![]() |
Calibra SFI vs espero SFI
Orice distanta
|
Arad-Paris !!! :paper:
|
un astra sfi merge???????????????????
|
dar facem si returul de la paris:)
|
Re: Calibra SFI vs espero SFI
Quote:
|
Merge orice SFI si topicul l-am deschis pentru ca am clientii mei in Constanta.Aici la doua masini a treia are SFI 16 valve.
|
DMX ce va ma frate o provocare nu poti sa accepti? Am deschis topicul degeaba?
AM CEL MAI TARE SFI DIN ORAS. |
Re:
Quote:
Si atunci de ce de fiecare data cand dam o linie ramai in spate ? :zombie: :shock: Vrei sa o facem acum si pe 3 Km ??? :yikes: :twisted: O astfel de \" liniutza \" e chiar de domeniul SF(i)-ului ... sincer ... si asta poate sa confirme oricine de aici ! Ca pe 400 si pe 2 Km te-am vazut numai in oglinda retrovizoare si in aia de la sofer ! :twisted: :twisted: :twisted: Ce rau sunt ... nu ? :lol: |
o fi uitat ca si tu ai SFi :twisted: :twisted: :twisted:
gabi, eu zic sa editezi postul cu \"am al 2-lea SFi din oras\" cel putin pana la proba contrarie :twisted: :twisted: poate ai surpriza ca nu e nici macar al 2-lea :lol: :lol: |
Sfi neumblat in el si dopat pana si-a borat matele din el si era vorba de espero.Daca to tii sa postezi aici pentru tine cand o sa fiu gata o sa fac un topic special,cu dedicatie si filmuletul de rigoare sau crezi ca m-am lasat la mana mea? :))
|
Daca tu ma faci cu Calibra aia, promit ca pun eu filmuletzul pe site alaturi de toate felicitarile mele!! :twisted: :twisted:
Hai sa nu mai visam frumos :!: |
Quote:
Pai ce sa ii fac frate ... eu bag masina in garaj , ma duc sa dorm , ea se duce frumos in farmacie si haleste Naposim , Decanofort , testosteron , Substanon 500 ... nu ai vazut ce scrie pe aripile de fata ? Numai anabolizante pentru ea. Si dimineatza cand ma trezesc e fresh ... si inca i se mai scoala ... si cand prinde cate o gagica buna , o pisicutza , o calibra , o vectra , etc mai poate sa ii dea la buci ... :twisted: Cand o sa fie \" gata \" SFI-ul tau atunci nu o sa mai aiba rost sa ma fac cu tine ... Ptr ca nu o sa mai am SFI ... o sa am LET ... e pe drum dragul de el ... si are vreo 270Bph ... :peace: |
Cristi gasim frate si de masina ta concurent da eu vb cu Andrei.Si cu motorul ala de nu;s cati cai o sa ai facem ceva nu stam degeaba.Eu unul iti urez mult noroc da sti ca mai vroiai tu si turbo...si ai ramas la sfi.Toate la vremea lor keep in touch.
|
Re:
Quote:
Turbo ala ar trebui sa aiba o vama platita ca sa il bag pe masina si o factura fiscala ... Si singur nu m-as fi descurcat cu treburile astea daca nu m-ar fi ajutat in gasirea lui catziva baietzi de nota 10 de la Bucuresti ... care au mai gasit o Vectra Turbo de 330Bph , o Delta Integrale de 305 Bph , si asha mai departe. Nu mi-o lua in nume de rau dar asteapta sa isi rezolve \" problema\" DMX cu espero ptr ca in a 3-a ii face cateodata nazuri si tare sunt si eu curios sa vad rezultatul. Am inteles ca il haleste pe GNT la prima strigare. Si am si eu clientzii mei , tot in Constanta. Si GNT este printre ei. Dar toate la vremea lor ... cum ai spus si tu. 8) |
x-ray: eu deja ti-am luat-o inainte cu let-ul si am avut si ceva timp pentru modificari 8)
daca vrei, dupa ce iti vine, poate ne dam si noi o data :twisted: P.S. motorul meu este din '97 si masina avea immobiliser.eu nu am stiut si nu am luat si contactul cu cheia, asa ca am avut o groaza de probleme(si inca mai am) ca fara ele nu iti va porni masina nici cu cip tuning. |
| All times are GMT +2. The time now is 13:43. |
- Copyright 2026 4Tuning