Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 18-08-09, 17:44   #106
ducu

Vicepresedinte Insomnia Racing

Stage 4
 
ducu's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 230
Member of:
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: EVO IX (Insomnia) vs. ...?

Datorita discutilor si mancatoriilor din ultima perioada vreau sa inchid topicul de provocari!
Acum aproximativ o luna cind un "coleg" mi-a fuart standalone-ul masinii ma gandeam sa renunt dar deh... am zis sa mai incerc o data!!
Am incercat..., si sunt foarte dezamagit sa dau peste oameni mincinosi, intriganti, lipsiti de caracter care in loc sa faca ceva constructiv, uneltesc si arunca cu vorbe urate in stanga si in dreapta, incercind chiar sa bage raca intre prieteni!!!
Mi-am zis sa raspund cu aceasi moneda, poate s-a vazut ca in ultima perioada am ars-o cam "necomercial", raspunzind urat si nepoliticos si pe strada si pe forum!
De aceea imi cer scuze!
Datorita voua, stiti voi care, mi-am dat seama ca imi irosesc timpul si nervii!
Deci ca o concluzie. Nu provoc pe nimeni si nu mai accept nici o provocare!!!

PS. La prima cursa legala si profesionist organizata (locatie, echipament de masurare si siguranta) imi voi face prezenta cu drag!! Din pacate deocamdata asta se intampla numai la vecini!

Respect pentru unii,... altii... sanatate!
__________________
== EVO IX ==
=INSOMNIAC=
ducu is offline  
Old 18-08-09, 21:05   #107
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: EVO IX (Insomnia) vs. ...?

Din cate am citit in acest topic Ducu a iesit invingator, pe Baluba l-am cunoscut la Braila si chiar mi-a facut placere sa-l cunosc pentru ca mi sa paraut o persoana deosebita, Ducu la fel e un baiat ok dar vad ca aici pe tastatura sunteti altfel si da dracu in noi toti si ne facem de kko.
Sunt mii de oameni care citesc ceea ce se scrie pe acest forum si va jur ca nimanui nu ne face bine jignindu-ne unii pe altii, Ducu a batut si gata, ce atata carcota? Baluba, fati masina mai buna si poate la urmatoarea confruntare o sa fii mai aproape sau chiar o sa-l bati.

PS. Tunati-va masinile bine si va promit ca dupa ce se termina campionatul ma bag si eu la o liniuta cu masina mea de coasta.
__________________
www.ono41.ro (NOU)

Last edited by blazeyblaze; 19-08-09 at 01:22.
ono41 is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -