Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Reply
 
Thread Tools
Old 03-12-07, 19:32   #466
baubau racing

Stage 4
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 180
Default Re: speedster vs ????????

Sal la toti! Pepy si CZR iesiti la un dans in decembrie daca vremea permite?
baubau racing is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 01:38   #467
Airscape

Stage 4
 
Airscape's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 204
Member of:
[AUDI]
Default Re: speedster vs ????????

Ce sa mai permita frate ? Tu ai vazut ce e pe jos ?
Airscape is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 08:29   #468
baubau racing

Stage 4
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 180
Default Re: speedster vs ????????

Nu am cum sa vad pt ca momentan nu sint in tara.
baubau racing is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 12:09   #469
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: speedster vs ????????

knd a fost sunat din kiseleff cu martori...domnul pepy nu a iesit...era vineri...sambata am asteptat iar un semn,stiut fiind faptul k pe net zicea k fug de el...duminik dim am ramas fara permis in urma unei sesizari...sa-i zicem sifon...si m-am trezit cu dosar penal...fara drept de circulatie...nici urma de pepy in timpul asta...sa fie doar o coincidenta?cine stie...
dupa ce imi recapat permisul...ne vedem pe niste sume...k asa nu ma mai pasioneaza..pana atunci,succes la tuning!
CZR is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 12:41   #470
baubau racing

Stage 4
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 180
Default Re: speedster vs ????????

Pentru mine e ok. Cind crezi ca ti-l vei recupera?Eu fiind mai mult plecat ar fi fost bine de stiut . Da-mi te rog un pm sa-mi spui la ce suma te gindesti.Pina atunci bafta si succes la recuperari.
baubau racing is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 20:40   #471
B11EAU

Stage 5
 
B11EAU's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 448
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: speedster vs ????????

Quote:
Originally Posted by caracatitza View Post
knd a fost sunat din kiseleff cu martori...domnul pepy nu a iesit...era vineri...sambata am asteptat iar un semn,stiut fiind faptul k pe net zicea k fug de el...duminik dim am ramas fara permis in urma unei sesizari...sa-i zicem sifon...si m-am trezit cu dosar penal...fara drept de circulatie...nici urma de pepy in timpul asta...sa fie doar o coincidenta?cine stie...
dupa ce imi recapat permisul...ne vedem pe niste sume...k asa nu ma mai pasioneaza..pana atunci,succes la tuning!
La cat cunosc eu OMUL Pepy nu se preteaza la asa ceva... In loc sa arunci cu *** in el, mai bine ii dadeai un telefon si clarificati voi lucrurile! ...
B11EAU is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 20:51   #472
pepy
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
pepy's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 424
Member of:
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Delta Racing Crew]
Default Re: speedster vs ????????

stabileste tu data si suma cezar! dar anuntza-ma si pe mine ! tu!
telefonul din chiselev nu a venit de la tine , si a venit intr-o noapte in care chiar nu aveam cum, a doua zi am auzit de la lucian ca ai spus despre mine ca te-am turnat si ai ramas fara permis, te-am sunat si ai dat reject , am sunat imediat dupa la razvan(raz) presupun ca sti asta , am mai incercat sa te sun de 2 ori in acceasi seara fara succes. nu am mai incercat sa te scot pt ca am auzit ca nu ai permis, si m-am gandit ca ar fi urit din partea mea sa te provoc in conditiile in care nu ai cum sa raspunzi. Oricum , frumoasa ideea ta ,stabilm o data si o suma si incheiem povestea! (sa sti ca atunci cind m-ai batut ai promis o revansa, da ce sa te astepti de la un tzigan....)
__________________
Intre prieteni nu conteaza cine ajunge primul, conteaza sa plece amandoi odata.
pepy is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 21:19   #473
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,032
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: speedster vs ????????

Cezar eu ti-am spus ca bati campii din punctul meu de vedere. In afara de tine nu cred ca mai exista cineva care sa nu considere o ineptie ce ai spus despre Pepy. La un moment dat stiu ca exista respect intre voi. Ti-am spus ca poti pierde aiurea oamenii de langa tine pt niste vorbe aiurea. Iata ca se intampla. Pepy .. parca ai exagerat putin cu comentariul din paranteza .. finalul lui ..
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 21:55   #474
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: speedster vs ????????

vineri ai fost sunat din kiseleff,k sa fie martori,sa nu mai suferi pe net k fug eu de tine sau de oricine altcineva...nu am facut-o niciodata,contrar minciunilor spuse de tine pe acest topic
sambata ai stat iar cu kpul in nisip,duminik lafel
luni am vb cu lucian pe mess in jurul orei 14,moment in kre probabil ai aflat si tu si m-ai sunat pe la 15
REPET...LUNI AM VB CU LUCIAN
unde ai stat 3 zile?
dak voi aveti cercul vostru de aplaudaci,ma bucur,mie mi s-a scarbit de toti
ai avut okzia sa dovedesti k esti tare,schimbasem bujiile kre erau kuza amestecului bogat...si masina era ok...te-am sunat...te-ai dat lovit?ce ins asta?
k ma faci,nu...?!? k aia la tine in club asa vb pe la colturi...
p.s. in ciuda tenului meu mai negricios,nu sunt tigan...multumesc de remark
cum e sa fii pe locul 2,doare?
CZR is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 22:03   #475
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,032
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: speedster vs ????????

Din cauza bujiilor aveai amestec bogat ?
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 22:10   #476
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: speedster vs ????????

Quote:
Originally Posted by Lucian View Post
Din cauza bujiilor aveai amestec bogat ?
da...si marturie poate depune florin de la master tuner kre a depistat defectiunea.cred k makr in el aveti incredere,nu?
voi graitori de adevar absolut
si va poate spune k si sonda lambda noua este in masina,impreuna cu cea veche
pepy nu mai incerk sa duci lumea de nas...stiu k e greu sa accepti adevarul,dar din pakte alianta ta cu sebi s-ar putea sa t fak sa t ineci cu propria saliva p kre vad k o scuipi cu o dezinvoltura surprinzatoare avand in vedere cum zicea si lucian k la un moment dat parea k ma respecti...cred k acuzele aduse in saptamanile premergatoare acelei vineri te-au plasat printre suspecti
succes la tuning
CZR is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 22:16   #477
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,032
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: speedster vs ????????

Florin a spus exact asta ? Ca bujiile cauzau un amestec bogat ? Imi pare rau ca e tarziu si nu-l pot suna sa-mi spuna ce sa le fac la ale mele sa imbogatesc amestecul putin. Tu detinatorule de intelepciune ... ce sa mai respecte cineva la tine cand vorbesti astfel si faci asemenea acuze ? Stiu ca ti se rupe total dar la un moment imi erai simpatic .. vad ca acum ai plecat la jignit orice persoana o cunosti.
Succes la cursele ilegale in continuare dragul meu ... la LEGALE nu prea te-am vazut de multe ori pe podium ... poate la anul !
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 22:30   #478
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: speedster vs ????????

Quote:
Originally Posted by Lucian View Post
Florin a spus exact asta ? Ca bujiile cauzau un amestec bogat ? Imi pare rau ca e tarziu si nu-l pot suna sa-mi spuna ce sa le fac la ale mele sa imbogatesc amestecul putin. Tu detinatorule de intelepciune ... ce sa mai respecte cineva la tine cand vorbesti astfel si faci asemenea acuze ? Stiu ca ti se rupe total dar la un moment imi erai simpatic .. vad ca acum ai plecat la jignit orice persoana o cunosti.
Succes la cursele ilegale in continuare dragul meu ... la LEGALE nu prea te-am vazut de multe ori pe podium ... poate la anul !
NU M-AI VAZUT PT K TU NU AI PARTICIPAT...
tu de 3 ani stai pe net si ai o superdacie tunata kre bate tot...si p ea insasi
anul asta la LEGALE:locul 1 la oradea...locul 1 la suceava...cu siguranta k luam si locul 1 la satu mare dak imi venea volanta mai devreme
si locul 2 la craiova anul trecut la grupa mea...
tu unde te-ai plasat lucian?
nu am nevoie de respectul tau.tine-l pt amicii tai.il merita cu prisosinta...chiar dak pe 400m imi vad bine evacuarea
CZR is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 22:35   #479
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,032
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: speedster vs ????????

Sunt convins ca ai avut o concurenta acerba si la Suceava (??!!) si la Oradea, ) Tocmai ca stau in public ar fi trebuit sa te vad mai bine ... Cat despre respect ... chiar daca ai avea nevoie de el nu ai stii cum sa-l capeti. Mult succes la curse indiferent de incadrarea lor din punct de vedere juridic.

P.S. Pune mana si citeste. Poate din cauza bujiilor (eventual ude sau prea calde) nu aveai scanteie ... mai greu sa ai amestec bogat din cauza bujiilor. Te faci de ras pe forum. Verifica si bratul la invervier sa nu te trezesti ca iti crapa si iar te dai lovit .

Last edited by Lucian; 04-12-07 at 22:37.
Lucian is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 22:40   #480
Calimero2003

Stage 5
 
Calimero2003's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 853
Default Re: speedster vs ????????

Amestecul bogat il sesiza sonda lamda ... putea sa fie si din cauza bujiilor care nu mai dadeau scanteie bine ... lucru care ar fi dus la amestec ne detonat ... si implicit la sesizarea de amestec bogat din partea sondei lamda!!!
Daca nu crezi lucrul asta incearca pe masina ta si ai sa vezi ca o sa sesizezi acelasi lucru.
__________________
E46 323 Turbo - Horsepower Freaks
"I hope you're not going to be an irresponsible driver.
"This thing is scary.
"This thing is serious.
"This thing is fucking sonofabitch.
Calimero2003 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -