Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 10-05-08, 19:17   #181
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Quote:
Originally Posted by kidu2006 View Post
New victim on the list
Celica 105cp VS Bmw "pisi" 325TDS 143cp

Celica Wins rauuuu
Uitasem ...
Celica 105cp VS Bmw "pisi" 1.8 115cp

Uraaaa Celicaaaaa

Asteptam noi victimeeeeeee
kidu2006 is offline  
Old 10-05-08, 19:59   #182
pHlow
4Tuning International Member


Stage 5
 
pHlow's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 610
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

da man...are 140cp dar ia suta in 11.0 secunde :P cat despre 1.8 118cp.. felicitari
pHlow is offline  
Old 10-05-08, 20:41   #183
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Quote:
Originally Posted by pHlow View Post
da man...are 140cp dar ia suta in 11.0 secunde :P cat despre 1.8 118cp.. felicitari
Gracias..plm fac si yo ce pot,sa vedem ce se intampla cu logan drifter in seara astate tin la curent
kidu2006 is offline  
Old 11-05-08, 16:51   #184
Logan_drifter

Stage 1
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 21
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Nu se intampla nimic cu Logan_drifter fiindca ai fost cu morcovu-n fund de 1 metru si nu te-ai prezentat!
Probabil la "palmaresul" tau plin cu BMW din 1900 toamna nu dadea bine sa fii facut de rusine de un logan.
Alta data sa stai in banca ta!
Logan_drifter is offline  
Old 11-05-08, 18:36   #185
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Quote:
Originally Posted by Logan_drifter View Post
Nu se intampla nimic cu Logan_drifter fiindca ai fost cu morcovu-n fund de 1 metru si nu te-ai prezentat!
Probabil la "palmaresul" tau plin cu BMW din 1900 toamna nu dadea bine sa fii facut de rusine de un logan.
Alta data sa stai in banca ta!
))Cine nu sa prezentat eu sau tu?Tu nici macar nu stii unde e Kiseleffu)k m-ai intrebat daca vii din sens opus care parcare e..ei bine e un sens unic acolo)))
Google map dai search acolo pentru harta orasului
Iar din cate stiu eu BMW pisicuta 325 TDS nu prea e din 1900 toamna...deh,si tu automobilist
Iar cat despre curse Logan VS Celica mea,stai linistit ca la legale la pitesti am concurat cu un Logan 1.6 cu cai mai multi ca ai tai din cate am auzit si l-am facut
Si sa te linistesc de tot,mai e un logan in buc de 1.6 cu cai mai multi care l-am facut!Asa ca nu am de ce sa-mi fac griji in fata ta pentru ca nu prezinti nici cel mai mic pericol pentru mine cu masina ta!
Asa ca back off te rog
__________________
www.royal-amanet.ro
Amanet: Auto, Moto, Ambarcatiuni, Aur, Argint, Platina, Diamante, Electronice, GSM si alte obiecte de valoare
kidu2006 is offline  
Old 11-05-08, 19:32   #186
Logan_drifter

Stage 1
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 21
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Quote:
Originally Posted by kidu2006 View Post
))Cine nu sa prezentat eu sau tu?Tu nici macar nu stii unde e Kiseleffu)k m-ai intrebat daca vii din sens opus care parcare e..ei bine e un sens unic acolo)))
Se circula pe DOUA sensuri, cap-de-gasca! Fugutza si fa un drum intre arcul de triumf si pta presei libere. E kiseleff acolo. O sa vezi ca te poti intoarce tot pe unde te-ai dus
Logan_drifter is offline  
Old 11-05-08, 20:11   #187
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Miroase a coteala si scuza de bazar.....rezolvati problema odata....si da-ti intalnire undeva unde nnu se poate gresi....sau confunda......ca deja m-am plictisit.
mikafly is offline  
Old 11-05-08, 20:27   #188
fiderzen

Stage 5
 
fiderzen's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 4,899
Member of:
[VW]
[Old School Cars]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

kyd`u a fost aseara...logan drifter..tu erai cu loganul ala rosu ? ...ca a fost un logan rosu in parcare ...dar a plecat intre timp...avea B 21 AOE
__________________
fiderzen is offline  
Old 12-05-08, 00:23   #189
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Quote:
Originally Posted by mikafly View Post
Miroase a coteala si scuza de bazar.....rezolvati problema odata....si da-ti intalnire undeva unde nnu se poate gresi....sau confunda......ca deja m-am plictisit.
Na-i frate ce sa le ceri,daca atata ii duce capu,sper ca un moderator sa-i stearga posturile din threadul meu!
Fiderzen,cu AOE era ma

Pana una alta astept noi oponenti
kidu2006 is offline  
Old 12-05-08, 08:38   #190
bobby_gsi2
Opel Driver

Stage 5
 
bobby_gsi2's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Duminica la Craiova....cadru legal toate alea.....daca vii incercam si cu cei 115 cai ai gsi-ului, ca o sa picam in aceeasi grupa.
bobby_gsi2 is offline  
Old 12-05-08, 11:15   #191
ZyZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
ZyZ's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 743
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Old School Cars]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Quote:
Originally Posted by Logan_drifter View Post
Nu se intampla nimic cu Logan_drifter fiindca ai fost cu morcovu-n fund de 1 metru si nu te-ai prezentat!
Probabil la "palmaresul" tau plin cu BMW din 1900 toamna nu dadea bine sa fii facut de rusine de un logan.
Alta data sa stai in banca ta!

Nu stiu cum de nu s-au plictisit moderatorii cu ultimele posturi. Logan_drifter, nu cred c-ai participat la vreo legala, deci pana una alta n-ai demonstrat nimic. Dar daca tot ai o problema cu masinile din 1900 toamna, te provoc eu cu un Scirocco din '83 (deci secolul trecut ), cu 112 cai in certificat. Nu stiu cati mai sunt vii din aia 112, dar ma risc . Iti dau si cateva masini avans...Sa fie la o legala, ca si pe-aici prin Iasi ne plictisesc militienii cu tehnici de-astea securiste. Cat pentru ceilalti, aveti grija la capetele de creta. Nu se merita sa ramaneti fara permise pentru o cursa in care oricum nu demonstrati nimic.
__________________
VW Scirocco 16V Turbo. I live my life one quarter mile at a time. Nothing else matters. For those 10 seconds or less, I'm free...
ZyZ is offline  
Old 12-05-08, 17:32   #192
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Quote:
Originally Posted by Logan_drifter View Post
Se circula pe DOUA sensuri, cap-de-gasca! Fugutza si fa un drum intre arcul de triumf si pta presei libere. E kiseleff acolo. O sa vezi ca te poti intoarce tot pe unde te-ai dus
eu zic sa nu il mai bage nimeni in seama pe smecheru asta cu besica lui de 1001 cai.
kidule 325tds are 143 de cai.am mers cu o asa masina si sunt cam scepetic in legatura cu rezultatele scoase de tine.
__________________
Honda
shadowro is offline  
Old 12-05-08, 19:38   #193
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Quote:
Originally Posted by shadowro View Post
eu zic sa nu il mai bage nimeni in seama pe smecheru asta cu besica lui de 1001 cai.
kidule 325tds are 143 de cai.am mers cu o asa masina si sunt cam scepetic in legatura cu rezultatele scoase de tine.
Gata nu`l mai baga nimeni in seama,un moderator o sa sterga toate posturile lui de pe pagina "mea"..cat despre pisica 325 tds da stiu si am zis ca are 143cp,dar crede-ma ca l-am facut foarte grav,poate sa-ti confirme si soferul da nu stiu cum il cheamasa ma scuze,plus de asta prietenul lui a si filmat,cand o sa intru in posesia filmului o sa ti-l dau si tie,plus plus era multa lume acolo pentru dovada..nu mint ca nu am de ce,nu`mi sta in caracter
Personal mie mi sa parut cam puturoasa masina pe 400m.,pe a1a sa tinut bine,adica am fost egali amandoi,pe plecare ma refer,dar pana am ajuns sa dau a2a eram deja in fata lui..o sa vezi filmul odata sa te miri
Nu stiu,cateodata am impresia ca masina asta are mai multi cai decat scrie in talon cu toate ca personal nu am vazut nici o modificare,sau poate asa e sistemul japonez,motoarele sa fie impinse mai mult..Odata cred ca o sa o duc pe tester sa vad acolo...Eu nu i-am pus decat o toba care face cam multa galagie,se aude bine oricum..o sa ma apuc mai spre vara de ea,tabla+numere+jante si 1-2 mici surprize SPER prin motor
Multa bafta

Last edited by kidu2006; 12-05-08 at 19:41.
kidu2006 is offline  
Old 12-05-08, 23:04   #194
fiderzen

Stage 5
 
fiderzen's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 4,899
Member of:
[VW]
[Old School Cars]
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

asa e, kidu a facut bmw, eu am filmat ....app. nu cereti filmul ca nu il dau decat lui kid )
kidule am vb cu baiatu cu bmw si vrea sa va mai dati odata data viitoare .....isi ia cauciucuri noi si se da cu ASC oprit
fiderzen is offline  
Old 12-05-08, 23:57   #195
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: Toyota Celica VS .... ?

Quote:
Originally Posted by fiderzen View Post
asa e, kidu a facut bmw, eu am filmat ....app. nu cereti filmul ca nu il dau decat lui kid )
kidule am vb cu baiatu cu bmw si vrea sa va mai dati odata data viitoare .....isi ia cauciucuri noi si se da cu ASC oprit
Il astept cu drag,da`mi buzz si da`mi filmul sa ma admir si sa`l pun la colectie aici
Mai sunt ceva doritori?Vreau sa vad un 318is,sunt cam constient de rezultat dar vreau sa incerc...bucurestiu mai anunta ceva sau s-au terminat masinile?
P.S.: Bobby buzunaru de data asta nu ma mai lasa sa vin la Craiova,poate data viitoare

Last edited by kidu2006; 12-05-08 at 23:59.
kidu2006 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -