Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Focsani

Reply
 
Thread Tools
Old 06-03-11, 00:48   #31
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Thread - Cluburi. Ce ziceti?

nu ar trebui sa scriu, dar eu fiind aici si voi acolo, sunt niste chestii aiurea

nu inteleg de ce toti vreti sa aderati la cluburi "proaspete", in bucuresti stai 2 ore la seminte si cola si ce crezi, au mai aparut 3 cluburi!...eu nu am inteles niciodata faza asta! din moment ce ai o masina potenta, de ce sa aderi la un clubulet si nu la un CLUB???

nu v-am scris asta ca sa fac referire , domne hai in inferno! NU!!! in focsani nu cred ca mai este vreo masina cu parasolar INFERNO ( din pacate!!! )....dar am spus asa, ca idee....
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 06-03-11, 07:53   #32
detroit muscle

Stage 4
 
detroit muscle's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 264
Default Re: Thread - Cluburi. Ce ziceti?

Quote:
Originally Posted by daffy duck™ View Post
nu ar trebui sa scriu, dar eu fiind aici si voi acolo, sunt niste chestii aiurea

nu inteleg de ce toti vreti sa aderati la cluburi "proaspete", in bucuresti stai 2 ore la seminte si cola si ce crezi, au mai aparut 3 cluburi!...eu nu am inteles niciodata faza asta! din moment ce ai o masina potenta, de ce sa aderi la un clubulet si nu la un CLUB???

nu v-am scris asta ca sa fac referire , domne hai in inferno! NU!!! in focsani nu cred ca mai este vreo masina cu parasolar INFERNO ( din pacate!!! )....dar am spus asa, ca idee....

eu am spus o idee si cam ce se intampla.faptul ca acest om ca are peste 25 de ani, a avut aceasta idee,am zis sa informez si lumea de la mine din oras ca poate o data si o data o sa se faca ceva cu acest sau din acest oras numit FOCSANI.este o informatie data de mine,nu oblig pe nimeni sa faca parte din club,este o simpla informatie care fiecare o trateaza asa cum vrea.
__________________
VN 05 UFO
detroit muscle is offline   Reply With Quote
Old 07-03-11, 01:29   #33
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Thread - Cluburi. Ce ziceti?

Asa ai scris tu

Quote:
Originally Posted by detroit muscle View Post
vin si eu cu o oferta.multi poate ma vor lua in ras dar e cat se poate de serios.un prieten de-al meu din bucuresti a avut ideea deschiderii unui club.el a zis ca daca tot tinem legatura si ne cunoastem sa facem o filiala si la focsani.site-ul clubului exista de vreo 8 luni insa activitatea in sine este de vre-o luna.cu unii dintre voi am mai discutat chestia asta dar acum fac un apel la ceilalti:vreti sa facem filiala focsani?in bucuresti deja participa la salon cu 4 masini,deci nu e o vrajeala.

club: Street Phantoms
site: http://street-phantoms.ucoz.net

astept raspunsuri si daca se poate fara misto si vrajeala.

no offence, dar era mai simplu daca zicea pur si simplu o chestie de genu "Clubul X doreste sa faca o filiala in orasul nostru! se baga careva? " ceva de genu....

intelegi ce zic?
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 07-03-11, 07:15   #34
detroit muscle

Stage 4
 
detroit muscle's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 264
Default Re: Thread - Cluburi. Ce ziceti?

Quote:
Originally Posted by daffy duck™ View Post
Asa ai scris tu




no offence, dar era mai simplu daca zicea pur si simplu o chestie de genu "Clubul X doreste sa faca o filiala in orasul nostru! se baga careva? " ceva de genu....

intelegi ce zic?
da
detroit muscle is offline   Reply With Quote
Old 08-03-11, 15:39   #35
jipianu

Stage 5
 
jipianu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,458
Member of:
[Moderators]
Default Re: Thread - Cluburi. Ce ziceti?

Quote:
Originally Posted by detroit muscle View Post
? la ce te referi ca nu inteleg?
ce masina ai am vrut sa zic scuzele mele
jipianu is offline   Reply With Quote
Old 09-03-11, 10:23   #36
detroit muscle

Stage 4
 
detroit muscle's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 264
Default Re: Thread - Cluburi. Ce ziceti?

Quote:
Originally Posted by jipianu View Post
ce masina ai am vrut sa zic scuzele mele
ai pm
detroit muscle is offline   Reply With Quote
Old 09-03-11, 14:55   #37
jipianu

Stage 5
 
jipianu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,458
Member of:
[Moderators]
Default Re: Thread - Cluburi. Ce ziceti?

ok m-ai lamurit
a speriasei cu semnatura aia )

Last edited by jipianu; 09-03-11 at 16:48.
jipianu is offline   Reply With Quote
Old 09-03-11, 17:35   #38
detroit muscle

Stage 4
 
detroit muscle's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 264
Default Re: Thread - Cluburi. Ce ziceti?

off:e un vis care sper eu in cel mai scurt timp sa devina realitate,ma gandesc si ma razgandesc mereu ce sa fac,am gasit unu cu acte de 1.6 si motor de 2.5 24v si nu stiu ce sa fac,este riscant,nu este,e avantajos tractiune spate la incepatori mai ales ca e si motor cam mare,multi zic ca e un sac fara fund,se strica mereu si parca nu as da o punga de bani ca sa o tin in parcare sa vada lumea sa am masina.e adevarat ca la drum intis se aseaza mai bine pe asfalt mai ales ca are totusi ceva dotari aia care am vazut-o..nu stiu oricum mai e timp.
on:da-mi un raspuns sau o idee in legatura cu ce ti-am zis in pm
detroit muscle is offline   Reply With Quote
Old 09-03-11, 20:47   #39
jipianu

Stage 5
 
jipianu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,458
Member of:
[Moderators]
Default Re: Thread - Cluburi. Ce ziceti?

ce raspuns sa iti dau?
daca vrei in legatura cu acel club despre care zici u ce sa zic treburile nu stau chiar asa cum vezi vine unu gata hai sa facem Club la focsani...mai ales cand vine o perosana ca tine cu propunerea (nu vreau sa ma intelegi gresit dar cam asa stau treburile)
__________________
jipianu is offline   Reply With Quote
Old 10-03-11, 07:34   #40
detroit muscle

Stage 4
 
detroit muscle's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 264
Default Re: Thread - Cluburi. Ce ziceti?

ok.am inteles daca vrei iti las o modalitate de contact si ei legatura direct k baiatu la bucuresti si gata.
detroit muscle is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -