Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Focsani

Reply
 
Thread Tools
Old 14-12-10, 11:07   #601
Sonny™
BMW Driver

Stage 5
 
Sonny™'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 4,864
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[DreamWorks Club]
[Competitor CNCA]
[BMW]
[SKODA]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare

Quote:
Originally Posted by VN23TDR View Post
De unde sa aiba permis ? Nu vezi ca are 17 ani? E masina lu` tati ca si cox viseaza la tuning... ;/
vazusem ca are 17 ani, oricum ma gandeam aiurea...


lasa tuningul si ia mai intai permisl...
Sonny™ is offline   Reply With Quote
Old 14-12-10, 11:58   #602
_Cox_
Shine Club Member

Stage 5
 
_Cox_'s Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,349
Member of:
[Virtual Tuning]
[4Rally]
[2 Roti]
[Street 4 Cars]
[Shine Club]
[Street Vision]
Default Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare

Quote:
Originally Posted by VN23TDR View Post
De unde sa aiba permis ? Nu vezi ca are 17 ani? E masina lu` tati ca si cox viseaza la tuning... ;/
Nu te supara ai ceva personal cu mine?
P.S plasty tu esti cu un an mai mic decat mine te stiu ... (nu avea curajul sa ma dai inapoi)
Numai bine!
_Cox_ is offline   Reply With Quote
Old 14-12-10, 12:32   #603
johnsonxxl

Stage 5
 
johnsonxxl's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,014
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare

ai grija thunder ca te vaneaza pustiu
johnsonxxl is offline   Reply With Quote
Old 14-12-10, 14:09   #604
jipianu

Stage 5
 
jipianu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,458
Member of:
[Moderators]
Default Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare

daa... asta e varianta forum 4tuningKids ar trebui sa le deschid un thread special...
jipianu is offline   Reply With Quote
Old 14-12-10, 14:42   #605
VN23TDR

Stage 5
 
VN23TDR's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,048
Thumbs up Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare

Quote:
Originally Posted by _Cox_ View Post
Nu te supara ai ceva personal cu mine?
Nu am nimic personal cu tine. Intr-un fel te invidiez.. eu la 15 ani jucam patratel in fata blocului sau ne rupeam oasele pe teren la Lic Unirea..imi placeau masinile (in deosebi astea vechi) dar nu aveam atatea surse de inspiratie si tehnologia din ziua de azi. Tin minte ca la 14 ani mi-a luat mama primul pc care era un pic mai slabut decat pentium 1 (586 parca ii zicea), nu avea unitate CD-ROM .. copiam jocurile pe dischete de la vecinii de cartier .. iar de interenet nici nu se punea problema.. Nu cred ca exista pe atunci in Romania.

CU TOATE ASTEA ! Sunt niste posturi de-ale tale care mi se par un pic deplasate sau poate nu-si au rostul absoult deloc (aici e treaba lui Jipi sa faca ordine). Despre conceptia ta legata de fenomenul de tuning nu pot sa ma leg pt ca fiecare are gusturile lui , dar pot sa-ti spun ca nu-mi place.

In rest totul ok ! Numai bine.
__________________
VN23TDR is offline   Reply With Quote
Old 14-12-10, 19:16   #606
UsCaTu_

Stage 5
 
UsCaTu_'s Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 306
Default Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare

Quote:
Originally Posted by VN23TDR View Post
Nu am nimic personal cu tine. Intr-un fel te invidiez.. eu la 15 ani jucam patratel in fata blocului sau ne rupeam oasele pe teren la Lic Unirea..imi placeau masinile (in deosebi astea vechi) dar nu aveam atatea surse de inspiratie si tehnologia din ziua de azi. Tin minte ca la 14 ani mi-a luat mama primul pc care era un pic mai slabut decat pentium 1 (586 parca ii zicea), nu avea unitate CD-ROM .. copiam jocurile pe dischete de la vecinii de cartier .. iar de interenet nici nu se punea problema.. Nu cred ca exista pe atunci in Romania.

CU TOATE ASTEA ! Sunt niste posturi de-ale tale care mi se par un pic deplasate sau poate nu-si au rostul absoult deloc (aici e treaba lui Jipi sa faca ordine). Despre conceptia ta legata de fenomenul de tuning nu pot sa ma leg pt ca fiecare are gusturile lui , dar pot sa-ti spun ca nu-mi place.

In rest totul ok ! Numai bine.
"TREABA LU JIPI ")))
UsCaTu_ is offline   Reply With Quote
Old 14-12-10, 19:56   #607
pLasTy

Stage 3
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 137
Default Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare

Quote:
Originally Posted by _Cox_ View Post
Nu te supara ai ceva personal cu mine?
P.S plasty tu esti cu un an mai mic decat mine te stiu ... (nu avea curajul sa ma dai inapoi)
Numai bine!
Nu sunt cu un an mai mic de cat tineam curajul sa dau inapoi...Nu cred ca este numai un plasty in acest oras...!
Nu ma intereseaza spusele celorlalti in legatura cu varsta,permisul etc!nu va raspund.Pe celelalte forumuri chiar nu este asa.Aici sunt cam multi "smecherasi"scuzati daca jignesc pe cineva!
@ VN23TDR - "E masina lu` tati " te cam inseli in privinta asta...dar nu mai comentez nimic ca degeaba...

Last edited by pLasTy; 14-12-10 at 20:05.
pLasTy is offline   Reply With Quote
Old 14-12-10, 20:40   #608
Sonny™
BMW Driver

Stage 5
 
Sonny™'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 4,864
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[DreamWorks Club]
[Competitor CNCA]
[BMW]
[SKODA]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare

Quote:
Originally Posted by pLasTy View Post
Nu sunt cu un an mai mic de cat tineam curajul sa dau inapoi...Nu cred ca este numai un plasty in acest oras...!
Nu ma intereseaza spusele celorlalti in legatura cu varsta,permisul etc!nu va raspund.Pe celelalte forumuri chiar nu este asa.Aici sunt cam multi "smecherasi"scuzati daca jignesc pe cineva!
@ VN23TDR - "E masina lu` tati " te cam inseli in privinta asta...dar nu mai comentez nimic ca degeaba...



acu o sa urmeze chestii care s.au mai intamplat pe aici legat de varsta, masina si permis.......in fine spor la ceea ce iti doresti sa faci..
Sonny™ is offline   Reply With Quote
Old 15-12-10, 02:04   #609
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare

Quote:
Originally Posted by pLasTy View Post
Nu sunt cu un an mai mic de cat tineam curajul sa dau inapoi...Nu cred ca este numai un plasty in acest oras...!
Nu ma intereseaza spusele celorlalti in legatura cu varsta,permisul etc!nu va raspund.Pe celelalte forumuri chiar nu este asa.Aici sunt cam multi "smecherasi"scuzati daca jignesc pe cineva!
@ VN23TDR - "E masina lu` tati " te cam inseli in privinta asta...dar nu mai comentez nimic ca degeaba...
gresesti extraordinar de mult!!!

iti spun de pe acum ca sa nu zici ca vorbesc aiurea!!!

-nu stau in focsani ci in bucuresti!
-majoritatea userilor de pe aceasta sectiune mi-au fost colegi la club si ii cunosc suficient incat sa stiu ce le debiteaza mintea!!!

tu spui ca aici sunt multi smecherasi, gresit!!! in proportie de 80% din userii de pe sectiunea Vrancea respecta anumite reguli pe care sper sa le fii citit si tu!

nu ai vechime mai mare ca sa arunci cu posturi si fraze "te cam insel " (spre ex)!

la fel ca si cox, te aprinzi relativ repede. cand primesti un astfel de post, stai jos, judeca, gandeste-te la ce ti-a scris X si analizeaza problema/situatia!

nu rezolvi nimic aici cu asemenea atitudine ( cu toate ca toate astea trebuiesc discutate face2face) pentru ca mai devreme sau mai tarziu, o sa te ignore toti!!!

pe 4tuning nu e la fel ca pe alte forumuri! retine asta!!!

P.S calmeaza-te si mai citeste odata ce ti-am scris, ca nu am scris cu rea intentie!!!

@ TDR : lepra, socheres?

va saluta daffy!!!
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 15-12-10, 02:21   #610
Sonny™
BMW Driver

Stage 5
 
Sonny™'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 4,864
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[DreamWorks Club]
[Competitor CNCA]
[BMW]
[SKODA]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare

Quote:
Originally Posted by daffy duck™ View Post
gresesti extraordinar de mult!!!

iti spun de pe acum ca sa nu zici ca vorbesc aiurea!!!

-nu stau in focsani ci in bucuresti!
-majoritatea userilor de pe aceasta sectiune mi-au fost colegi la club si ii cunosc suficient incat sa stiu ce le debiteaza mintea!!!

tu spui ca aici sunt multi smecherasi, gresit!!! in proportie de 80% din userii de pe sectiunea Vrancea respecta anumite reguli pe care sper sa le fii citit si tu!

nu ai vechime mai mare ca sa arunci cu posturi si fraze "te cam insel " (spre ex)!

la fel ca si cox, te aprinzi relativ repede. cand primesti un astfel de post, stai jos, judeca, gandeste-te la ce ti-a scris X si analizeaza problema/situatia!

nu rezolvi nimic aici cu asemenea atitudine ( cu toate ca toate astea trebuiesc discutate face2face) pentru ca mai devreme sau mai tarziu, o sa te ignore toti!!!

pe 4tuning nu e la fel ca pe alte forumuri! retine asta!!!

P.S calmeaza-te si mai citeste odata ce ti-am scris, ca nu am scris cu rea intentie!!!

@ TDR : lepra, socheres?

va saluta daffy!!!



nu are rost sa te complici aiurea, nu iti mai bate capul....te salut...
Sonny™ is offline   Reply With Quote
Old 15-12-10, 02:29   #611
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare

nu ma agit deloc!!!

aici intra o replica clasica "been there, thone that!" stii

eu am dat un sfat mic care poate face o schimbare mare!!!

oricum nu e problema mea ce face el....

hai noapte buna ca maine ma trezesc de dimineata, nu dormi ca voi , leprelor!
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 15-12-10, 03:59   #612
UsCaTu_

Stage 5
 
UsCaTu_'s Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 306
Default Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare

Quote:
Originally Posted by daffy duck™ View Post
gresesti extraordinar de mult!!!

iti spun de pe acum ca sa nu zici ca vorbesc aiurea!!!

-nu stau in focsani ci in bucuresti!
-majoritatea userilor de pe aceasta sectiune mi-au fost colegi la club si ii cunosc suficient incat sa stiu ce le debiteaza mintea!!!

tu spui ca aici sunt multi smecherasi, gresit!!! in proportie de 80% din userii de pe sectiunea Vrancea respecta anumite reguli pe care sper sa le fii citit si tu!

nu ai vechime mai mare ca sa arunci cu posturi si fraze "te cam insel " (spre ex)!

la fel ca si cox, te aprinzi relativ repede. cand primesti un astfel de post, stai jos, judeca, gandeste-te la ce ti-a scris X si analizeaza problema/situatia!

nu rezolvi nimic aici cu asemenea atitudine ( cu toate ca toate astea trebuiesc discutate face2face) pentru ca mai devreme sau mai tarziu, o sa te ignore toti!!!

pe 4tuning nu e la fel ca pe alte forumuri! retine asta!!!

P.S calmeaza-te si mai citeste odata ce ti-am scris, ca nu am scris cu rea intentie!!!

@ TDR : lepra, socheres?

va saluta daffy!!!
ralea stai cuminte nu te mai agita )))
UsCaTu_ is offline   Reply With Quote
Old 15-12-10, 17:40   #613
marius86AMI
VW Driver

Stage 4
 
marius86AMI's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 240
Member of:
[VW]
Default Re: Off-Topic

bai, care ati vazut vr'un dalmatian sa fuga cu eleronu' meu proaspat vopsit in coada?
marius86AMI is offline   Reply With Quote
Old 15-12-10, 17:59   #614
johnsonxxl

Stage 5
 
johnsonxxl's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,014
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Off-Topic

Quote:
Originally Posted by marius86AMI View Post
bai, care ati vazut vr'un dalmatian sa fuga cu eleronu' meu proaspat vopsit in coada?
cre'ca era un ren dom'le
johnsonxxl is offline   Reply With Quote
Old 15-12-10, 19:08   #615
Sonny™
BMW Driver

Stage 5
 
Sonny™'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 4,864
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[DreamWorks Club]
[Competitor CNCA]
[BMW]
[SKODA]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Off-Topic

Quote:
Originally Posted by marius86AMI View Post
bai, care ati vazut vr'un dalmatian sa fuga cu eleronu' meu proaspat vopsit in coada?
asa in luna cadourilor te.au lasat fara...?
Sonny™ is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -