Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-09-09, 20:40   #16
DTEu?

Stage 4
 
DTEu?'s Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 215
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Renault Logan 1.4MPI vs orice pana in 120cp

frate nu te supara ca ma bag dar vad ca insulti persoane care totusi sunt cunoscute In ''lumea'' asta....da-ne si noua un link cu niste filmulete de la legale cu tine si masina ta sa vedem si noi cam ce face....sau ai un logan cu girofar si becuri de pozitie albastre? daca te uiti pe celalalte topicuri de provocari baietii scriu si ce modificari au.....
__________________
Anonymous MotorSport
www.anonymous.ro
DTEu? is offline  
Old 13-09-09, 21:00   #17
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Renault Logan 1.4MPI vs orice pana in 120cp

ma dau eu cu tine ! faci tu serverul sau eu ? sa imi zici ip-ul ! Ce alegem? underground 2 sau moust uanted?
dolb is offline  
Old 13-09-09, 21:53   #18
pilaf_Logan

Stage 2
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 46
Default Re: Renault Logan 1.4MPI vs orice pana in 120cp

am spus in celalalt tread ce modificari am, nu stau sa scriu de 10 ori fiindca au adminii chef sa-l mute de colo-colo.
pilaf_Logan is offline  
Old 13-09-09, 22:46   #19
Alexey

Stage 4
 
Alexey's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 187
Default Re: Renault Logan 1.4MPI vs orice pana in 120cp

Eu cred ca personajul asta penibil primeste mult prea multa atentie .
Alexey is offline  
Old 13-09-09, 22:57   #20
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: Renault Logan 1.4MPI vs orice pana in 120cp

Ba nene da voi chiar nu v-ati dat seama din postul meu si din topicul de anu trecut despre ce Logan este vorba?
Mai sunteti si raceri si ma cam puneti pe ganduri serios.Bineinteles ca este vorba despre un logan relativ tunat,care fuge destul de bine pe langa un Bmw in stationare
Este un Logan care a facut si va face istorie intotdeauna,printre randurile noastre si ale lor .. hai ma ce dreaq,este vb despre Loganul de politie mai baieti
Moderatorii sunt rugati insistent sa sterga acest Topic si sa banneze userul care a creat topicul!
__________________
www.royal-amanet.ro
Amanet: Auto, Moto, Ambarcatiuni, Aur, Argint, Platina, Diamante, Electronice, GSM si alte obiecte de valoare
kidu2006 is offline  
Old 13-09-09, 22:58   #21
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Renault Logan 1.4MPI vs orice pana in 120cp

Quote:
Originally Posted by pilaf_Logan View Post
alexei cred ca 1kg din prostia ta ar cantari cel mai mult! Acum JET de pe thread-ul meu!
Următorul răspuns de genul ăsta īţi va aduce o limitare definitiva a accesului la forum.
Semeni vānt culegi furtună, ai functia de report post daca te deranjează afirmatiile cuiva şi le consideri deplasate, īn sensul regulamentului prezentului forum.
Ai aici un topic activ deja, datorita stilului de postare şi a faptului ca lămuririle tale sunt inexistente, fiind īnlocuite cu jigniri, el a fost mutat, cu indulgenţă, la secţiunea potrivită lui.
Drept urmare acest topic va fi īnchis, pentru că nu poti deschide decāt un singur topic pe acelaşi subiect.

Last edited by aleks; 13-09-09 at 23:00.
aleks is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -