Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Calendar Evenimente 4Tuning 2010

Calendar Evenimente 4Tuning 2010 4TuningDAYS 2010, 4TuningFESTIVAL 2010, KOE 2010, etc

Reply
 
Thread Tools
Old 05-06-10, 21:02   #76
Alexkidu

Stage 2
 
Alexkidu's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 26
Angry Re: Drift si show la Vitantis pe 5-6 iunie!

Quote:
Originally Posted by gaboru4all View Post
Niste terminati ce sa le faci...in loc sa isi faca treaba au stat sa ii pandasca pe baietii astia..
Pai nu teai prins le era si lor foame de atata pandeala , na trebuia sa agate pe cineva
Alexkidu is offline   Reply With Quote
Old 05-06-10, 21:05   #77
B-99-SAA
Daewoo Driver

Stage 5
 
B-99-SAA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 3,540
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Drift si show la Vitantis pe 5-6 iunie!

Quote:
Originally Posted by NXdev View Post
da...firar mama lor de gabori au stat la filat la iesirea din parcare ...
Era un X5 primu la semafor, o corsa in spate, apoi eu.... X5 pleaca, iar lu ala cu corsa ii facem sa traga pe dreapta dupa stop. Niste magari. Nici nu inteleg pt ce l-au oprit, nu tu folii, nu jante, nu toba (zgomot), n-avea decat capota neagra... Ma facusem mic sub volan, am crezut ca ma ia si pe mine...

La vitantis a fost fain, pacat ca n-am stat eu mai mult. Sa mergeti maine, ca nu va duceti degeaba!
__________________
Ex: '98 Daewoo Tico SX -> sold!
Ex: '00 Daewoo Cielo Hatchback -> sold!

Now: '01 VW Golf variant -> no topic
B-99-SAA is offline   Reply With Quote
Old 05-06-10, 21:11   #78
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Drift si show la Vitantis pe 5-6 iunie!

Quote:
Originally Posted by bogdanberceni View Post
adevarar a fost crima frate dobre jae si sow fortza baeti pacat ca lu mom ia dat amenda cand a plecat
nu am luat amenda....mi-au cerut actele, normal ca nu le-am dat, apoi m-au pus sa ridic capota...
citez"cam mare motorul pt BMW-ul asta".....
i-am zis ca e 2,5 din fabrica. buunnn...
zice i-ai seria se sasiu sa ii verificam motorul ...
nu stiu cum putea pe loc ...
in fine..
apoi mi-am adus aminte ca am in torpedou copie dupa cartea masinii si le pot dovedi ca masina este dreapta la serii , ca are jantele pe 16" omologate..etc..
apoi a venit un alt militian si m-a intrebat daca am fost la concurs ca a vazut cauciucul sarit pe aripa masinii....si a fost super valabil...m-a lasat sa plec fara sa mai zica nimic..

in rest atmosfera de nota 10....baietii la fel, si ii multumesc lui Gratian pe aceasta cale ca m-a lasat sa intru singur sa imi fac damblaua la liber...
bafta in continuare tuturor participantilor.....

sal...
__________________



contact 0766-671407
jakal is offline   Reply With Quote
Old 05-06-10, 21:19   #79
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Drift si show la Vitantis pe 5-6 iunie!

Quote:
Originally Posted by zamburic View Post
Succes acolo hodorogule
mersi mult si inca odata mersi ca m-ai lasat sa intru cu baietii si cu fimiu...
baiat valabil....
si scoate odata cotetu ala sa il vedem si noi la treaba....

bafta maestre.......
jakal is offline   Reply With Quote
Old 05-06-10, 21:57   #80
bogdanberceni

Stage 2
 
bogdanberceni's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 72
Member of:
[DACIA]
Default Re: Drift si show la Vitantis pe 5-6 iunie!

mom bine ca te descurci io am vazut ca ai capota deschisa si am zis gata a puso si app ati vazut cate echipaje erau am numarat 5 pana la otenitei) si chiar nice show si sow a facut treab si jae si mom si roti si calin si razvan si sorin si kns si mouse si augustin cu camionu si a fost fortzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:twiste d::tw isted:

Last edited by bogdanberceni; 05-06-10 at 22:01.
bogdanberceni is offline   Reply With Quote
Old 05-06-10, 22:16   #81
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Drift si show la Vitantis pe 5-6 iunie!

Am mai fost la show-uri ...
Da atat cauciuc n-am mai avut pe mine NICIODATA ....
ADUNATE LA UN LOC TOATE SHOW-urile de genu n-am mai avut atat cauciuc...
au luat-o razna rau de tot astia ma nene ma ...


felicitari astora "incepatori" care s-au dat chiar foarte bine...
nu vreau sa fac diferente intre DRAGOS din iasi TREBUIE mentionat,poate sunt si putin subiectiv ca m-a plimbat,dar s-a dat chiar foarte bine
si ceilalti s-au dat foarte bine, mishu eleron de veyron , jae , BUL care desi a facut ce-a facut sper sa treaca repede peste si s-o dreaga usor cu dobre ( desi nu e usor ) si mai multa atentie ...
sincere felicitari
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 05-06-10, 22:20   #82
N0NAM3

Stage 3
 
N0NAM3's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 161
Default Re: Drift si show la Vitantis pe 5-6 iunie!

Am fost si eu astazi, pozat, foarte frumos.
Era cat pe ce sa nu pot face mare lucru datorita echipei de paza si protectie dar pana l-a urma m-a salvat MillionDollarBaby si EvLSant0S carora tin sa la multumesc pe aceasta cale!

Daca puteti chiar va recomand sa dati dati o fuga! Maine cica o sa fie mai tare si o sa aveti ce vedea!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	N0NAME.jpg
Views:	229
Size:	508.3 KB
ID:	1504898  
N0NAM3 is offline   Reply With Quote
Old 05-06-10, 22:25   #83
refuzake

Stock
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 1
Default Re: Drift si show la Vitantis pe 5-6 iunie!

Am si eu cateva poze ...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	img1.jpg
Views:	129
Size:	163.2 KB
ID:	1504906   Click image for larger version

Name:	img2.jpg
Views:	139
Size:	188.8 KB
ID:	1504907   Click image for larger version

Name:	img3.jpg
Views:	196
Size:	150.8 KB
ID:	1504908  

Click image for larger version

Name:	img4.jpg
Views:	109
Size:	188.7 KB
ID:	1504909   Click image for larger version

Name:	img5.jpg
Views:	114
Size:	157.3 KB
ID:	1504910   Click image for larger version

Name:	img6.jpg
Views:	142
Size:	148.4 KB
ID:	1504911  

Click image for larger version

Name:	img7.jpg
Views:	131
Size:	159.7 KB
ID:	1504912   Click image for larger version

Name:	img8.jpg
Views:	106
Size:	145.5 KB
ID:	1504913   Click image for larger version

Name:	img9.jpg
Views:	126
Size:	213.2 KB
ID:	1504914  

Click image for larger version

Name:	img10.jpg
Views:	143
Size:	153.1 KB
ID:	1504915  
refuzake is offline   Reply With Quote
Old 05-06-10, 22:46   #84
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Drift si show la Vitantis pe 5-6 iunie!

Pfoaaaaa...nu stiu de unde sa incep...is atatea de zis. Hai sa incep cu relele ca sa termin frumos (cu lucrurile bune).

Nu mia placut 1 singur lucru (dar asta e o chestie oarecum normala sau de asteptat)...Dragos (baiatul cu Silvia neagra daca nu stiti de cine vb.) merita sa mearga mai departe la concursul desemnat debutantilor. A dat muuuult mai bine ca adversarul lui dar evenimentul tinandu'se in orasul masinilor cu "B" la numar, publicul a fost putin subiectiv si a desemnat adversarul sa mearga mai departe (...si cred ca a facut asta doar ca era "d'al casei). Acolo cred ca trebuia sa intervina putin Gratzian si sa se faca oarecum dreptate. In aceiasi zona intra si Misu (Siera rosie sau cum zice Santos...eleron de veyron) care a avut ceva probleme pana a avut "adversar"...si acolo consider ca tot el trebuia sa mearga mai departe. (dar aici is putin subiectiv, recunosc)...

...si acum sa zicem de bine

Baaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Deci a fost super mega bahaaaaaaooooss!!! Nu ma asteptam sa iasa asa nebunie intrun spatiu asa mic!!! Pfoai mama cel putin cand au intrat toti a fost crima si pedeapsa!!! Cand trecea Calin pe langa gard trebuia sa deschid gura sa nu'mi pocneasca timpanele de sunetul masinii...ok faceam asta si automat imi umpleam gura cu 3kg de cauciuc...ce sa zic, preaaaaaaaaa mortal!!! Cum zicea si Santos, fost la multe evenimente dar nu am vazut asa spectacol, fum, cauciuc, public ca astazi in Vitanis!!! A fost SPECTACOL CURAT. Reamintesc momentul cand a intrat capu' de tir si inceput sa o dea si ala in powerslide...burnoutul a fost monumental, KNS dadea in juru Tirului ca nebunu'...followdriftul in 6 criminal!!! Au fost cateva momente cand am crezut ca o sa iasa iures curat dar nu stiu cum naibii nu sau atins...pur si simplu artaaaaaaa pe 4 roti!!!

Toti baietii is supervalabili, toti stiu bine si vreau sa'i feliciti pe TOTI fara sa'i enumar ca sa nu uit pe nimeni! BRAVO BAIETI!!! Sunteti meseriasi!!! Mult succes maine si sa fie de 2x mai misto ca azi!!!

P.S. Imi poate detalia si mie pe PM ce sa intamplat cu BUL acolo??? (pe PM va rog ca sa nu fie cu suparare).

Inca odata, JOS PALARIA!!! Cei care nu ati fost astazi faceti un efort si mergeti maine ca nu o sa va para rau!

GAAAAAAAZ GAAAAAAAAAAZ GAAAAAAAAAAAAZ!!!
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 05-06-10, 22:55   #85
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Thumbs up Re: Drift si show la Vitantis pe 5-6 iunie!

Foarte tare ... show adevarat ... .
Felicitari baieti ... Abia astept sa vad ce o sa fie maine .
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 05-06-10, 23:12   #86
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Drift si show la Vitantis pe 5-6 iunie!

Quote:
Originally Posted by N0NAM3 View Post
Am fost si eu astazi, pozat, foarte frumos.
Era cat pe ce sa nu pot face mare lucru datorita echipei de paza si protectie dar pana l-a urma m-a salvat MillionDollarBaby si EvLSant0S carora tin sa la multumesc pe aceasta cale!

Daca puteti chiar va recomand sa dati dati o fuga! Maine cica o sa fie mai tare si o sa aveti ce vedea!
N-ai pentru ce !


Să zic şi eu câteva cuvinte ...IL COPIEZ pe SANTOS acilea ! Nu am avut la niciun eveniment ATÂTA CAUCIUC pe mine cât am avut astăzi ...din tricou alb îl aveam negru SUPER SHOW , felicitări băieţi atât celor pe 4 roţi cât şi celor pe 2


Deabea aştept să vin mâine ( cred că numai dorm în seara asta ) ca să vin mai devreme

Pun pariu că o să iasă şi mai mult show mâine decât astăzi

M-am enervat doar cu unul de la BGS , eram cu motorul şi am dat o fugă până în carrfour ca să-mi iau ceva de băut , vine unu de la bgs la mine şi cică să mut motorul , îl intreb de ce ? Era prea mult soare şi parcasem pe un colţ micuţ din parcarea de handicapaţi că nu văzusem , eu vroiam să glumesc cu el şi i-am zis ...eh sunt handicapată după care omu s-a dat la mine ( adică gen mai avea puţin ) şi îmi dădea una Eu credeam că se poate glumi cu el , numai contează că m-am aprins foarte grav ...recunosc că i-am zis câteva chestii de dulce dar în orice caz BGS-ul nu se compară cu băieţii de pază care au stat la 4Tuning nota 10 pentru ei


În rest să mă repet că toate au fost bune şi frumoase nu de nota 10 , de nota 1000 !!!
__________________
STEAM - KLawxith
YOUTUBE - ELITE INC.
INSTAGRAM - klawxith666

PHOTOGRAPHY SITE - http://klawxith.wixsite.com/elite-inc

US/RO
DTH is offline   Reply With Quote
Old 06-06-10, 07:31   #87
green_e30

Stage 5
 
green_e30's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 962
Default Re: Drift si show la Vitantis pe 5-6 iunie!

Quote:
Originally Posted by RideTheRiddle View Post
chiar ca lucruri interesante se intampla la vitantis, a meritat din plin insolatia si bronzul de "tractorist" pe care le-am capatat azi!
Ca bine zici de faza cu bronzul!!!

Pe de alta parte a fost super-show...fum mult cauicuc incins si super masini la expo....apropo nu are nimeni poze cu ZLR?!!!
__________________
B 94 DDP (My Ride)
green_e30 is offline   Reply With Quote
Old 06-06-10, 08:24   #88
cutzitaru

Stage 2
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 61
Default Re: Drift si show la Vitantis pe 5-6 iunie!

abia astept sa ajung si eu acolo
ca si anul trecut o sa ajung numai in a doua zi, dar sper sa fie cel putin la fel de misto ca anul trecut...
__________________
BMW E36 320i &
Kadett 3drs. C16NZ
cutzitaru is offline   Reply With Quote
Old 06-06-10, 08:45   #89
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Drift si show la Vitantis pe 5-6 iunie!

Quote:
Originally Posted by cutzitaru View Post
abia astept sa ajung si eu acolo
ca si anul trecut o sa ajung numai in a doua zi, dar sper sa fie cel putin la fel de misto ca anul trecut...

Nu prea se compară cu anul trecut , o să fie mult mai frumos
DTH is offline   Reply With Quote
Old 06-06-10, 08:47   #90
cutzitaru

Stage 2
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 61
Default Re: Drift si show la Vitantis pe 5-6 iunie!

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Nu prea se compară cu anul trecut , o să fie mult mai frumos
asa ma gandeam si eu.... vin sa filmez, sa fac poze si sa ma umplu de fum... sper ca la anu' sa am si eu masina de drift, sa nu mai vin ca spectator...
cutzitaru is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -