02-09-10, 15:58
|
#526
|
|
VW Driver
 Stage 4
Join Date: Aug 2010
Posts: 240
Member of: [VW]
|
Re: Off-Topic
Quote:
Originally Posted by johnsonxxl
  ideea e sa ne cunoastem si cu cei mai noi
|
da da...dati si bomboane, o maslina, o alea alea...las ca am vazut eu pe pornhub 
acuma, aveti in crew si oameni respectabili?  adica 30 de ani +, ingineri, gabori, doctori? ca as prefera sa stau printre cei cu limbaj de balta(pana in 27,28 de ani )
no offence.
|
|
|
02-09-10, 16:00
|
#527
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Aug 2008
Posts: 4,859
Member of: [2 Roti] [Old School Cars] [DreamWorks Club] [Competitor CNCA] [BMW] [SKODA] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Off-Topic
Quote:
Originally Posted by marius86AMI
da da...dati si bomboane, o maslina, o alea alea...las ca am vazut eu pe pornhub 
acuma, aveti in crew si oameni respectabili?  adica 30 de ani +, ingineri, gabori, doctori? ca as prefera sa stau printre cei cu limbaj de balta(pana in 27,28 de ani )
no offence. 
|
avem si un om cu limbaj de asta mai de om mare.....se numeste sergiu, dar nu e problema, in rest toti suntem tinerei...
|
|
|
02-09-10, 16:03
|
#528
|
|
VW Driver
 Stage 4
Join Date: Aug 2010
Posts: 240
Member of: [VW]
|
Re: Off-Topic
ma refeream ca, cuvinte ca plm, sami f*t una, m*ie, p**da, ma*a-i closca sunt la ordinea zilei, nu?
mai ales daca iti ies toate cuvintele intr-o singura fraza
{sper ca nu ma luati in serioz...is baiat cu facultate, domn inginer, zic eu ca ma descurc si nu ma fac de ris cu limbajul  }
Last edited by marius86AMI; 02-09-10 at 16:11.
|
|
|
02-09-10, 16:12
|
#529
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2008
Posts: 492
|
Re: Off-Topic
chiar ma o intalnire cv nu a mai fost demult...ce se intampla?  ) ia sony atitudine
:P
|
|
|
02-09-10, 16:14
|
#530
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2008
Posts: 492
|
Re: Off-Topic
lu sony i-am zis pe mess. Daca gasiti vreodata sau vedeti in magazin pe uneva ford focus break sunati-ma anuntati-ma
|
|
|
02-09-10, 16:15
|
#531
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Aug 2008
Posts: 4,859
Member of: [2 Roti] [Old School Cars] [DreamWorks Club] [Competitor CNCA] [BMW] [SKODA] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Off-Topic
Quote:
Originally Posted by fisan
chiar ma o intalnire cv nu a mai fost demult...ce se intampla?  ) ia sony atitudine
:P
|
gata sefu...io am vb cu uskat si ma gandeam sa mergem vineri in crang la intalnirea opel si asa ne cunoastem, sa fim in numar cat mai mare
care vrea bineinteles
__________________
|
|
|
02-09-10, 16:16
|
#532
|
|
VW Driver
 Stage 4
Join Date: Aug 2010
Posts: 240
Member of: [VW]
|
Re: Off-Topic
Quote:
Originally Posted by fisan
lu sony i-am zis pe mess. Daca gasiti vreodata sau vedeti in magazin pe uneva ford focus break sunati-ma anuntati-ma
|
vrei sa cumperi? ca nu prea am inteles  .... am un vecin ce isi vinde breaku' ...1.8tdci 2000 +...
aah...scuzoaiele mele...nu vazusem MACHETA nicaieri in postul lui
Last edited by marius86AMI; 02-09-10 at 16:19.
|
|
|
02-09-10, 16:18
|
#533
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Aug 2008
Posts: 4,859
Member of: [2 Roti] [Old School Cars] [DreamWorks Club] [Competitor CNCA] [BMW] [SKODA] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Off-Topic
Quote:
Originally Posted by marius86AMI
vrei sa cumperi? ca nu prea am inteles  .... am un vecin ce isi vinde breaku' ...1.8tdci 2000 +...
|
vrea sa cumpere...o macheta...cum e modelul lui de ford....
|
|
|
02-09-10, 16:21
|
#534
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2008
Posts: 492
|
Re: Off-Topic
Quote:
Originally Posted by marius86AMI
vrei sa cumperi? ca nu prea am inteles  .... am un vecin ce isi vinde breaku' ...1.8tdci 2000 +...
aah...scuzoaiele mele...nu vazusem MACHETA nicaieri in postul lui 
|
Macheta:P
|
|
|
02-09-10, 16:22
|
#535
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2008
Posts: 492
|
Re: Off-Topic
Quote:
Originally Posted by Sonny™
gata sefu...io am vb cu uskat si ma gandeam sa mergem vineri in crang la intalnirea opel si asa ne cunoastem, sa fim in numar cat mai mare
care vrea bineinteles 
|
pe baieti de la opel ii stiu adik am fost odata cand sau intalnit (din intamplare ma aflam acolo)
|
|
|
02-09-10, 16:25
|
#536
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Aug 2008
Posts: 4,859
Member of: [2 Roti] [Old School Cars] [DreamWorks Club] [Competitor CNCA] [BMW] [SKODA] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Off-Topic
Quote:
Originally Posted by fisan
pe baieti de la opel ii stiu adik am fost odata cand sau intalnit (din intamplare ma aflam acolo)
|
stiu ca ii cunosti si eu ii cunosc, dar asa o sa fim mai multi si o sa ne cunostem cu toti ca doar suntem o comunitate, sunt sigur ca nu ii cunoaste toata lumea...daca nu vreti asteptam propuneri...
|
|
|
02-09-10, 16:25
|
#537
|
|
VW Driver
 Stage 4
Join Date: Aug 2010
Posts: 240
Member of: [VW]
|
Re: Off-Topic
Quote:
Originally Posted by nutuxxl
trec si eu prin crang
|
n-ai zis dupa ce masina sa ma uit, ce numere 
desi pe vremea asta nu cred ca o sa te gasesc greu
|
|
|
02-09-10, 16:30
|
#538
|
Stage 3
Join Date: Mar 2008
Posts: 142
|
Re: Off-Topic
vn-90-scv.........supernova gri
|
|
|
02-09-10, 16:41
|
#539
|
|
VW Driver
 Stage 4
Join Date: Aug 2010
Posts: 240
Member of: [VW]
|
Re: Off-Topic
bun ... eu la 8, 8.30 is peacolo ca am niste treburi pe la vinatori ...
|
|
|
02-09-10, 16:43
|
#540
|
Stage 3
Join Date: Mar 2008
Posts: 142
|
Re: Off-Topic
oke atunci ne vedem pe la caprioara intre 8-8:30
|
|
|
|
|