Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 10-12-04, 01:52   #61
Turbo110

Stage 5
 
Turbo110's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,717
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default :D

Taz nu vreau sa fiu mitocan eu am un bmw e30 325 (urs) care are 170 de cp !
Sptamana urmare ne dam cum vrei tu si din mers si dupa loc !
Chestia este sa nu minti si sa nu ai cai mai multi .
Cu tractiunea ce sa zic ca o sa iti patineze fata 5 min !
__________________
Nothing to display
Turbo110 is offline  
Old 10-12-04, 12:16   #62
tazmania

Stage 3
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 91
Default

ce vrezti fratzilor,plec si eu!!!vin sarbatorile,nu mai are voie sa plece omul?cum spuneam voi onora fiecare provocare in parte la intoarcere....am fost intrebat ce o sa-i fac de o sa aiba mai multzi cai....sa intreb mecanicul ca el stie mai bine,eu sunt pamant la mecanica,dar in frantza am un super mecanic
__________________
laguna 2.0 16v 175cp
tazmania is offline  
Old 10-12-04, 15:14   #63
CT-87-ADY

Stage 5
 
CT-87-ADY's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 2,687
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"tazmania\"
ce vrezti fratzilor,plec si eu!!!vin sarbatorile,nu mai are voie sa plece omul?cum spuneam voi onora fiecare provocare in parte la intoarcere....am fost intrebat ce o sa-i fac de o sa aiba mai multzi cai....sa intreb mecanicul ca el stie mai bine,eu sunt pamant la mecanica,dar in frantza am un super mecanic
Bv. moshu`! Sper sa nu mintzi!
Nishte poze cu mashinutza ta se poate?
CT-87-ADY is offline  
Old 10-12-04, 16:42   #64
indianu

Stage 4
 
indianu's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 262
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"tazmania\"
astept chiar provocari de la bmw pana la 250 cai......caci la intoarcere voi fi mai puternic(ma refer la masina) :P mult mai puternic
O sa ma dau cu tine si la intoarcere ca imi schimb si eu magazia de CD-uri si imi pun un spoiler si un eleron si o duc pe la 250 de cai si sa vezi ce o sa ne mai dam................
__________________
Pieton!!!
indianu is offline  
Old 10-12-04, 18:55   #65
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"B|shOp-VR6\"
Quote:
Originally Posted by \"blazeyblaze\"
ma dau eu cu tine si cu bishop
523 i
Ce an?
2004 motor
blazeyblaze is offline  
Old 11-12-04, 10:15   #66
tazmania

Stage 3
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 91
Default

indianu,cu tine nu ma dau ma,ptr ca ,magazia aia itzi ridica prea mult puterea doar din spoilere si eleroane vrei sa o ridici la cai aia?
tazmania is offline  
Old 11-12-04, 13:01   #67
Turbo110

Stage 5
 
Turbo110's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,717
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default :D

Tazmania vad ca ai 27 de ani iar mincinosi au fost multi au venit au scris sau bagat in seama si nu sa mai auzit de ei sper sa nu fie si cazul tau
Turbo110 is offline  
Old 11-12-04, 18:01   #68
tazmania

Stage 3
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 91
Default

turbo te arunci si faci niste afirmatzii aiurea la adresa mea......nu cred ca ne cunoastem sa ajungem sa ne permitem glume...... si cu asta am incheiat discutzia cu tine....
tazmania is offline  
Old 11-12-04, 23:02   #69
CT-87-ADY

Stage 5
 
CT-87-ADY's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 2,687
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

LoL! tazmania frate ce semnatura tzi`ai tras!
-in crestere- ai si iepe printre cai si se inmultzesc a??
CT-87-ADY is offline  
Old 11-12-04, 23:27   #70
Turbo110

Stage 5
 
Turbo110's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,717
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default :D

nu inteleg unde e gluma eu nu am glumit am vb serios !
Turbo110 is offline  
Old 12-12-04, 16:35   #71
tazmania

Stage 3
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 91
Default

m-ai facut mincinos!asta m-a durut!dar asta e !pana la proba contrarie......si ca sa vezi ca nu itzi port pica,o sa te spulber la prima noastra intalnire...dupa cursa o sa te dai jos din masina si o sa o iei la suturi
tazmania is offline  
Old 12-12-04, 16:40   #72
tazmania

Stage 3
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 91
Default

daca deranjeaza semnatura o scot...... oricum in talon am 133 de cai
tazmania is offline  
Old 12-12-04, 21:43   #73
HolySoul

Stage 5
 
HolySoul's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 921
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

tazmania niste poze cu masina nu dai ?
ca-s fan renault ... si un top speed daca se poate ?
nu conteaza cat e poa sa fie si 120 da vreau sa vad de pe masina aia ..
mersi anticipat si sper sa nu te superi
__________________
VW Passat 1.9 TDI
Nissan 350Z
HolySoul is offline  
Old 13-12-04, 13:20   #74
tazmania

Stage 3
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 91
Default

promit sa fac poze cat mai curand.....spre rusinea mea inca nu am facut.... pentru ca nu credeam ca va prezenta vreun interes ceva legat de renault......cu prima ocazie promit ca fac.....
tazmania is offline  
Old 13-12-04, 13:51   #75
CT-87-ADY

Stage 5
 
CT-87-ADY's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 2,687
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"tazmania\"
promit sa fac poze cat mai curand.....spre rusinea mea inca nu am facut.... pentru ca nu credeam ca va prezenta vreun interes ceva legat de renault......cu prima ocazie promit ca fac.....
De abia ashtept...
CT-87-ADY is offline  
Closed Thread



- Copyright 2026 4Tuning -