Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Focsani

Reply
 
Thread Tools
Old 08-01-11, 18:14   #1
450yfz

Stage 5
 
450yfz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 2,449
Default UN PROTEST ADEVARAT!!

Se pare ca nenumaratele incercari de a ne sustine punctul de vedere in ceea ce priveste pretul conbustibilului nu au fost bagate in seama si mai mult ca sigur este luat in ras de cei mai mari de la putere!
Pentru a putea fi luati in seama numarul nostru va trebui sa fie mai mare toti in acelasi loc si intr-o zona importanta nu in benzinari, pt ca ce facem este sa ii enervam pe angazati care nu au nicio vina.As vrea o adunare generala o strangere de min 1000 de masini din toata tara si min 2500 de pers pt a protesta impotriva combustibilului si a taxe auto,care este o aberatie totala!
Daca mai exista pers ca mine care cred intr-o reusita doar daca ne unim toata tara va rog sa postati aici si voi da mai multe detalii despre CEA MAI MARE ADUNARE LA BRASOV!
__________________

Last edited by 450yfz; 08-01-11 at 18:27.
450yfz is offline   Reply With Quote
Old 11-01-11, 19:59   #2
jORDyZ0r

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 86
Default Re: UN PROTEST ADEVARAT!!

Vedem ce o sa fie dupa protestul de pe 14 de-acum. Vad ca ne strangem cam greu si cam putini. Cred ca mai trebuie ceva timp sa realizam ce vrei tu. Nu zic ca e o idee rea, sunt total de acord. Doar ca momentan nu cred ca avem suficienti sustinatori. Mai trebuie mediatizata treaba sa stie lumea.
P.S: Totusi da si detalii sa vedem ce si cum.
jORDyZ0r is offline   Reply With Quote
Old 12-01-11, 17:48   #3
cezar_baja

Stage 3
 
cezar_baja's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 89
Default Re: UN PROTEST ADEVARAT!!

poate o sa facem ceva prin martie cand se organizeaza la Brasov o intalnire regionala logan club, unde vin loganisti din toata tara. se strang vreo 2 masini. data trecuta au fost vreo 4 hoteluri pline.Si nu stiu daca ati vazut pe BADEA dar e mai misto ideea lui:sa nu mai alimentam pe 17-19 de la o anumita companie sa zicem PETROM.e de preferat mai mult timp dar.....vorba unui coleg :romanu e comod si las. va explica badea mai bine http://ingurapresei.a1.ro/social/Met...-scu_2125.html

Last edited by cezar_baja; 12-01-11 at 18:10.
cezar_baja is offline   Reply With Quote
Old 14-01-11, 09:40   #4
valitataye


Stage 5
 
valitataye's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 3,465
Member of:
[Competitor CNCA]
[SEAT]
[4Tuning International]
Default Re: UN PROTEST ADEVARAT!!

Eu zic ca tot mai buna e ideea lu badea nu alimentam de la un peco o perioada de timp indelungat si o sa se aleaga prafu de ei
valitataye is offline   Reply With Quote
Old 15-01-11, 08:07   #5
as3dyum

Stage 2
 
as3dyum's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 53
Member of:
[Opel]
Default Re: UN PROTEST ADEVARAT!!

Quote:
Originally Posted by valitataye View Post
Eu zic ca tot mai buna e ideea lu badea nu alimentam de la un peco o perioada de timp indelungat si o sa se aleaga prafu de ei
ce spui tu pare foarte ok... chiar daca profiturile ar fi foarte mari pentru o singura societate, nu le ramane celorlalti decat sa puna lantul pe usa!
as3dyum is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -