Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 21-07-05, 22:10   #1
bogdan_kwx

Stage 5
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,389
Default [:split:] Senzational - KWX vs Holysoul

RoSonic: In urma provocarii facute de KWX, s-a lansat o discutie interesanta... am \"splituit\" acea discutie din topicul initial si am mutat aici.
---------


e unul de 380 cp? nu-i problema, am si eu altceva pt el dar nu cred ca se risca pt ca va pierde sigur.....
bogdan_kwx is offline  
Old 22-07-05, 00:42   #2
HolySoul

Stage 5
 
HolySoul's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 921
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

ce-ai un Cl 65 tunat mai tare ca un amg ?
mustangu ala e prea grav
HolySoul is offline  
Old 22-07-05, 10:38   #3
bogdan_kwx

Stage 5
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,389
Default

nu-i problema. vino tu cu ce vrei si ne dam oe 1000 m.poti si cu 55AMG.....)
bogdan_kwx is offline  
Old 22-07-05, 13:08   #4
HolySoul

Stage 5
 
HolySoul's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 921
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

unde sa vin ? ))
vina tu la legale la suceava si ne dam acolo la libere .
HolySoul is offline  
Old 22-07-05, 14:34   #5
bogdan_kwx

Stage 5
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,389
Default

vrei la tine in curte? sau nu te lasa mami cu masina pina la tm?sau consuma mult?aaaa ...am inteles :stii sa te dai cu ea decit la suceava
bogdan_kwx is offline  
Old 25-07-05, 20:39   #6
HolySoul

Stage 5
 
HolySoul's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 921
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"bogdan_kwx\"
vrei la tine in curte? sau nu te lasa mami cu masina pina la tm?sau consuma mult?aaaa ...am inteles :stii sa te dai cu ea decit la suceava
nu , dar tu ?
vad ca tu vrei la tine-n curte si nu te lasa \"mami\" cu masina .

Si DA , consuma mult si nu vad rostu sa dau atatia bani pe benzina pana acolo ca sa-ti dovedesc tie nush ce .
Si in alta ordine de idei am doua masini , nu una si n-am chef sa-ti dovedesc tzie ce am si ce nu am cine ma cunoaste stie foarte bine cum sunt si ce am mai exact.
Oricum la 37 de ani ai tai gandesti cam putin daca scopul tau pe acest forum este sa denigrezi un copil de 22 de ani care o realizat la 22 poate mai mult ca tine.
Eu zic sa nu ne mai slobozim la vorba asa ca nu e frumos , tu faci cum vrei eu pun capat off-topicului si disputei cu tine . Se vede ca vorbesti degeaba drept dovada acum zici ca nu te mai dai cu nimeni . Am dreptate sau nu ?
Ne dam unde vrei tu la jumatatea distantei intre noi . N-am chef sa-ti duci motoru pana la detonatii sa-ti fuga sa rupa . Majoritatea masinilor care vin la liniute nu rezista la un drum mai mare de 200 KM . Probabil si cazul tau si de aia eviti sa te deplasezi cu ea. O tzii pentru liniute si mergi cu tramvaiu la munca . BV !
Cu
Respect
__________________
VW Passat 1.9 TDI
Nissan 350Z
HolySoul is offline  
Old 26-07-05, 09:52   #7
bogdan_kwx

Stage 5
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,389
Default

pt baiatul din Vaslui....retineti \"Vaslui\"
nu o sa iti fac morala acum pt ca nu este acesta locul potrivit.Noi toti ne bucuram pentru succesele tale la cele 22 primaveri pe care spui ca le-ai apucat si iti dorim mult bine pe mai departe.Eu am zis aici ca ma dau cu orice masina pina la o anumita putere, dar nu am zis ca ma duc la ei acasa (cind sunt din Bucuresti nu-i problema).Deci modatliatea de a ne intilni sunt cursele legale la care eu particip.Uite ce iti propun sa facem:ne intilnim la focsani la o data stabilita de comun acord, eu mai vin cu cineva cu permis .Acelas lucru sa il faci si tu.Sa vii cu Opelul vectra b care sa fie pe numele tau si cine cistiga pleaca cu ambele masini.Deci sa aduci un act de vinzare cumparare cu tine. Ce zici? tu oricum esti un tip realizat iar eu ....nu voi mai plati impozit la 5 masini ci numai la 4 daca....sau cine stie poate la 6))))))))
bogdan_kwx is offline  
Old 26-07-05, 10:01   #8
Ema

Stage 5
 
Ema's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 373
Default

Improspatare de memorie: Holy Soul este cel care si-a luat-o de la un Golf IV TDI de 90 cp diesel. Si si-a luat-o rau de tot, Pozele se gasesc pe 4 tuning la cursa de la Baneasa din 3 aprilie 2005.
Ema is offline  
Old 26-07-05, 15:42   #9
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"bogdan_kwx\"
pt baiatul din Vaslui....retineti \"Vaslui\"
nu o sa iti fac morala acum pt ca nu este acesta locul potrivit.Noi toti ne bucuram pentru succesele tale la cele 22 primaveri pe care spui ca le-ai apucat si iti dorim mult bine pe mai departe.Eu am zis aici ca ma dau cu orice masina pina la o anumita putere, dar nu am zis ca ma duc la ei acasa (cind sunt din Bucuresti nu-i problema).Deci modatliatea de a ne intilni sunt cursele legale la care eu particip.Uite ce iti propun sa facem:ne intilnim la focsani la o data stabilita de comun acord, eu mai vin cu cineva cu permis .Acelas lucru sa il faci si tu.Sa vii cu Opelul vectra b care sa fie pe numele tau si cine cistiga pleaca cu ambele masini.Deci sa aduci un act de vinzare cumparare cu tine. Ce zici? tu oricum esti un tip realizat iar eu ....nu voi mai plati impozit la 5 masini ci numai la 4 daca....sau cine stie poate la 6))))))))
Cea mai tare provocare EVER ! Hai sa vedem daca baietzasul din Vaslui nu e doar o vorba in vant !
Lucian is offline  
Old 26-07-05, 15:44   #10
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Ema\"
Improspatare de memorie: Holy Soul este cel care si-a luat-o de la un Golf IV TDI de 90 cp diesel. Si si-a luat-o rau de tot, Pozele se gasesc pe 4 tuning la cursa de la Baneasa din 3 aprilie 2005.
Cica ar fi schimbat masina. Acum cica ar avea o vectra de 180 cai . Ce nu intelege el e raportul cp/kg , rapoartele in cutie , SOFERUL (mai ales daca mai si vorbeste la tel in timpul cursei) sunt lucruri care fac diferenta de muuulte ori .
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline  
Old 26-07-05, 15:54   #11
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"HolySoul\"
Quote:
Originally Posted by \"bogdan_kwx\"
vrei la tine in curte? sau nu te lasa mami cu masina pina la tm?sau consuma mult?aaaa ...am inteles :stii sa te dai cu ea decit la suceava
nu , dar tu ?
vad ca tu vrei la tine-n curte si nu te lasa \"mami\" cu masina .

Si DA , consuma mult si nu vad rostu sa dau atatia bani pe benzina pana acolo ca sa-ti dovedesc tie nush ce .
Si in alta ordine de idei am doua masini , nu una si n-am chef sa-ti dovedesc tzie ce am si ce nu am cine ma cunoaste stie foarte bine cum sunt si ce am mai exact.
Oricum la 37 de ani ai tai gandesti cam putin daca scopul tau pe acest forum este sa denigrezi un copil de 22 de ani care o realizat la 22 poate mai mult ca tine.
Eu zic sa nu ne mai slobozim la vorba asa ca nu e frumos , tu faci cum vrei eu pun capat off-topicului si disputei cu tine . Se vede ca vorbesti degeaba drept dovada acum zici ca nu te mai dai cu nimeni . Am dreptate sau nu ?
Ne dam unde vrei tu la jumatatea distantei intre noi . N-am chef sa-ti duci motoru pana la detonatii sa-ti fuga sa rupa . Majoritatea masinilor care vin la liniute nu rezista la un drum mai mare de 200 KM . Probabil si cazul tau si de aia eviti sa te deplasezi cu ea. O tzii pentru liniute si mergi cu tramvaiu la munca . BV !
Cu
Respect
Baaah cat de prost esti ! Ma jur ! Ce spuneai mah ? Ca ai realizat nu stiu ce pana la varsta ta ? Ai realizat un rahat ! Citeste o carte copil retard ce esti ! Esti praf ! Tu nu ar trebui sa spui decat \"BUNA ZIUA\" in discutiile cu KWX referitoare la masini - motoare - curse . Bogdan este un om fata de care un introvertit k tine ar trebui sa aiba doar respect ! Distrusuleee ai o ragalie de masina (ma refer la greutate) nu ai facut nimic la ea tu cu mana ta . KWX a lucrat mai mult la masina lui Craiova decat tu la masina ta de cand o ai ! Vrei performanta ?! Incepi cu intelectul - citeste o carte (nu de colorat) ! Masini de liniutze care nu rezista mai mult de 200 KM ? Esti aberant ! ESTI PROST !
Lucian is offline  
Old 26-07-05, 23:17   #12
HolySoul

Stage 5
 
HolySoul's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 921
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

kwx pune la bataie si tu o masina k-lumea aia nu-i pe gustul meu .

sau banu jos pe 12.000 euro daca tot te dai zmeu si ai 6 masini .
HolySoul is offline  
Old 27-07-05, 01:28   #13
HolySoul

Stage 5
 
HolySoul's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 921
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

fiind miza mare ma astept ca el sa faca modificari majore la masina asa ca masina mea n-o sa mai fie stock.

cat despre tine lucian ... daca pun un chip pe masina deja o sa mai trebuiasca sa lucrezi 2 ani sa ma faci .
asta daca in aia 2 ani nu-mi montez si turbine pe ea.
ahh ... nu eu personal , la irmischer .
Da promit ca o sa ma uit la ei cand lucreaza poate invat ceva .
HolySoul is offline  
Old 27-07-05, 08:41   #14
maryo

Stage 5
 
maryo's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,480
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Holysoul- crede-ma ca un R5 turbo bate multe masini!Eu sincer ma asteptam ca un V-Tec de 160 cai sa ii faca probleme dar daca un Type-R abia a reusit sa il bata atunci nu dau nici o sansa V-Tec-ului!
Si inca ceva- KWX-ul e un impatimit al masinilor-a avut multe masini\"slabe\"care au batut tot pe pista!
Cat despre masina lui Lucian-din cate stiu eu are acelasi motor-nu vreaus a vorbesc prostii- si fuge ca dracii si masinutza aia!Crede-ma ca a fost un R5 care a batut 335-pus pe urs care e o caroserie relativ usoara!
Deci-pe 400m nu ai nici o sansa cu V6!Singura ta sansa e sa te dai pe viteza finala-poate,poate!
NU mai fii orgolios pentru ca nu e cazul!Nu il ridic in slavi pe KWX-ul ca nu am de ce,dar a avut si are masini puternice care fac mari probleme celorlalti concurenti!
Si inca ceva-incercati si voi sa aveti un limbaj mai dragutz ca o sa ajunga forumul asta efectiv \"de cartier\"
Bafta maxima!
__________________
C 20 Let - Turbo POwer
maryo is offline  
Old 27-07-05, 11:36   #15
bogdan_kwx

Stage 5
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,389
Default

din ce an e vectra ta? cine ti-a evaluat-o la 12000?eu am spus ce masina am si ce motor are. ia zii si tu ?
bogdan_kwx is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -