Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-12-04, 16:32   #76
cojo

Stage 1
 
cojo's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 21
Default

turbo110 nu e cazul sa fim rautaciosi daca a zis omul ca vine cu masina dupa sarbatori atunci asa e eu am mers cu ea shi in curand o sa va covingeti toti ce poate
cojo is offline  
Old 13-12-04, 17:46   #77
Turbo110

Stage 5
 
Turbo110's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,717
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default :D

nu sunt omule rautacios dar am zis doar ca multi vin si tipa ca au sute de cai si ca omoara !
Asta a fost tot ce am spus !
Mam referit ca mincinosi vin si pleaca nu ca tu ai fi mincinos !
__________________
Nothing to display
Turbo110 is offline  
Old 13-12-04, 17:54   #78
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: :D

Quote:
Originally Posted by \"Turbo110\"
nu sunt omule rautacios dar am zis doar ca multi vin si tipa ca au sute de cai si ca omoara !
Asta a fost tot ce am spus !
Mam referit ca mincinosi vin si pleaca nu ca tu ai fi mincinos !
Veri Arthur BaDBoy (in sectiunea Tot ce nu poate fi incadrat, e un topic bmw vs. orice smecher)!!!
Gabi is offline  
Old 13-12-04, 18:48   #79
tazmania

Stage 3
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 91
Default

mersi cojo.....finutz ca intotdeauna.....cat despre cei care nu cred,nu au decat!nu am nimic de pierdut sau de castigat de pe urma lor.....respect..
tazmania is offline  
Old 13-12-04, 19:07   #80
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Tazmania... zi-mi si mie cu cine te dai.... te rog frumos ,sa nu mai stau sa caut in astea 6 pagini... te dai cu cineva? a acceptat cineva ?? multumesc anticipat
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 14-12-04, 12:17   #81
tazmania

Stage 3
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 91
Default

cu totzi cei care au intrat pe topic si au acceptat dar asta dupa sarbatori.....asta e...mai pleaca omul si la plimbare....
tazmania is offline  
Old 14-12-04, 15:32   #82
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,412
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

da... iti multumesc mult de tot , ai fost de mare ajutor
EvLSant0S is offline  
Old 14-12-04, 16:06   #83
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"tazmania\"
cu totzi cei care au intrat pe topic si au acceptat dar asta dupa sarbatori.....asta e...mai pleaca omul si la plimbare....
Prietene, sectiunea Provocari a fost facuta pentru ca X sa-l scoata la interval pe Y, la o cursa \"la liber\", in cadrul Legal Racing, nu pe strada, la umbra nucului batran, intelegi?
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
Old 14-12-04, 16:37   #84
cojo

Stage 1
 
cojo's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 21
Default

din cate am inteles eu o sa se dea cu bishop si cu bmw 523 asta am inteles eu ce ? a mai zis cineva cuvantul magic \"DA\"
cojo is offline  
Old 14-12-04, 16:42   #85
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
Quote:
Originally Posted by \"tazmania\"
cu totzi cei care au intrat pe topic si au acceptat dar asta dupa sarbatori.....asta e...mai pleaca omul si la plimbare....
Prietene, sectiunea Provocari a fost facuta pentru ca X sa-l scoata la interval pe Y, la o cursa \"la liber\", in cadrul Legal Racing, nu pe strada, la umbra nucului batran, intelegi?
poi daca legalele nu se mai fac..
__________________
catalin rs4 is offline  
Old 14-12-04, 18:27   #86
tazmania

Stage 3
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 91
Default

pentru ca toata lumea sa fie lamurita....la prima cursa oficiala din anul ce vine accept toate provovarile.ptr cei care vor sa o facem la umbra nucului batran o facem imediat dupa sarbatori....multzumesc...
__________________
laguna 2.0 16v 175cp
tazmania is offline  
Old 16-12-04, 09:59   #87
cojo

Stage 1
 
cojo's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 21
Default

daca legale nu se mai fac?????? presupun ca tot la un semafor o sa se dea
cojo is offline  
Old 16-12-04, 13:57   #88
MOARTEA330ci

Stage 1
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 13
Member of:
[Insomnia]
Default

Pacat Tazmania ca nu ai putin mai multi cai tare vroiam sa facem o proba dar chiar si asa daca vrei sant disponibil!
MOARTEA330ci is offline  
Old 17-12-04, 16:52   #89
tazmania

Stage 3
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 91
Default

moartea.....dupa nickul asta nici nu am curaj sa te intreb catzi cai ai sub capota......cred ca esti mult peste \"categoria\"mea,dar asa de fun ne dam....dar dupa sarbatori,accept cu cea mai mare placere.merci.
tazmania is offline  
Old 29-12-04, 23:43   #90
supersev

Stage 4
 
supersev's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 170
Member of:
[Insomnia]
Default

Lasa moartea ca te salvez eu ..
uite eu accept provocarea ta , chiar daca sunt diesel de 130 cp
sa vad si eu un renault care fuge mai tare , ca tare imi doresc ..
acum ca ai cu cine te da ? ce intelegi tu prin dat ? distanta 400m , 1km , traseu ? ce preferi .. ? stii ca la legale e doar linie dreapta , nu ?
__________________
Ultima stire din irak.. نو بوت ينتامبلات ه ينكريديبيل.. سيتري دي آخر اورا الدين روسسيا نو بوت ينتامبلات ه ينكريديبيل.. سيتري دي آخر اورا الدين روسسيا نو بوت ينتامبلات ه ينكريديبي سيتري دي آخر اورا الدين روسسيا nu pot sa cred ce s-a intamplat........................
supersev is offline  
Closed Thread



- Copyright 2026 4Tuning -