Cu mobila in mare parte am terminat ... acum trebuie puse toate ( haine , bibelouri , jucarii etc ) la locul lor ! Sa termin si ograda adica curtea si va invit la un gratar , ca sa avem unde sta ... curtea o sa iasa frumos ca v-om cumpara gratar de gradina , fantana arteziana , foisor de gradina si o sa iasa frumos la final ... acum e dezastru ce e pe aici
2-3 poze cu casa ptr curiosi :P si 2 cu ceasu de care zicea Sonny :P !