onorez cu cea mai mare placere toate provocarile,dar dupa sarbatori,ca acum sunt plecat din tzara....poate asa se strang mai multzi..... :P si la intoarcere vor fi mai multzi cai sub capota
onorez cu cea mai mare placere toate provocarile,dar dupa sarbatori,ca acum sunt plecat din tzara....poate asa se strang mai multzi..... :P si la intoarcere vor fi mai multzi cai sub capota
Si ce`i faci de o sa ai la intoarcere mai multzi cai?