Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Reply
 
Thread Tools
Old 22-02-05, 14:48   #1
R3Kin

Stage 3
 
R3Kin's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 153
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Calibra SFI vs espero SFI

Orice distanta
R3Kin is offline   Reply With Quote
Old 22-02-05, 19:15   #2
RCS.

Stage 5
 
RCS.'s Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,070
Default

Arad-Paris !!!
RCS. is offline   Reply With Quote
Old 23-02-05, 01:30   #3
vec

Stage 5
 
vec's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 427
Default

un astra sfi merge???????????????????
vec is offline   Reply With Quote
Old 23-02-05, 01:31   #4
vec

Stage 5
 
vec's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 427
Default

dar facem si returul de la paris
vec is offline   Reply With Quote
Old 23-02-05, 03:47   #5
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default Re: Calibra SFI vs espero SFI

Quote:
Originally Posted by \"R3Kin\"
Orice distanta
tati fara suparare dar nu mai deschideti topicuri din astea asa pur si simplu fara un rost ii plin forumul de prostii din astea!!
catalin rs4 is offline   Reply With Quote
Old 23-02-05, 08:11   #6
R3Kin

Stage 3
 
R3Kin's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 153
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default

Merge orice SFI si topicul l-am deschis pentru ca am clientii mei in Constanta.Aici la doua masini a treia are SFI 16 valve.
R3Kin is offline   Reply With Quote
Old 24-02-05, 06:52   #7
R3Kin

Stage 3
 
R3Kin's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 153
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default

DMX ce va ma frate o provocare nu poti sa accepti? Am deschis topicul degeaba?
AM CEL MAI TARE SFI DIN ORAS.
R3Kin is offline   Reply With Quote
Old 28-02-05, 15:44   #8
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,297
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"R3Kin\"
DMX ce va ma frate o provocare nu poti sa accepti? Am deschis topicul degeaba?
AM CEL MAI TARE SFI DIN ORAS.

Si atunci de ce de fiecare data cand dam o linie ramai in spate ?
Vrei sa o facem acum si pe 3 Km ???

O astfel de \" liniutza \" e chiar de domeniul SF(i)-ului ... sincer ... si asta poate sa confirme oricine de aici !
Ca pe 400 si pe 2 Km te-am vazut numai in oglinda retrovizoare si in aia de la sofer !


Ce rau sunt ... nu ?
__________________
2.0 @ Opel Astra F
3.0 @@ BMW E92 335i
https://www.youtube.com/user/Andrei77WRC
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 01-03-05, 00:40   #9
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

o fi uitat ca si tu ai SFi
gabi, eu zic sa editezi postul cu \"am al 2-lea SFi din oras\"
cel putin pana la proba contrarie
poate ai surpriza ca nu e nici macar al 2-lea
CeReS is offline   Reply With Quote
Old 01-03-05, 12:42   #10
R3Kin

Stage 3
 
R3Kin's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 153
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default

Sfi neumblat in el si dopat pana si-a borat matele din el si era vorba de espero.Daca to tii sa postezi aici pentru tine cand o sa fiu gata o sa fac un topic special,cu dedicatie si filmuletul de rigoare sau crezi ca m-am lasat la mana mea? )
__________________
vad voci!!
R3Kin is offline   Reply With Quote
Old 01-03-05, 13:23   #11
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Daca tu ma faci cu Calibra aia, promit ca pun eu filmuletzul pe site alaturi de toate felicitarile mele!!
Hai sa nu mai visam frumos
CeReS is offline   Reply With Quote
Old 01-03-05, 18:38   #12
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,297
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default

Quote:
Originally Posted by \"R3Kin\"
Sfi neumblat in el si dopat pana si-a borat matele din el si era vorba de espero.Daca to tii sa postezi aici pentru tine cand o sa fiu gata o sa fac un topic special,cu dedicatie si filmuletul de rigoare sau crezi ca m-am lasat la mana mea? )

Pai ce sa ii fac frate ... eu bag masina in garaj , ma duc sa dorm , ea se duce frumos in farmacie si haleste Naposim , Decanofort , testosteron , Substanon 500 ... nu ai vazut ce scrie pe aripile de fata ? Numai anabolizante pentru ea.
Si dimineatza cand ma trezesc e fresh ... si inca i se mai scoala ... si cand prinde cate o gagica buna , o pisicutza , o calibra , o vectra , etc mai poate sa ii dea la buci ...

Cand o sa fie \" gata \" SFI-ul tau atunci nu o sa mai aiba rost sa ma fac cu tine ...
Ptr ca nu o sa mai am SFI ... o sa am LET ... e pe drum dragul de el ... si are vreo 270Bph ...
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 02-03-05, 22:47   #13
R3Kin

Stage 3
 
R3Kin's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 153
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default

Cristi gasim frate si de masina ta concurent da eu vb cu Andrei.Si cu motorul ala de nu;s cati cai o sa ai facem ceva nu stam degeaba.Eu unul iti urez mult noroc da sti ca mai vroiai tu si turbo...si ai ramas la sfi.Toate la vremea lor keep in touch.
R3Kin is offline   Reply With Quote
Old 02-03-05, 23:13   #14
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,297
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"R3Kin\"
Eu unul iti urez mult noroc da sti ca mai vroiai tu si turbo...si ai ramas la sfi.Toate la vremea lor keep in touch.
Corect Gabi ... Toate la vremea lor ...
Turbo ala ar trebui sa aiba o vama platita ca sa il bag pe masina si o factura fiscala ...
Si singur nu m-as fi descurcat cu treburile astea daca nu m-ar fi ajutat in gasirea lui catziva baietzi de nota 10 de la Bucuresti ... care au mai gasit o Vectra Turbo de 330Bph , o Delta Integrale de 305 Bph , si asha mai departe.
Nu mi-o lua in nume de rau dar asteapta sa isi rezolve \" problema\" DMX cu espero ptr ca in a 3-a ii face cateodata nazuri si tare sunt si eu curios sa vad rezultatul.
Am inteles ca il haleste pe GNT la prima strigare.
Si am si eu clientzii mei , tot in Constanta.
Si GNT este printre ei.
Dar toate la vremea lor ... cum ai spus si tu.
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 02-03-05, 23:26   #15
radu_lkv
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 515
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
Default

x-ray: eu deja ti-am luat-o inainte cu let-ul si am avut si ceva timp pentru modificari
daca vrei, dupa ce iti vine, poate ne dam si noi o data
P.S. motorul meu este din '97 si masina avea immobiliser.eu nu am stiut si nu am luat si contactul cu cheia, asa ca am avut o groaza de probleme(si inca mai am) ca fara ele nu iti va porni masina nici cu cip tuning.
__________________
ex LKV, now EVO IX Redefines My Cornering
radu_lkv is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2026 4Tuning -