| PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari |
20-01-09, 14:52
|
#91
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2007
Posts: 954
Member of: [Opel]
|
Re: Golf 3 vs. ... ?
Quote:
Originally Posted by bobby_gsi2
Pai hotaraste-te odata......cel putin pe mine m-ai bagat in ceata.....prima oara cand te-ai dat cu ascona ai zis ca din mers te face nu? Bun....apoi zici ca masina ta se dezlantuie pe a 3-a.....atunci cum se face ca esti increzator ca, cu plecare de pe loc il faci...din moment ce la start pierzi,adica rupe aderenta? O sa incerc si eu cu tine in primvara cu ne-ul meu.....dar mai am de strans una alta si ar fi pierdere de timp pt tine sa ne dam in configuratia de fata. cat despre saxo......stiu cum merge un vts....mai ales daca zici ca nu e umblat in el rau....nu stiu cum ai batut asemenea masini. Sa nu cumva sa le fi batut in trafic....cand ei nu stiu daca se dau  . Dupa cum a zis si kiki.....printr-o "simpla" intalnire se rezolva toate problemele.
|
bobby sa inteleg k ni te altauri in confruntarea cu vr-ul lui kiki?
cu cati mai multi cu atat mai bine!
asta daca e deacord kiki!
|
|
|
20-01-09, 14:55
|
#92
|
|
Opel Driver
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of: [Opel] [4Rally]
|
Re: Golf 3 vs. ... ?
Ma latur...dar in primavara
|
|
|
20-01-09, 15:25
|
#93
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,111
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [Mitsubishi] [Echipa de sprijin]
|
Re: Golf 3 vs. ... ?
da man i`m in, totu e ca VTS-ul sa isi rupa din pretiosul timp si sa vina sa ne umileasca putin, oricum daca tu...intr-o sambata in bv mai aduni...3-4 masini vin si asa.... gaseste si mie... ceva intre 190-230 cam asa... dar desigur si cu tine si cu cine vrea ideea e sa vina ceva masini...ca a mea consuma galeti de gaz pana acolo sis a merite
__________________
S-TECH Performance chiptuning
|
|
|
20-01-09, 17:01
|
#94
|
|
Opel Driver
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of: [Opel] [4Rally]
|
Re: Golf 3 vs. ... ?
Daca sunt oameni de incredere....ar fi bine sa va dati pe benzina....cine pierde...plateste benzina....ori vine kiki moca....ori dubleaza drumu`
|
|
|
20-01-09, 17:33
|
#95
|
 Stage 5
Join Date: May 2007
Posts: 3,563
Member of: [Opel] [Old School Cars]
|
Re: Golf 3 vs. ... ?
pai eu am consim jumate cat kiki
|
|
|
20-01-09, 20:39
|
#96
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2005
Posts: 933
|
Re: Golf 3 vs. ... ?
Sa termin cu sesiunea si sa dea putin caldura si ne vedem  Probleme mari cu "timpul" acum in sesiune ...
|
|
|
20-01-09, 20:42
|
#97
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2007
Posts: 954
Member of: [Opel]
|
Re: Golf 3 vs. ... ?
Quote:
Originally Posted by GYM
Sa termin cu sesiunea si sa dea putin caldura si ne vedem  Probleme mari cu "timpul" acum in sesiune ...
|
asa mai da!
oameni ce accepta provocarile!
sper sa te ti de cuvant k sa iasa ceva frumos!
|
|
|
20-01-09, 21:42
|
#98
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2008
Posts: 3,499
|
Re: Golf 3 vs. ... ?
ce zici kiki trage baluba noastra e34?  )))))))
|
|
|
21-01-09, 08:07
|
#99
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,111
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [Mitsubishi] [Echipa de sprijin]
|
Re: Golf 3 vs. ... ?
trage nea...
da de acord cu benzina io ma refeream numai la mine si...saxo, dupa sesiune ca si io cu timpu cam nasol....ok sa ne vdm la bv??
rog sa mi se dea si mie filmele de aseara si pozele pls la ID kiki_vs_einstein balaure ma bazez pe tine le vreau si io sa "vada si ochiu meu" :P
Last edited by Kiki; 21-01-09 at 09:15.
|
|
|
21-01-09, 08:33
|
#100
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2008
Posts: 2,374
|
Re: Golf 3 vs. ... ?
Quote:
Originally Posted by LAFv8
ce zici kiki trage baluba noastra e34?  )))))))
|
Ai pus balena langa VR? ce-a facut?
|
|
|
21-01-09, 09:01
|
#101
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,111
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [Mitsubishi] [Echipa de sprijin]
|
Re: Golf 3 vs. ... ?
din mers ne-am dat 1 data ...si trage ff bine
de pe loc in schimb...nu are ce sa imi faca...
oricum m-am jurat ca nu ma mai dau din mers si am aflat acum si de ce masina mea nu trage din mers cum trage de pe loc...asa ca...aviz amatorilor de dat din mers NU MA MAI DAU DIN MERS
|
|
|
21-01-09, 09:51
|
#102
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 2,006
|
Re: Golf 3 vs. ... ?
Quote:
Originally Posted by Kiki
rog sa mi se dea si mie filmele de aseara si pozele pls la ID kiki_vs_einstein balaure ma bazez pe tine le vreau si io sa "vada si ochiu meu" :P
|
Sper ca nu ai luat in serios cursele de aseara .... pe mocirla aia. Cu prima caldurica cand se va usca pe jos vom putea vedea rezultatele oficiale. Numai bine
|
|
|
21-01-09, 10:05
|
#103
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,111
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [Mitsubishi] [Echipa de sprijin]
|
Re: Golf 3 vs. ... ?
ok...intrebarea mea e...daca voi plecati mai bine eviden,t pe super uscat asfalt..cald eventual..sters de praf io de ce nu as pleca mult mai bine decat am facut-o aseara pe "mocirla" aia care...sa fim seriosi era asfaltu putin umed de la ceta si noapte nu era fleasca sau noroi....
adica tot pe suprafata aia rulez si io, ma rog...am un ID mai sus rog sa mi se dea si mie pozele...atata cer nu zic ce s-a intamplat aseara... in fond.aseara contau si plecarile si soferu...nu era numa masina...ma rog....nu ma uitati pls
|
|
|
21-01-09, 11:08
|
#104
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 2,006
|
Re: Golf 3 vs. ... ?
e corect ce spui tu dar pe uscat se vede exact diferenta reala intre doua masini, e adevarat k si tu ai plecat pe aceasi "mocirla" dar nu uita avntajul tau (autoblocantul) care te scoate cat de cat din **** ... Pana la ora actuala putem considera k l-ai facut (daca sta te incalzeste cu ceva, desi s-a vorbit k e doar de distractie), dar din cate stiu eu cursele pe 400 m se fac pe uscat nu? n-am vz nici o etapa de drag pe o strada cu mazga.. Pe mijlocul strazii intradevar era doar ud dar pe laturile strazii era noroi in adevaratul sens al cuvantului (te invit sa vz ce e pe presurile din masina)..
Pozele eu unu nu stiu cine le are sau cine le-a facut .. Good Luck !!!
|
|
|
21-01-09, 11:09
|
#105
|
 Stage 5
Join Date: May 2004
Posts: 1,751
Member of: [4 Speed Squad] [PARTICIPANT CURSE] [VW]
|
Re: Golf 3 vs. ... ?
kiki ce s-a intamplat aseara nu poate fi luat in calcul decat asa orientativ.
|
|
|
|
|