| PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari |
13-12-04, 16:32
|
#76
|
Stage 1
Join Date: Oct 2004
Posts: 21
|
turbo110 nu e cazul sa fim rautaciosi daca a zis omul ca vine cu masina dupa sarbatori atunci asa e eu am mers cu ea shi in curand o sa va covingeti toti ce poate
|
|
|
13-12-04, 17:46
|
#77
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,717
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
:D
nu sunt omule rautacios dar am zis doar ca multi vin si tipa ca au sute de cai si ca omoara !
Asta a fost tot ce am spus !
Mam referit ca mincinosi vin si pleaca nu ca tu ai fi mincinos !
__________________
Nothing to display
|
|
|
13-12-04, 17:54
|
#78
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of: [Super Moderators] [Moderators]
|
Re: :D
Quote:
|
Originally Posted by \"Turbo110\"
nu sunt omule rautacios dar am zis doar ca multi vin si tipa ca au sute de cai si ca omoara !
Asta a fost tot ce am spus !
Mam referit ca mincinosi vin si pleaca nu ca tu ai fi mincinos !
|
Veri Arthur BaDBoy (in sectiunea Tot ce nu poate fi incadrat, e un topic bmw vs. orice smecher)!!!
|
|
|
13-12-04, 18:48
|
#79
|
Stage 3
Join Date: Oct 2004
Posts: 91
|
mersi cojo.....finutz ca intotdeauna.....cat despre cei care nu cred,nu au decat!nu am nimic de pierdut sau de castigat de pe urma lor.....respect..
|
|
|
13-12-04, 19:07
|
#80
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of: [BMW] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [PARTICIPANT CURSE]
|
Tazmania... zi-mi si mie cu cine te dai.... te rog frumos ,sa nu mai stau sa caut in astea 6 pagini... te dai cu cineva? a acceptat cineva ?? multumesc anticipat
__________________
|
|
|
14-12-04, 12:17
|
#81
|
Stage 3
Join Date: Oct 2004
Posts: 91
|
cu totzi cei care au intrat pe topic si au acceptat dar asta dupa sarbatori.....asta e...mai pleaca omul si la plimbare....
|
|
|
14-12-04, 15:32
|
#82
|
|
BMW Driver
 Stage 5
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of: [BMW] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [PARTICIPANT CURSE]
|
da... iti multumesc mult de tot , ai fost de mare ajutor
|
|
|
14-12-04, 16:06
|
#83
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of: [Super Moderators] [Moderators]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"tazmania\"
cu totzi cei care au intrat pe topic si au acceptat dar asta dupa sarbatori.....asta e...mai pleaca omul si la plimbare....
|
Prietene, sectiunea Provocari a fost facuta pentru ca X sa-l scoata la interval pe Y, la o cursa \"la liber\", in cadrul Legal Racing, nu pe strada, la umbra nucului batran, intelegi?
__________________
DelSol D13Z6
|
|
|
14-12-04, 16:37
|
#84
|
Stage 1
Join Date: Oct 2004
Posts: 21
|
din cate am inteles eu o sa se dea cu bishop si cu bmw 523 asta am inteles eu ce ? a mai zis cineva cuvantul magic \"DA\"
|
|
|
14-12-04, 16:42
|
#85
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"Gabi\"
Quote:
|
Originally Posted by \"tazmania\"
cu totzi cei care au intrat pe topic si au acceptat dar asta dupa sarbatori.....asta e...mai pleaca omul si la plimbare....
|
Prietene, sectiunea Provocari a fost facuta pentru ca X sa-l scoata la interval pe Y, la o cursa \"la liber\", in cadrul Legal Racing, nu pe strada, la umbra nucului batran, intelegi?
|
poi daca legalele nu se mai fac..
__________________
|
|
|
14-12-04, 18:27
|
#86
|
Stage 3
Join Date: Oct 2004
Posts: 91
|
pentru ca toata lumea sa fie lamurita....la prima cursa oficiala din anul ce vine accept toate provovarile.ptr cei care vor sa o facem la umbra nucului batran o facem imediat dupa sarbatori....multzumesc...
__________________
laguna 2.0 16v 175cp
|
|
|
16-12-04, 09:59
|
#87
|
Stage 1
Join Date: Oct 2004
Posts: 21
|
daca legale nu se mai fac?????? presupun ca tot la un semafor o sa se dea
|
|
|
16-12-04, 13:57
|
#88
|
Stage 1
Join Date: Nov 2004
Posts: 13
Member of: [Insomnia]
|
|
|
|
17-12-04, 16:52
|
#89
|
Stage 3
Join Date: Oct 2004
Posts: 91
|
moartea.....dupa nickul asta nici nu am curaj sa te intreb catzi cai ai sub capota......cred ca esti mult peste \"categoria\"mea,dar asa de fun ne dam....dar dupa sarbatori,accept cu cea mai mare placere.merci.
|
|
|
29-12-04, 23:43
|
#90
|
 Stage 4
Join Date: Oct 2004
Posts: 170
Member of: [Insomnia]
|
Lasa moartea ca te salvez eu .. 
uite eu accept provocarea ta , chiar daca sunt diesel de 130 cp 
sa vad si eu un renault care fuge mai tare , ca tare imi doresc ..
acum ca ai cu cine te da ? ce intelegi tu prin dat ? distanta 400m , 1km , traseu ? ce preferi .. ? stii ca la legale e doar linie dreapta , nu ?
__________________
Ultima stire din irak.. نو بوت ينتامبلات ه ينكريديبيل.. سيتري دي آخر اورا الدين روسسيا نو بوت ينتامبلات ه ينكريديبيل.. سيتري دي آخر اورا الدين روسسيا نو بوت ينتامبلات ه ينكريديبي سيتري دي آخر اورا الدين روسسيا nu pot sa cred ce s-a intamplat........................
|
|
|
|
|