Quote:
|
Originally Posted by \"R3Kin\"
Eu unul iti urez mult noroc da sti ca mai vroiai tu si turbo...si ai ramas la sfi.Toate la vremea lor keep in touch.
|
Corect Gabi ... Toate la vremea lor ...
Turbo ala ar trebui sa aiba o vama platita ca sa il bag pe masina si o factura fiscala ...
Si singur nu m-as fi descurcat cu treburile astea daca nu m-ar fi ajutat in gasirea lui catziva baietzi de nota 10 de la Bucuresti ... care au mai gasit o Vectra Turbo de 330Bph , o Delta Integrale de 305 Bph , si asha mai departe.
Nu mi-o lua in nume de rau dar asteapta sa isi rezolve \" problema\" DMX cu espero ptr ca in a 3-a ii face cateodata nazuri si tare sunt si eu curios sa vad rezultatul.
Am inteles ca il haleste pe GNT la prima strigare.
Si am si eu clientzii mei , tot in Constanta.
Si GNT este printre ei.
Dar toate la vremea lor ... cum ai spus si tu.