Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Reply
 
Thread Tools
Old 17-02-10, 19:07   #196
ph88bas

Stage 5
 
ph88bas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 954
Member of:
[Opel]
Default Re: Audi A4 1.8T vs ...?

Quote:
Originally Posted by gabitza121 View Post
obs va ai audi am si eu audi insa masina de joaca am un megan 2000 16v si nu stiu ce cai frantuzesti ai vazut tu pana acuma dar eu am preferat pe ai mei sa ii aint niste mustangi mai micuti,ptr ca amaratii acestia pana acuma a cam facut ceva victime.nu sunt fan renault insa nu vreau sa se inteleaga ca si lauda dar martoagele mele au spulberat pana acuma ceva vise.

ex:honda type R,corrado 2.9 de vreo 220 cai.ursi 2500 cu axe si altele dar fara turbo.pisici de 2500 senuite dar fara turbo,meganul rs imi da o aripa in fatza pe a3a.iar clio rs il bat daca plec perfect daca nu il prind din urma pe a3a,a4 1.8turbo fara integrala.passat 1.8 fara integrala si foarte smenuit

ps: ce motro ai pe a3?

sa ne scuze cbr ca ii poluam topicul

ba dar mult mai minti?
de cate ori m-am dat eu cu tine?
m-am dat cu meganul dar nu cu tine, si masinile care le-ai enumerat u , nu le-ai batut u si meganul k nu era masina ta atunci!
si cu meganul cu alex la volan, ma batut d epe loc cu mai mult d eo masina, nu vreau sa ma discupl, dra asa a fost la ziua respectiva si cand neam dat din mers eram egali
dar pana una alta u nici nu cred k ai condus masina nici nbu stiu dak ai facuto si u vrei sa te dai
intai reparo vezi dak mai merge si apoi iesi la interval
si nu te mai lauda cu ce putea masina cand nu era a ta si cu altcineva la volan
dar de ce nu scri de cate ori te-am chemat sa ne dam si nu ai venit( vezi versus brasov)
cand o sa ma dau cu tine o sa filmez
si o sa postez filmuletzul;, asa cum am facut si cu vio
numai bine....
scuze cbr pt offf dar baiatul asta e mare narator si nu nareaza corect
ph88bas is offline   Reply With Quote
Old 17-02-10, 19:10   #197
B-81-TAF

Stage 5
 
B-81-TAF's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 561
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Audi A4 1.8T vs ...?

Quote:
Originally Posted by gabitza121 View Post
obs va ai audi am si eu audi insa masina de joaca am un megan 2000 16v si nu stiu ce cai frantuzesti ai vazut tu pana acuma dar eu am preferat pe ai mei sa ii aint niste mustangi mai micuti,ptr ca amaratii acestia pana acuma a cam facut ceva victime.nu sunt fan renault insa nu vreau sa se inteleaga ca si lauda dar martoagele mele au spulberat pana acuma ceva vise.

ex:honda type R,corrado 2.9 de vreo 220 cai.ursi 2500 cu axe si altele dar fara turbo.pisici de 2500 senuite dar fara turbo,meganul rs imi da o aripa in fatza pe a3a.iar clio rs il bat daca plec perfect daca nu il prind din urma pe a3a,a4 1.8turbo fara integrala.passat 1.8 fara integrala si foarte smenuit

ps: ce motro ai pe a3?

sa ne scuze cbr ca ii poluam topicul
cand vii prin bucuresti sa dai un semn, vreau si eu sa vad cum trage megane-ul asta la ce victime ai acolo.
B-81-TAF is offline   Reply With Quote
Old 17-02-10, 19:27   #198
Raul_WST

Stage 3
 
Raul_WST's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 84
Default Re: Audi A4 1.8T vs ...?

Quote:
Originally Posted by chuckie View Post
daca S3 8P este cel de 265 de cai ca cel de la avatar si este STOCK te astept oricand .
Sa iti iei Logan 1.5 DCI , cu I rosu...consuma putin!
p.s. eu am R26 sin in plus fata de un megane rs mai are o chestie si anume LSD . Eu zic ca ajuta pe 400m.
astept datele pe Pm si cum se mai incalzeste face un test , 2 , 3
Din pacate S3-ul meu nu prea mai este stock, dar daca chiar vrei o sa gasim un concurent care stie sa conduca un S3
Pana una alta citeste mai jos:
Quote:
Originally Posted by CBR- View Post
Pana la S3 mai ai un A4 1.8T!
PS: o sa fac tot posibilul sa nu fac prostia niciodata sa cumpar o masina frantuzeasca .. mai ales logan
__________________
orange S3 powerd by Motoren Technik Mayer Berlin
www.mtm-berlin.com
Raul_WST is offline   Reply With Quote
Old 17-02-10, 21:26   #199
gabitza121

Stage 5
 
gabitza121's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 501
Member of:
[AUDI]
[RENAULT]
Default Re: Audi A4 1.8T vs ...?

Quote:
Originally Posted by ph88bas View Post
ba dar mult mai minti?
de cate ori m-am dat eu cu tine?
m-am dat cu meganul dar nu cu tine, si masinile care le-ai enumerat u , nu le-ai batut u si meganul k nu era masina ta atunci!
si cu meganul cu alex la volan, ma batut d epe loc cu mai mult d eo masina, nu vreau sa ma discupl, dra asa a fost la ziua respectiva si cand neam dat din mers eram egali
dar pana una alta u nici nu cred k ai condus masina nici nbu stiu dak ai facuto si u vrei sa te dai
intai reparo vezi dak mai merge si apoi iesi la interval
si nu te mai lauda cu ce putea masina cand nu era a ta si cu altcineva la volan
dar de ce nu scri de cate ori te-am chemat sa ne dam si nu ai venit( vezi versus brasov)
cand o sa ma dau cu tine o sa filmez
si o sa postez filmuletzul;, asa cum am facut si cu vio
numai bine....
scuze cbr pt offf dar baiatul asta e mare narator si nu nareaza corect
ba baiatule tu esti umpic cam prost vorbeam cu baiatul cu s3 si era vb de masina si stai linistit ca daca il vei intreba pe sica iti va cam pov ce fac eu cu masina si iti va pov ca el cu meganul si eu cu 116 cai ca ii aratam clasa pe traseu ca la linie normal ca nu aveam sansa dar dupa cum ti se mai zice tie 402m prin bv,lasane frate cu basmele tale ca tu il bati si pe mirica si pe toata lumea ca ai un mig.si auzi ma si daca vine cineva si imi zice ca maine am sa mor tot nu ma dau cu tine cu oricine dar nu cu tine ca sunt satul de basmele tale,sau poate maine poimaine ma provoci si cu 1.6 sau 1.4 cat ai tu mai larisa,auzi ia terog frumos sa nu te mai bagi in seama aiurea si cand ma vezi pe mine nu prea ma onora cu prezentza si dute frate si canta la alta masa ca vad ca iara aberezi ca l-ai batut pe vio,ai avut noroc ca ai plecat inainte ca pista era in panta si vio a plecat mai greu ca pana a luat piciorul de pe frana...........asa ca ia fati tu propriul forum si canta acolo.ca nu am de gand sa facem aicea pe topicul baiatului cum am facut pe provocari brasov din cauza ta unde bateai tu campii cu naveta ta spatiala.GOOOOOOOOOO PLANET

si mai lasa-ma ma cu datul din mers ai vreo 2000 de cai la roata si nu ii poti pune jos de tot vi tu cu datul din mers
__________________
eu sunt genul de om parazitul tu deschizi usa eu darm zidul

CU ASTA NE VOM LAUDA IN CURAND
POSESOR DE BICICLETA CU TOATE PIESELE SHIMANO
gabitza121 is offline   Reply With Quote
Old 17-02-10, 21:59   #200
chuckie

Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 338
Default Re: Audi A4 1.8T vs ...?

Hooya1985 : poti sa vii cu orice S3 condus de tine...atat timp cat e stock....doar esti pilot
apropo de prietene si condus...cand aveam vechea masina(acum 2 ani parca) m-am dat pe A2 cu masina ta....cu prietena ta la volan,sau ma rog nush daca era ea (o tipa blonda) dar nu m-am laudat ca bat S3 , era imposibil nu de alta
Raul_WSt : nu iti lua frantuzoaica daca nu suporti plasticele ieftine, greierasii din interior si chestii de genul. Eu momentant atat imi permit + ca e foarte tare cand cu o masina de genu bati un S3
ramaneti voi cu conceptiile voastre mai bine , eu am terminat cu off pt ca nu imi plac discutiile de tip mahala , iar din cate am observat pana acum pe acest forum voi 2 va identificati foarte bine cu acest gen de discutii.
Eddy si CBR ne vom vedea cu siguranta cand se usuca!
chuckie is offline   Reply With Quote
Old 17-02-10, 23:39   #201
tzatzichi

Stage 5
 
tzatzichi's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 500
Default Re: Audi A4 1.8T vs ...?

Quote:
Originally Posted by Hooya1985 View Post
tu ai 200 cp ... si tu sustii ca bati megane rs cu megane 2000 16 v ?

da eu am 200 de cai si vreau sa incerc cu a8-ul tau daca tot l-ai aruncat in groapa cu lei

Last edited by tzatzichi; 17-02-10 at 23:53.
tzatzichi is offline   Reply With Quote
Old 18-02-10, 02:54   #202
Hooya1985
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Hooya1985's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 584
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Pole Position Racers]
Default Re: Audi A4 1.8T vs ...?

Quote:
Originally Posted by chuckie View Post
Hooya1985 : poti sa vii cu orice S3 condus de tine...atat timp cat e stock....doar esti pilot
apropo de prietene si condus...cand aveam vechea masina(acum 2 ani parca) m-am dat pe A2 cu masina ta....cu prietena ta la volan,sau ma rog nush daca era ea (o tipa blonda) dar nu m-am laudat ca bat S3 , era imposibil nu de alta
Raul_WSt : nu iti lua frantuzoaica daca nu suporti plasticele ieftine, greierasii din interior si chestii de genul. Eu momentant atat imi permit + ca e foarte tare cand cu o masina de genu bati un S3
ramaneti voi cu conceptiile voastre mai bine , eu am terminat cu off pt ca nu imi plac discutiile de tip mahala , iar din cate am observat pana acum pe acest forum voi 2 va identificati foarte bine cu acest gen de discutii.
Eddy si CBR ne vom vedea cu siguranta cand se usuca!
Mai nasol ca nu cred ca aveam masina ...
Ca am masina de un an jumate ...
Si de dat nu cred ca s-a dat vreo fata cu masina mea ... iar pe a2 mi-e greu sa cred ca era prietena mea ... asa ca revino-ti
Oricum nu sunt pilot si nici nu mentin asta... dar la s3 daca nu sti cumsa pleci risti sa-ti dea in nas.... asa ca... S3 stock nu cred ca gasesc... s3 cu soft si evacuare da
Crede-ma ca nu poti sa bati de pe loc un s3... iar din mers poate ai reusit sa bati pt ca s3-ul pierde pe transmisie....
Oricum cred ca te unge la suflet ca ai prins un sofer "de duminica" cu s3 si l-ai ars
Daca vrei imi dau eu softul jos... merge??
Sau o las asa si imi pun prietena la volan si te dai de pe loc cu ea... si iti arat ca in cel mai fericit caz vei fi in bara spate... (datorita schimbarilor de viteze cu lag intre ele)

Last edited by Hooya1985; 18-02-10 at 02:57.
Hooya1985 is offline   Reply With Quote
Old 18-02-10, 03:00   #203
Hooya1985
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Hooya1985's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 584
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Pole Position Racers]
Default Re: Audi A4 1.8T vs ...?

Quote:
Originally Posted by tzatzichi View Post
da eu am 200 de cai si vreau sa incerc cu a8-ul tau daca tot l-ai aruncat in groapa cu lei
NU cred ca are vreo relevanta dar merge aproape 2 tone si automat cu pe clio rs 200 cp...
Banuiesc ca de pe loc...
Daca nu o dau pana atunci cu cea mai mare placere...
O sa ai surprize cam mari...

ps : clio rs este stock??
Hooya1985 is offline   Reply With Quote
Old 18-02-10, 08:32   #204
ph88bas

Stage 5
 
ph88bas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 954
Member of:
[Opel]
Default Re: Audi A4 1.8T vs ...?

Quote:
Originally Posted by gabitza121 View Post
ba baiatule tu esti umpic cam prost vorbeam cu baiatul cu s3 si era vb de masina si stai linistit ca daca il vei intreba pe sica iti va cam pov ce fac eu cu masina si iti va pov ca el cu meganul si eu cu 116 cai ca ii aratam clasa pe traseu ca la linie normal ca nu aveam sansa dar dupa cum ti se mai zice tie 402m prin bv,lasane frate cu basmele tale ca tu il bati si pe mirica si pe toata lumea ca ai un mig.si auzi ma si daca vine cineva si imi zice ca maine am sa mor tot nu ma dau cu tine cu oricine dar nu cu tine ca sunt satul de basmele tale,sau poate maine poimaine ma provoci si cu 1.6 sau 1.4 cat ai tu mai larisa,auzi ia terog frumos sa nu te mai bagi in seama aiurea si cand ma vezi pe mine nu prea ma onora cu prezentza si dute frate si canta la alta masa ca vad ca iara aberezi ca l-ai batut pe vio,ai avut noroc ca ai plecat inainte ca pista era in panta si vio a plecat mai greu ca pana a luat piciorul de pe frana...........asa ca ia fati tu propriul forum si canta acolo.ca nu am de gand sa facem aicea pe topicul baiatului cum am facut pe provocari brasov din cauza ta unde bateai tu campii cu naveta ta spatiala.GOOOOOOOOOO PLANET

si mai lasa-ma ma cu datul din mers ai vreo 2000 de cai la roata si nu ii poti pune jos de tot vi tu cu datul din mers
uite cum te contrazici.... k numai scuze gasesti auzi k era in panta k plec inainte. pai dak furam startul. erau arbitrii si ma intorceau
dar e o surpriza pt tine k plec inainte la un urs 325 cu axa blocant etc
observ k orice discutie nu ami are rost cu tine
cand scoti masina si vrei sa vezi dak bati un kadett 2.0 150cp STOCK cu al tau megane preparat de renaultmotorsport ma suni si vin
dak nu , numai bine
postez pt tot poporul cursa cu vio 325i de la covasva sa vedem dak am furat startul si dak e vreo panta, cu toate k si eu am plecari de pe dreapta si am plecat mult mai bine pe partea aia, poate kadetul pleaca mai bine din panta...

https://www.youtube.com/watch?v=l4wqe7ZxJiA
ph88bas is offline   Reply With Quote
Old 18-02-10, 09:14   #205
scorpio GL

Stage 5
 
scorpio GL's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 2,652
Default Re: Audi A4 1.8T vs ...?

nu va cunosc pe niciunul, dar in filme baiatul cu kadettul fura startul de fiecare data....
scorpio GL is offline   Reply With Quote
Old 18-02-10, 09:19   #206
ph88bas

Stage 5
 
ph88bas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 954
Member of:
[Opel]
Default Re: Audi A4 1.8T vs ...?

Quote:
Originally Posted by scorpio GL View Post
nu va cunosc pe niciunul, dar in filme baiatul cu kadettul fura startul de fiecare data....
nu fur startul, plec inaintea lor , cand se face verde masina deja pleaca! e vb de viteza de reactie!
si dak furam startul erau arbitrii care ma descalificau k era o intrecere legale cu reguli ce au fost respectate

Last edited by ph88bas; 18-02-10 at 09:22.
ph88bas is offline   Reply With Quote
Old 18-02-10, 09:28   #207
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Audi A4 1.8T vs ...?

Quote:
Originally Posted by scorpio GL View Post
nu va cunosc pe niciunul, dar in filme baiatul cu kadettul fura startul de fiecare data....
asa face el.........sa fie mai sigur....
bass-ule te ti de magarii....).....
poate baiatul cu ursu nu a fost atent.....dar in fata unui 325 nu o sa pleci niciodata...poate cine stie ce masina pardaf...
mie nu mi-ai luat niciodata plecarea....si nici nu o sa o iei....
o sa vina caldura si ne distram iar......
treaba e ca ti-am mai zis...uiti cam repede..
ultima data cand ne-am dat te cam chinuiai sa ma prinzi pe la 400....si o sa ma dau cu tine cu roti pe 15......

hai bafta diliule.....
__________________



contact 0766-671407
jakal is offline   Reply With Quote
Old 18-02-10, 09:33   #208
ph88bas

Stage 5
 
ph88bas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 954
Member of:
[Opel]
Default Re: Audi A4 1.8T vs ...?

Quote:
Originally Posted by jakal View Post
asa face el.........sa fie mai sigur....
bass-ule te ti de magarii....).....
poate baiatul cu ursu nu a fost atent.....dar in fata unui 325 nu o sa pleci niciodata...poate cine stie ce masina pardaf...
mie nu mi-ai luat niciodata plecarea....si nici nu o sa o iei....
o sa vina caldura si ne distram iar......
treaba e ca ti-am mai zis...uiti cam repede..
ultima data cand ne-am dat te cam chinuiai sa ma prinzi pe la 400....si o sa ma dau cu tine cu roti pe 15......

hai bafta diliule.....
taci k am filmare si cu tine cand iti plec in fata si o sa zici k aveai gume proaste, dar nici eu nu aveam slicurile
si ursul din filmare a lu vio e foarte bun, sunt curios cum stai cu el, o sa il aduc o data la ploiesti
am zis eu vreodata k nu erai langa mine ultima data?dar tot eu eram un pic in fata , dar eram , dupa ce tiai pus cip cirip si ce mai ai u? dar de ce nu zici k va chinuiti cu ursii vostri 325 de mai bine de un an sa ma bateti, si nu am modificat nimik la masina!
deabea astept vara!
BAFTA JAKALE SI POATE MERGEM IMPREUNA PE 16 LA TULCEA, ASTA DAK TE MAI PRIMESC AIA PE ACOLO

Last edited by ph88bas; 18-02-10 at 09:51.
ph88bas is offline   Reply With Quote
Old 18-02-10, 09:40   #209
ph88bas

Stage 5
 
ph88bas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 954
Member of:
[Opel]
Default Re: Audi A4 1.8T vs ...?

uite filmul k lam gasit, si fara scuze!
si sa nu mai zic de droopy tot cu kadett, ce plecari are!
sa vezi dans k ne sterg operatorii de tot!
Attached Files
File Type: avi bas vs saka.avi (1.68 MB, 86 views)
ph88bas is offline   Reply With Quote
Old 18-02-10, 09:51   #210
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Audi A4 1.8T vs ...?

nu stiu daca vin la tulcea.....chiar daca ma primesc sau nu...
da...ai plecat inainte...dar din film vad ca eu am plecat din ture joase unde nu imi trage masina din cauza grupului...
lasa-ma cu 150 cai ai tai stok ca m-am plictisit...mereu te-am invitat si ai evitat sa apari...si apoi ai venit odata brusc...hai domne sa ne dam...
in fine ..nu mai comentez.....astept caldura sa trecem la fapte..
si adu orice 12v sau 24v...ca astept...

si nu recunosc filmuletul ...eu nu fac treburi d-astea ilegale....
jakal is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -