Re: Voteaza masina preferata prin SMS!!

Quote:
Originally Posted by CataNOS View Post
inteleg ca ala e peugeotul tau, dar au fost multe masini la salon mult peste masina ta. Sincer, tu ti-ai pune masina pe locul 2 in topul celor mai tari masini din salon?
Am zis si in alte posturi, votul prin sms nu a fost o idee foarte buna..
nu a fost vorba de cea mai tare masina aici, ci de popularitate ... care a avut gasca mai mare si credit mai mult pe telefon a castigat
Georg1q is offline   Reply With Quote
Old 20-03-10, 10:02   #35
cristacheadi88

Stage 1
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 22
Default Re: Voteaza masina preferata prin SMS!!

Da este Peugeot-ul meu si cum a zis si''Georg1q'' a fost vorba de cat de multi prieteni ai si disponibilitatea lor de a da cate cel putin 1 euro ''pentru tine''.Curios e ca cei cu masini in valoare de multe zeci de mii de euro nu le-a votat nimeni.Asta e...Felicitari lu puya si celorlalti castigatori
cristacheadi88 is offline   Reply With Quote
Old 20-03-10, 10:33   #36
CataNOS

Stage 5
 
CataNOS's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 1,376
Default Re: Voteaza masina preferata prin SMS!!

si cu ce va incalzeste pe voi un astfel de top? Ce legatura are numarul de prieteni cu masina? Nu e un concurs de miss.
CataNOS is offline   Reply With Quote
Old 20-03-10, 11:50   #37
Puya123123

Stage 5
 
Puya123123's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,047
Member of:
[VW]
[2 Roti]
[CHEVROLET]
[Unknown Racers]
[SUBARU]
Default Re: Voteaza masina preferata prin SMS!!

haideti sa va explic eu cum sta treaba..cand stai si muncesti cu o masina,si vezi ca iti ia cupa unul care probabil nu a schimbat mare lucru,sau doar se cunoaste cu cineva sus pus,te ofitci(vezi best interior-a castigat o masina cu interior stock din ce am inteles),dar atunci cand totul depinde de tine si prietenii tai,normal ca iei atitudine,arati link peste tot pe lista de mess,si daca oamenilor le place masina,o voteza,ca nu e paguba asa mare 1 eur.
si nu e topul CELOR MAI FRUMOASE MASINI,e topul celor mai POPULARE
Puya123123 is offline   Reply With Quote
Old 20-03-10, 12:54   #38
bogdy.ghetto

Stage 5
 
bogdy.ghetto's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,199
Member of:
[Ghetto Cult]
Default Re: Voteaza masina preferata prin SMS!!

Bogdane imi dai dreptate cand ma certam cu astia pe aici ca nu s-au dat cupele asa cum era normal? )) nu are rost sa te agiti masinile le facem pt noi cand vede lumea masina nu spune foarte misto bravo 4 tuning te felicita pe tine asa ca ai sa mergem inainte cu capul sus chiar daca unii nu au luat nimic
__________________
Modificari Fibra =>www.GheTToTuninG.ro
bogdy.ghetto is offline   Reply With Quote
Old 20-03-10, 12:57   #39
Puya123123

Stage 5
 
Puya123123's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,047
Member of:
[VW]
[2 Roti]
[CHEVROLET]
[Unknown Racers]
[SUBARU]
Default Re: Voteaza masina preferata prin SMS!!

Quote:
Originally Posted by bogdy.ghetto View Post
Bogdane imi dai dreptate cand ma certam cu astia pe aici ca nu s-au dat cupele asa cum era normal? )) nu are rost sa te agiti masinile le facem pt noi cand vede lumea masina nu spune foarte misto bravo 4 tuning te felicita pe tine asa ca ai sa mergem inainte cu capul sus chiar daca unii nu au luat nimic
bine punctat
Puya123123 is offline   Reply With Quote
Old 20-03-10, 13:28   #40
CataNOS

Stage 5
 
CataNOS's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 1,376
Default Re: Voteaza masina preferata prin SMS!!

Cel mai mic procentaj obtinut la votari a fost de 0.15, procentaj care s-a repetat de mai multe ori in ultimele pozitii, ceea ce ma face sa cred ca acesta reprezinta de fapt 1 vot, date fiind rezultatele top10-ului. Daca 1 vot inseamna 0.15%, inseamna ca locul 1, cu 14,65% inseamna aprox. 97-98 voturi.
98 de voturi din zeci de mii de vizitatori ce va zice raportat la denumirea categoriei?

Desigur, pot sa ma insel

Last edited by CataNOS; 20-03-10 at 13:33.
CataNOS is offline   Reply With Quote
Old 20-03-10, 15:29   #41
Puya123123

Stage 5
 
Puya123123's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,047
Member of:
[VW]
[2 Roti]
[CHEVROLET]
[Unknown Racers]
[SUBARU]
Default Re: Voteaza masina preferata prin SMS!!

catanos,sunt aproape sigur ca nu te inseli..cam 0.15% inseamna 1 vot
Puya123123 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -