pai in cazul asta eu plec cu o zi jumate inainte ca am auzit ca in austria e zapada mare si din bordeaux pana la arad fac cam mult.....

cred ca ar trebui sa ne strangem mai multzi cu renault sa le demonstram ca sunt totusi niste masini puternice si bune in care merita sa investesti niste bani...sa ne facem noi un fan club renault

nu ma luatzi in seama ,e probabil din cauza tratamentului pe care il fac

bafta multa .rcs mersi mult ptr adresa,o satzin cont....raman dator