anami imi cer scuze daca te jicnesc cu ceva,asta inainte sa o fac!!numai cand auzi sau vezi rs,ar trebui satzi dai sema ca e vb de motorizarile sport ale unei game...asa ca....nu incape discutzie

asa putem spune si de mercedes c55 amg ca e \"familist\"nu?nu prea cred si inca odata ma scuzi ca nu sunt de acord cu tine