Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Reply
 
Thread Tools
Old 17-05-10, 14:25   #106
mad max

Stage 5
 
mad max's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,206
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Daewoo Cielo 2.0 16V vs. ...?

Quote:
Originally Posted by Radu ERD View Post
Tin sa il felicit pe fratele meu Mad Max pentru performantele obtinute, intr-adevar masina este foarte tare pentru un 2.0 aspirat, poate face fata cu brio multor masini de capacitate asemanatoare cu Turbo ceea ce este foarte greu la momentul actual. Ma bucur enorm sa vad ca research-ul si incercarile noastre au dat roade si aceasta masina este o forta la ora actuala. De asemenea foarte important la partea de mecanica a fost si aportul lui Ilie Bau Bau care a demonstrat inca o data ca este unul dintre cei mai competenti mecanici din tara!
FELICITARI si sunt convins ca o sa aiba foarte multe victorii si o sa fie o referinta pentru toti de la grupa la care participa!
Multumesc pt aprecieri alexone si Radu. Marele merit evident ca il are ILIE BAUBAU si tin sa ii multumesc lui si tuturor prietenilor care m-au ajutat si sprijinit!
mad max is offline   Reply With Quote
Old 22-04-11, 17:24   #107
ph88bas

Stage 5
 
ph88bas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 954
Member of:
[Opel]
Default Re: Daewoo Cielo 2.0 16V vs. ...?

salut.mai sta in picioare povocarea? vrei cu o corsa c20xe?
ph88bas is offline   Reply With Quote
Old 25-04-11, 15:46   #108
Radu ERD
AfterDark Racing Member

Stage 5
 
Radu ERD's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 523
Member of:
[AfterDark Racing]
Default Re: Daewoo Cielo 2.0 16V vs. ...?

Salut. Am uitat sa inchid si acest topic pentru ca intre timp masina s-a vandut. Daca vrea noul proprietar poate sa-l redeschida. Eu as fi incercat cu orice, chiar eram curios.
__________________
Cielo C20XE DIS - BUILT not bought

www.toyotires.ro
Radu ERD is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -