Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Vitantis ALL STAR DRIFT & Tuning - 10-11 Octombrie

Reply
 
Thread Tools
Old 10-10-09, 03:14   #1
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Alte competitii de drift:

Pe langa ce se stie, am pregatit impreuna cu Tengu, alte competitii - spectacol.

Vom avea Un concurs de Burn-out in paralel, punctat pe viteza si cantitatea de fum, vom avea drift in paralel, deci nu ma refer la tandem, ci in paralel, pe 2 jumatati ale pistei cate o masina, si mai avem in plan cateva probe daca permite locatia.

Toate astea "intrerupte" de demonstratii facute de Tengu, Impreuna cu Hai & Kns, si toti ceilalti finalisti din Campionatul national de drift.
Sunt confirmati pana acum aproape toti pilotii.

Este posibil ca langa noi sa il avem si pe Onoriu, Campion National la VTM, pentru o demonstratie.

Filip, campionul national, echipa Calin-Dobre-Traian, Razvan (Red-Celica), Ciuli, Si, bineinteles, Gabi Onofrei... Vasile nu a confirmat, dar se anunta deja inca 12 alti drifteri pe care ii asteptam cu placere sa confirme...

La fel cum spuneam si data trecuta:
Eu, ca spectator, abia astept sa ajung acolo.
Sper sa am suficient timp sa le vad pe toate.
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 10-10-09, 08:07   #2
Mitza_pk

Stage 4
 
Mitza_pk's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 292
Member of:
[Echipa de sprijin]
Default Re: Alte copetitii de drift:

felicitari Gratian,Tengu, HAI&KNS nu va intrece nimeni la show si le urez succes si toti celrlati participanti unu dintre ei au progresat foarte mult BFT
Mitza_pk is offline   Reply With Quote
Old 10-10-09, 08:22   #3
tescarau

Stage 2
 
tescarau's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 39
Default Re: Alte copetitii de drift:

sper sa va iasa belea drift-urile si bornout-rile,sa aveti grija si de loganistii mei
stima si respect !!!
tescarau is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -