Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Reply
 
Thread Tools
Old 05-12-04, 22:32   #16
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

Ok, daca zici tu...te cred...eu doar te-am intrebat cam cu cat ai pierdut, n-am dat cu parul...normal era sa te faca cu mai mult de o masina...inseamna ca eu cu 100cp si 1049kg as avea ceva sanse...
  Reply With Quote
Old 05-12-04, 22:41   #17
seby205

Stage 5
 
seby205's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 698
Member of:
[Midnight Racers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Bogdan_16v\"
Ok, daca zici tu...te cred...eu doar te-am intrebat cam cu cat ai pierdut, n-am dat cu parul...normal era sa te faca cu mai mult de o masina...inseamna ca eu cu 100cp si 1049kg as avea ceva sanse...

De ce nu incerci?Si sa fi sigur ca te voi incuraja ,ca asa sunt eu tincu cu cel care are masina mai slabuta pentru ca gustul victoriei este mai placut.Am dreptate?
__________________
SUZUKI VITARA 4x4
seby205 is offline   Reply With Quote
Old 05-12-04, 23:01   #18
Michael

Stage 5
 
Michael's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,160
Member of:
[Insomnia]
[VW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"seby205\"
Aaa,si inca ceva nu m-am bucurat la baneasa ca te-am facut nu cred ca mai vazut sarind in sus de bucurie sau cu vreo sticla de sampanie calare pe masina stropindui pe cei din jur,iar de CRX-ul ala nu miera frica pentru ca lam vazut pe strada ce poate ,asa ca........

daca stiai ce poate, de ce nu te-ai dat cu el ?

iar la victorie...aduti aminte cand m-am rugat de tine sa te dai cu el si sa ma lasi pe mine sa ma dau tot cu Cielo, erau 2 Cielo si singura diferenta era intre soferi, pentru ca amandoi aveam aceleasi masini !
__________________
proud member of Insomnia Racing


mein Polo 9N https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/20545-polo-9n.html
Michael is offline   Reply With Quote
Old 05-12-04, 23:14   #19
seby205

Stage 5
 
seby205's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 698
Member of:
[Midnight Racers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Michael poate mai ti minte si ce raspuns ai primit de la organizatori cu varianta ta de schimbari nu poti da vina pe mine ca nu am vrut eu .Daca era dupa mine il descalificam pe ala cu SAXO care a castigat .Daca nu am dreptate si tot crezi ca eu nu am vrut i-mi cer scuze ca am fost atat de rau si egoist ca am vrut sa castig eu.Sper ca mai inteles si sa nu te superi pe mine degeaba.
seby205 is offline   Reply With Quote
Old 05-12-04, 23:21   #20
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

Saxo era unul din cei care tb descalificati, s-a bagat la A cu ~140cp, cu \"celebrul\" ax cu came modificat tb sa fie la B...dar, asta e...
Dar sa revenim la subiectul topicului...
  Reply With Quote
Old 05-12-04, 23:27   #21
Michael

Stage 5
 
Michael's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,160
Member of:
[Insomnia]
[VW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"seby205\"
Michael poate mai ti minte si ce raspuns ai primit de la organizatori cu varianta ta de schimbari nu poti da vina pe mine ca nu am vrut eu .Daca era dupa mine il descalificam pe ala cu SAXO care a castigat .Daca nu am dreptate si tot crezi ca eu nu am vrut i-mi cer scuze ca am fost atat de rau si egoist ca am vrut sa castig eu.Sper ca mai inteles si sa nu te superi pe mine degeaba.
1. esti din NSL, ii cunosteai pe organizatori !
2. nu era nici o lista cu cine sa ma dau sau o ordine !
3. daca ne schimbam intre noi ce ne faceau ? ma descalificau ? imi impingea masina la loc sa ma dau cu tine ?
4. asta e....viata
numai bine !
Michael is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -