Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-04-07, 19:32   #31
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: Renault 5 prin Bucuresti

golf 5 gti nu e masina de pensionari iar cel a lui zz e chiar foarte rapid printre "neamurile" lui.
faptul ca nu a reusit sa bata o masina de 200+ cai si ~800 kg nu inseamna ca nu e rapida.
va rog nu degerati.
__________________
Honda
shadowro is offline  
Old 13-04-07, 19:37   #32
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Renault 5 prin Bucuresti

Quote:
Originally Posted by shadowro View Post
golf 5 gti nu e masina de pensionari iar cel a lui zz e chiar foarte rapid printre "neamurile" lui.
faptul ca nu a reusit sa bata o masina de 200+ cai si ~800 kg nu inseamna ca nu e rapida.
va rog nu degerati.
Dar nu cumva el a inceput ? Asta ca veni vorba de degenerari ...
Lucian is offline  
Old 13-04-07, 19:52   #33
Ferny
Renault Driver

Stage 5
 
Ferny's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 813
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Renault 5 prin Bucuresti

corect ce a zis si lucian ,daca ia bataie de la r5 nu tre sa se manifeste in halul asta si sa zica ce a zis,scz pt offtopic, si inca o data si poate se incheie cu cearta ,sper, daca vrei sa scri ceva interesant scrie ,dar nu prosti ca supara lumea si nu e frumos.
Ferny is offline  
Old 13-04-07, 20:26   #34
M Y U

Stage 5
 
M Y U's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Lightbulb Re: Renault 5 prin Bucuresti

Quote:
Originally Posted by shadowro View Post
nu a reusit sa bata o masina r5gtt
total offtopic[scuze Dragos] Nu una ci doua masini,super sigur' este si a treia[rew] actualmente si cred ca o sa mai apara...
Si referitor la afirmatia "...carutze..." o consider deplasata[rauvoitoare] in contextul afirmat tocmai de aceea am raspuns cu aceeasi moneda...
Sunt atatia posesori de ImprezaSTi ,Evo8-9.s.a.m.d.,ar trebuii sa scrie pe sectiunea WV, 'g5gti este un tomberon'???Sau mai bine zis cand un sti sau evo sau..a luat bataie de la kadettul UGA[sau cosworth.. s.a.m.d... nu insir toata...] ,ce trebuia sa afirme cel cu evo..."..carutza..." /sau/ "..respect frate..si cu alta ocazie mai incercam..."Deci am dat un exemplu cu alte masini,exemple stam sa dam aici pana maine pro si contra,fiecare cum si in ce fel.Vreau sa spun ca "NU EXISTA PIC DE FAIRPLAY SI RESPECT."[invidie...orgoliu..etc..tipic ROMANIA]

Last edited by M Y U; 13-04-07 at 20:29.
M Y U is offline  
Old 14-04-07, 07:50   #35
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: Renault 5 prin Bucuresti

atitudinea omului e una ...
dar sa zici ca e masina de pensionari, lucioasa .. hehe pai nu prea e de pensionari ... si e lucioasa pentru ca e .. curata ? :P
nu va luati de masina lui ca nu v-a facut nimic saraca ...
sper ca atzi inteles unde am vrut sa ajung.
nu apar caracterul dar sa itzi bati joc de o masina pentru ca ai ranchiuna pe proprietar nu e corect. nu esti cu nimic mai bun decat el :P

sper ca din acest moment ... se calmeaza si moldoveanul meu si toti ceilalti posesori de r5 , masini nelucioase si totusi care provoaca stopuri cardiace la pensionari.
shadowro is offline  
Old 15-04-07, 21:25   #36
-ZZ-

Stage 5
 
-ZZ-'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 694
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Renault 5 prin Bucuresti

e topicul lui dragos si i-am transmis ceva lui....ce va ambalatzi asa ...va cade parul de la stres ......sa mor daca mai stitzi de gluma.....hai salutari de la tzara
-ZZ- is offline  
Old 15-04-07, 22:22   #37
B39738

Stage 5
 
B39738's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,215
Member of:
[Streetline-CCC]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Renault 5 prin Bucuresti

Declar topicul inchis.

off-topic: confruntarea R5 vs GTI5 nu are sens,sunt masini de clase diferite.

Istoria acestui 5 se termina aici.Masina este de vanzare si o regasiti la rubrica bazar auto.

https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/38490-renault-5-gt-turbo.html
__________________
Šjure: MY RENAULT5 AND MY KADETT TURBO WERE STATUS SYMBOLS, THEY WERE SYMBOLIZING ME BEING POOR.

www.completechip.ro
www.anulare-dpf.ro
B39738 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -