Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Focsani

Reply
 
Thread Tools
Old 30-05-13, 14:15   #1
VN02KSW

Stock
 
VN02KSW's Avatar
 
Join Date: May 2013
Posts: 4
Cool Formare nou club auto in Focsani

Salut ! Nu stiu daca mai exista vreun post asemanator dar vin si eu cu o idee ... Ce-ar fi sa ne facem si noi un club in Focsani ... Ca o comunitate asa : cu intalniri , o liniuta etc . etc. ?
VN02KSW is offline   Reply With Quote
Old 30-05-13, 21:51   #2
dungatu

Stage 2
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 52
Thumbs up Re: Formare nou club auto in Focsani

Quote:
Originally Posted by VN02KSW View Post
Salut ! Nu stiu daca mai exista vreun post asemanator dar vin si eu cu o idee ... Ce-ar fi sa ne facem si noi un club in Focsani ... Ca o comunitate asa : cu intalniri , o liniuta etc . etc. ?

Pro...!!!!
dungatu is offline   Reply With Quote
Old 31-05-13, 10:26   #3
jipianu

Stage 5
 
jipianu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,458
Member of:
[Moderators]
Default Re: Formare nou club auto in Focsani

trezitiva un pic la realitate )
In primul rand VN02KSW prezintate si tu ce masina ai ca sa stie si lumea cine esti, poate eu te stiu dar altii nu te stiu.

Cat despre club intotdeauna am fost pro acestui lucru dar intrebarea mea e cu cine anume sa faci clubul? cu ce masini? passat-uri a lu mama si a lu tata stok, skoda cu geamuri fumurii si atat...

Daca esti pasionat cu adevarat de asta nu te intereseaza sa faci parte din nu stiu ce club, pasionatii de acest lucru se stiu intre ei, se dau ori de cate ori au ocazia intr-un cadru mai putin organizat ca sa zic asa )
__________________
jipianu is offline   Reply With Quote
Old 01-06-13, 22:39   #4
Addr

Stage 5
 
Addr's Avatar
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 554
Default Re: Formare nou club auto in Focsani

Eu sunt pro ...si masina e un 318is..pe masina am montat momentan doar evacurea de la catalizator pan'la finala inox suspensie spate-fata (nu e montata inca pe fata... din cauza ca fac tinichigeria masini...o sa fac vreo 2 poze maine...
Addr is offline   Reply With Quote
Old 03-06-13, 15:35   #5
VN02KSW

Stock
 
VN02KSW's Avatar
 
Join Date: May 2013
Posts: 4
Default Re: Formare nou club auto in Focsani

@jipianu : Nu am cine stie ce masina . Am un Opel Astra H Caravan 1.7 CDTI din 2004 si numele meu este Bogdan . Am deschis subiectu' deoarece m-am gandit ca ar fi interesant sa ne stim asa intre noi si cand o fi ceva de o liniuta mica de placere , la fel cum spui tu , undeva unde sa nu fie chiar in vazu lumii si atata tot .

Last edited by VN02KSW; 03-06-13 at 15:51.
VN02KSW is offline   Reply With Quote
Old 03-06-13, 15:37   #6
VN02KSW

Stock
 
VN02KSW's Avatar
 
Join Date: May 2013
Posts: 4
Default Re: Formare nou club auto in Focsani

@jipianu : Dar nu am zis sa fie ceva asa la vedere . Cum ar fi la antrepozite faci ceva de vreo 20 de minute intr-o seara pe la vreo 10 - 11 si gata .
VN02KSW is offline   Reply With Quote
Old 03-06-13, 18:49   #7
jipianu

Stage 5
 
jipianu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,458
Member of:
[Moderators]
Default Re: Formare nou club auto in Focsani

nu am nimic impotriva. daca va strangeti vre-odata da un semn ma gasiti oricand . chiar daca nu vin cu pisica gasesc eu cu ce masina sa vin sa ma dau sa nu ma bata toata lumea ))
jipianu is offline   Reply With Quote
Old 08-06-13, 19:28   #8
VN02KSW

Stock
 
VN02KSW's Avatar
 
Join Date: May 2013
Posts: 4
Wink Re: Formare nou club auto in Focsani

Quote:
Originally Posted by jipianu View Post
nu am nimic impotriva. daca va strangeti vre-odata da un semn ma gasiti oricand . chiar daca nu vin cu pisica gasesc eu cu ce masina sa vin sa ma dau sa nu ma bata toata lumea ))
He he
VN02KSW is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -